Bitlis

Bitlis Tatvan Medyum

Bitlis Tatvan Medyum

Bitlis Tatvan Medyum arayarak bakır büyüsü hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar bakır büyüsü nasıl yapılır, Bakır büyüsü ne işe yarar hakkında araştırmalar yapmaktadırlar. Bakır büyüsü son zamanlarda çokça tercih edilmekte olsa da bakır büyüsünün kökleri çok geçmiş zamanlarda dayanmaktadır. Bakır Büyüsü genel olarak yapılma amaçları insanlar üzerinde psikolojik ve fizyolojik olan yapılarına etki etmesidir. Büyüler geçmişten günümüze kadar gelmesi ile birlikte iki çeşit büyü türü bulunur. Bu büyüleri sıralamak gerekirse iyi niyet ile yapılanlar ve kötü niyet ile tercih edilen büyülerdir. Bu sebeple büyüler hem ak büyü hem de kara büyü olarak nitelendirilmiştir.

Bitlis Tatvan Medyum
Bitlis Tatvan Medyum

Günümüz çağına baktığımızda bakır büyüsü yapıl amacı aşka hizmet etmektedir yani aşk büyüsü olarak kullanılmaktadır.  Bakır levha üzerine yazılan İbrahim’ce yazılar sayesinde ve söylenecek olan gizli ilimlere yani havas ilimlerine bağlı olan kelimler söylenerek işlem tamamlanır. Bu işlem sonrasında aşık edilmesi istenilen kişi kısa bir zaman içinde işlemi tercih eden kişiye aşkını itiraf etmektedir.

Bakır Büyüsü Nasıl Yapılır Bitlis Tatvan

Büyüler geçmiş zamanlarda ya deriler üzerine yazılır,  ya da metal olan bakır eşyaların üzerine yazılarak manevi olan bakır eşyalar üzerine büyü sözler veya ojeler çizilerek büyünün tesiri artırılırdı.  Kimi insanlar ise kendilerine bakır levhalar hazırlatarak büyülerin etki ve güçlerinin artırabilmekteydi. Bakır büyüsü hakkında başvuracağınız medyum hoca daha detaylı bir şekilde sizlere bilgiler aktaracaktır.

Araştırmalarımıza göre günümüzde birçok kişinin büyüleri kendi başlarına yapmak istediklerini görmekteyiz. Aslında büyü ilimleri yapılması zor olan ilimlerdendir. Bunun için kişinin havas ilmi ( gizli ilimler ) metafizik ilmi ( ruhani olan varlıklardan yardım alma) konusunda uzman olması gerektiğini hiçbir site açıklamamaktadır. Bu sebepten ötürü herhangi bir bilgiye sahip olmayan kişiler okudukları veya duydukları şeyler ile büyü yapmamalıdır.

Yasin hoca bakır büyüsü hakkında tecrübeli ve bu büyünün ehli bir kişi olarak bilinen ve işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirerek büyünün etki alanını çok daha güçlü bir hale getirilmesi ile bilinmektedir. Yapmış olduğu işlemlerde %100 başarılar elde ettiği yapılan yorum ve paylaşılan whatsapp yorumlarında görünmektedir.

 

Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım; ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir