Hakkımda

Biyografi

Biyografi: Değerli ziyaretçi kardeşlerim, Biyografi olarak: Yasin hoca olarak bildiğiniz bendeniz Konya doğumluyum ve yapmış olduğum mesleği layıkı ile burada icra etmekteyim. Doğru gerçek insanlara bahşedilen bu güzel ilmi layıkı ile yapmak nerde nasıl ne yapacağımızı iyi bilmek gerekir. Mutlu ve huzurlu bir hayat herkesin hakkı olduğuna canı gönülden inanmaktayım.

Biyografi

Sorun ve sıkıntıları olan kardeşlerimin huzur bulmaları için medyum doğru hoca olarak yaptığım vefk ve dualar ile Yüce Rabbimizin kelamlarıyla çalışmalarımı yapmaktayım. Bulunduğum bölgede bir çok derdi olan kimseye yardımcı olmak için çalışmalar hazırladım. Biyografi: Yıllarımı bu mesleğe adamış biri olarak değerli bir arkadaşımında ısrarları sonucu yerimi burada aldım.

Yasin Hoca, Biyografi

10 Yıldır, Havas Gizli İlmi, İlm-i Ledün konularında hizmetler vermekteyim. Çalışma alanlarım: Ayrılanları birleştirme, Aşk bağlama konuları, Aile içinde geçimsizlik, Evlilik Problemleri, Birbirlerine soğuk olan çiftleri ısındırma, Kısmet – Basiret bağlılığı ve Birini isteklerine razı getirme gibi konulardır. Sorun ve sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile danışarak benimle paylaşabilirsiniz. Biyografi

Gerçek Medyum Hoca Nasıl Olmalıdır?

Gerçek bir medyum hoca, aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

1. İtibar sahibi olmalı: Gerçek bir medyum hoca, uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ve birçok kişi tarafından tanınan bir kişi olmalıdır. İyi bir itibara sahip olması, güvenilirliği ve başarısı için önemlidir.

2. Deneyimli olmalı: Bir medyum hoca, yıllarca deneyim kazanmış ve birçok farklı durumla karşılaşmış olmalıdır. Bu sayede, her türlü soruna yardımcı olabilecek bilgi ve becerilere sahip olur.

3. İletişim becerileri güçlü olmalı: Gerçek bir medyum hoca, insanlarla iyi iletişim kurabilen ve onları anlayabilen bir kişi olmalıdır. Bu sayede, kişilerin sorunlarını anlayıp, onlara doğru rehberlik yapabilir.

4. Güven vermelidir: Bir medyum hoca, danışanlarına güven vermelidir. Bu, gizlilikleri koruması, dürüst ve objektif olması gibi faktörlere bağlıdır. Güven veren bir medyum yasin hoca, danışanları ile sağlıklı bir ilişki kurabilir.

5. Ahlaki değerlere sahip olmalı: Gerçek bir medyum hoca, ahlaki değerlere önem veren bir kişi olmalıdır. Kişilerin çıkarlarını düşünmeli, onlara zarar vermekten kaçınmalı ve etik kurallara uygun hareket etmelidir.

6. Başarı oranı yüksek olmalı: Bir medyum hoca, gerçek medyumluk hizmeti sağlayabilmeli ve başarı oranı yüksek olmalıdır. Bu sayede, danışanlarına gerçek çözümler sunabilir ve yardımcı olabilir.

Bu özelliklere sahip olan bir medyum hoca, insanların sorunlarına çözüm bulabilen ve onlara yardımcı olabilen bir kişidir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

7 Yorum

 1. FİDAN KÖSE dedi ki:

  YASİN HOCAMLA KISA BİR SÜRE ÖNCE TANIŞTIM EŞİMLE BÜYÜK SORUNLARIM VARDI AYRILMAK İSTİYORDUM KENDİSİ BUNU ASLA KABUL ETMİYORDU 3 SENE BOYUNCA BOŞANMAYA İKNA ETMEYE ÇALIŞTIM . ERKEK ARKADAŞIM DAHİ VAR DEDİM HAYATIMDA ADAM KAFASINA KOYMUŞ İSTERSEN BAŞKASINDAN ÇOCUGUN OLSUN BOŞAMICAM SENİ DİYİP DURDU BOŞAMADI BENİ ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA YASİN HOCAYI BULDUM BOŞANMAK İSTEDİĞİMİ FAKAT EŞİMİN BUNU KABUL ETMEDİĞİNİ ANLATTIM SOĞUTMA DUASI YAPILDI ZAMAN KAYBETMEDEN BENDE BOŞANMA DAVASI AÇTIM TEK CELSEDE BOŞANDIK 3 SENE BOYUNCA NEDEN BUKADAR UĞRAŞTIM DİYORUM KIZIYORUM KENDİME HOCAM HEMEN ÇÖZDÜ İŞİMİ .

 2. masal katar dedi ki:

  merhabalar herkese yasin bey hocamı yeni tanıdım gerçekten şahene bir insan yaptığı işerin hepsinde sonuç aldım . bir kac hocayla da iletişimi oldu en iyisi yasin bey hocam çoçugumun kısmetinin açılmasında çok büyük yeri var . digerleriyle 2 ay çalısma süremiz oldu hiç bir sonuç alamazken hocamla 10 günde kısa bi zaman zarfında etki görmeye başladı buda yasin beyin ne kadar güzel işler çıkartığının kanıtı .. şükranlarımı sürüyorumm

 3. Melissaa.:((( dedi ki:

  Hoca düzgün bunlara gerek dahi yok o kadar hocaya gittim para seçtim bir tanesi duzgun olmaz mı hep kandirildm yasin hocayı çok övmişşler sizce ne yapmam gerek bana lütfn öneri verin gerçekmi nasıl güveneceğiz insanlar nie böyle oldu:( çok mağdurup ah çok bir anlatsam hayatım roman olur neler çektim neler bilseniz kelimelere sığmaz da işne neyse iyi geceler 🙁 ((

 4. T.Fali dedi ki:

  HOCAM SAYESNDE SEVDİĞİME KAVUŞTUM UZUN ZAMAN SONRA SEVGILER SAYGILAR SUKRANLARIMI SUNUYORUM AŞIK OLDU BANA DELI GIBI

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba yasin hocanin iletişim numarasını bana bı star mısınız doğru kişi mı diye bakmak istediğim için çok fazla yasin hoca var kafam karıştı cünkü

 5. nevin d. dedi ki:

  Doğru kişi çok araştırdım inşallah bana da vesile olur

  1. m.ahmet dedi ki:

   bende dun harmura ask celbinde calismalara basladık, olacak inaniyorm insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir