Hakkımda

Biyografi

Biyografi

Değerli ziyaretçi kardeşlerim, Biyografi olarak: Yasin hoca olarak bildiğiniz bendeniz Konya doğumluyum ve yapmış olduğum mesleği layıkı ile burada icra etmekteyim. Doğru gerçek insanlara bahşedilen bu güzel ilmi layıkı ile yapmak nerde nasıl ne yapacağımızı iyi bilmek gerekir. Mutlu ve huzurlu bir hayat herkesin hakkı olduğuna canı gönülden inanmaktayım.

Biyografi

Sorun ve sıkıntıları olan kardeşlerimin huzur bulmaları için medyum doğru hoca olarak yaptığım vefk ve dualar ile Yüce Rabbimizin kelamlarıyla çalışmalarımı yapmaktayım. Bulunduğum bölgede bir çok derdi olan kimseye yardımcı olmak için çalışmalar hazırladım. Yıllarımı bu mesleğe adamış biri olarak değerli bir arkadaşımında ısrarları sonucu yerimi burada aldım.

10 Yıldır, Havas Gizli İlmi, İlm-i Ledün konularında hizmetler vermekteyim. Çalışma alanlarım: Ayrılanları birleştirme, Aşk bağlama konuları, Aile içinde geçimsizlik, Evlilik Problemleri, Birbirlerine soğuk olan çiftleri ısındırma, Kısmet – Basiret bağlılığı ve Birini isteklerine razı getirme gibi konulardır. Sorun ve sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile danışarak benimle paylaşabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. nevin d. dedi ki:

  Doğru kişi çok araştırdım inşallah bana da vesile olur

  1. m.ahmet dedi ki:

   bende dun harmura ask celbinde calismalara basladık, olacak inaniyorm insallah

 2. T.Fali dedi ki:

  HOCAM SAYESNDE SEVDİĞİME KAVUŞTUM UZUN ZAMAN SONRA SEVGILER SAYGILAR SUKRANLARIMI SUNUYORUM AŞIK OLDU BANA DELI GIBI

 3. Melissaa.:((( dedi ki:

  Hoca düzgün bunlara gerek dahi yok o kadar hocaya gittim para seçtim bir tanesi duzgun olmaz mı hep kandirildm yasin hocayı çok övmişşler sizce ne yapmam gerek bana lütfn öneri verin gerçekmi nasıl güveneceğiz insanlar nie böyle oldu:( çok mağdurup ah çok bir anlatsam hayatım roman olur neler çektim neler bilseniz kelimelere sığmaz da işne neyse iyi geceler 🙁 ((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir