Bolu

Bolu Kıbrıscık Medyum

Bolu Kıbrıscık Medyum

Bolu Kıbrıscık Medyum arayışında olan ve büyüler hakkında net bir bilgi edinmek isteyen kardeşlerimiz. Büyüler ikiye ayrılan iyi ve kötü olan büyüler olarak bilinmektedir.  İyi büyüler ( Ak Büyü ) Kötü olan büyüler ise (Kara Büyü) olarak bilinmektedir.

Bolu Kıbrıscık Medyum
Bolu Kıbrıscık Medyum

Ak büyüler iyi niyetle yapılan kişilerin mutlulukları, sağlıkları ve benzeri şeyler hedeflenerek yapılan büyülerdir. Bu gibi büyülerin rahmani olarak gerçekleştirildiği bilinmektedir.  Ak büyüleri şu şekilde sıralamak mümkündür ( Aşk Büyüsü, Sağlık ve Şifa Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü, Gideni Getirme Büyüsü ve iyi niyet ile yapılan işlemlerdir.

Kara Büyüler  ise maddi veya manevi olarak kişiler üzerinden çıkar sağlamak kendi nefsani amaçlarına yerine gelmesi adına tercih edilen büyüler sınıfındadır. Kara Büyülerde bir kimse bir diğer kişiye ait olan herhangi bir eşyası, saç kılı ve benzeri şeyler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kimi zaman bunlar kukla tarzı şeyler ile de icra edildiği bilinmektedir.

 

Kara Büyü Nasıl Bozulur Bolu Kıbrıscık Medyum

Kara büyülerin yapımları kadar bozulması da zordur bu nedenle uzman medyum hocadan destek alınması kesinlikle gerekmektedir. Her medyum kara büyüler yapmaktan kaçındığı bu işlemleri bozma konusunda uzak durmaktadır. Bunun asıl nedeni kara büyülerin çok zor bir şekilde bozulması ve yapılmasından kaynaklıdır. Günümüzde bu gibi büyülerin yapımları art niyetli olduğu için her uzman medyum tarafından kabul edilmez ama bu büyülerin bozulması için uzman olan medyumlar işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştire bilmektedirler.

 

Bolu Kıprıscık Ak Büyü Yapan Medyum

Ak Büyüler tamamen iyi niyetler ile yapılan ve kişiye özel olarak yapıldığı için çevresinde olan kişilere herhangi bir etkisi olmayan büyüler sınıfındadır. Bu büyüler aşk konusunda sorun yaşayanlara, Sevdiği kişinin ona yakınlaştırmasını sağlayan ve aralarında muhabbetin bitiği çiftlerin muhabbettin, artırmaları sevgilerinin yeniden yeşermesi adına yapılmaktadır.

Ak Büyüler yapımlarında kişilerin sorunları ve yaşamış oldukları problemler doğrultusunda farklı şekillerde işlemler yapıla bilmektedir. Bunun için öncelikle sorunun ne olduğunu hocamıza anlatmanız olacaktır. Bu sorunlar karşında yapılacak olan işlemlerin ne olacağına Yasin hoca’mız net bir cevap verecek olan uzman medyumdur.

Cinler Musallat Oldukları Kişiyi Nasıl Etkiler?: ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir