Büyüler

Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek isteyen kişiler bunun için farklı gözlemler yapabiliyorlar. Ancak şöyle bir durum var ki büyünün kimler tarafından yapıldığı ya da yaptırıldığı net bir biçimde öğrenilemiyor. Lakin şüphe duyduğunuz kişiler var ise eğer bu kişiler üzerinden çeşitli gözlemlerde bulunabilirsiniz. Böylelikle de sizlere büyü yapan kişinin kim olduğunu öğrenme imkanını elde edebilirsiniz.

Büyü yapan kişilerde genel anlamda belirli ortak özellikler bulunuyor. Bu özelliklere sahip olan kişilere bakıldığı zaman büyü yaptırmış ya da yapıyor olmasından şüphe duymak mümkündür. Belirtilen sebepten dolayı da kendilerine büyü yapılmış olduğundan şüphe duyan kişilerin etraflarını iyi gözlemlemeleri gerekiyor. Daha sonrasında ise bu kişiler ile uğraşmak yerine direk olarak tüm bağlantıların kesilmesi gerekiyor.

İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an – ı Kerim kitabımız içerisinde de büyü yapan ve yaptıran kişilere dair açık ayetler bulunuyor. Bu ayetler incelendiği zaman belirtilen kişilerin lanetlenmiş kişiler oldukları da net bir biçimde anlaşılıyor. Belirtilen sebeplerden dolayı da büyü yapan ve yaptıran kişilerden direk olarak uzak kalmak en iyi eylem oluyor.

Sana Büyü Yapan Kişiyi Nasıl Anlarız?

Sana büyü yapan kişiyi nasıl anlarız diye düşündüğümüz zaman aslında devreye gözlemlemek giriyor. Belirli gözlemlerde bulunulması ardından büyü yapan ya da yaptıran kişiler aslında kendilerini gayet açık bir şekilde ele veriyorlar. Büyü yapan ya da yaptıran kişilerde bulunan bazı genel özellikler ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. İştahsız olmaları
 2. Sürekli olarak kabus görmeleri
 3. Sosyalleşme sorunu yaşamaları
 4. Hayati gidişatlarının görülür biçimde kötüye gitmesi
 5. İç huzurunun bozuk olması
 6. Sürekli olarak yalnızlık hissiyatı içerisinde olması
 7. Hep somurtmaları
 8. Depresyona girmeleri
 9. Sürekli olarak depresif bir ruh halinde olmaları

Belirtilen bu özelliklere sahip olan kişilerin büyü yaptıkları düşünülebilir. Özellikle de çevrenizde bu tür davranışlara sahip birisi bulunuyor ve sizlerde de büyü olduğunu düşünüyorsanız bu kişilerden şüphe duyabilirsiniz.

Kimler Büyü Yaptırır?

Kimler büyü yaptırır sorusu da pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasına yer alıyor. Büyü yapmak ve yaptırmak İslam dini içerisinde her ne kadar lanetlenmiş olsa bile maalesef pek çok kişi büyü ve sihir gibi eylemlerden kendilerini alamıyorlar.

Ancak bu tür işlere bulaşılmış olması, niyetleri her ne olur ise olsun sonu genellikle kötü şeyler ile sonuçlanıyor. İnsanlar genellikle haset ve kıskançlık gibi durumlardan dolayı büyü yapmayı ya da yaptırmayı tercih ediyor. Genel anlamda niyet kötü olsa da bazı insanlar daha masum niyetlerle de büyü yaptırmaya karar veriyor.

Büyü yaptıran kişiler genel anlamda hayatlarında olmasını istedikleri şeyleri sihir ve büyü vasıtası aracılığıyla gerçekleştirebileceklerini düşündükleri için yaptıran kişilerdir. Bu durum her ne kadar yanlış olsa da insanlar düşüncelerinin gerçekleşmesi adına büyü yaptırmayı düşünebiliyorlar.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır Diyanet?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diyanet sorusu da pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Eğer bir evde büyü var ise bu durum çeşitli gözlemler ile birlikte anlaşılabiliyor. Bu durumlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Ev içerisinde huzurun bir anda bozulması
 2. Hane içerisinde yer alan üyelerin işlerinin ters gitmeye başlaması
 3. Eve gelen misafir sayısının günden güne azalması ve en son kesilmesi
 4. Eğer evcil bir hayvan varsa ev içerisinde sürekli huzursuz olması
 5. Ev içerisinde sürekli tartışma ve kavgaların başlaması

Bu gibi durumların meydana gelmesi ardından insanlar evlerinde büyü olduğundan şüphelenebilirler. Özellikle de ev içerisinde her şey normal giderken bir anda işlerin bozulması durumunda insanlar evlerinde büyü olduğunu anlayabilirler.

Bir İnsana Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?, Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

Bir insana yapılan büyü nasıl bozulur diye merak eden kişilerin aslında yapmaları gereken şeyler oldukça basittir. Bu durumlarda bilinmeyen hacı ve hocalara gitmek yerine Allah’a sığınmak ve O’na ibadet etmek gerekiyor. Aynı zamanda çeşitli ayetler okunarak büyülerden korunmak mümkün oluyor.

Hangi Ayet Büyü Bozar?, Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

Hangi ayet büyü bozar sorusunun yanıtı da bir hayli açıktır. Büyüyü bozan Kur’an içerisinde çeşitli sureler bulunuyor. Bu sureler ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Bakara suresi
 2. Ayetel Kürsi suresi
 3. Felak suresi
 4. Nas suresi

Sevgilime Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir