Bolu

Bolu Medurnu Medyum

Bolu Medurnu Medyum

Bolu Medurnu Medyum,  Soğutma Büyüsü için arayışta olan kişiler öncelikle soğutma büyüsünün nasıl yapılacağı konusunda bilgiler edinmek adına soğutma büyüsü hakkında araştırmalar yaptığını görmekteyiz. Soğutma büyüsü tek bir amaç ile icra edilen büyü ritüeli değildir. Birçok amaç için bu büyü yapıla bilir bunları sırası ile sizlere açıklıyor olacağız.

Bolu Medurnu Medyum
Bolu Medurnu Medyum

Soğutma büyüsü tarihine bakıldığında büyü kitaplarında ve antik mısır çağlarında yapımlarına başladığını gözükmektedir.  Bu çağlarda genel olarak savaşların önlenmesi için tercih sebebi olmuş olsa da kimi zaman sevmedikleri kişileri kendilerinden uzaklaştırmak içinde yapılmakta idi.

Günümüzde ise ailelerin evlatlarını kötü çevreden soğuması sağlamak için tercih etmektedir. Kimi evli olan çiftlerin kocalarının alkol bağımlığına son vermesi veya alkolü bırakması için soğutma büyüsü yaptırdıkları bilinmektedir.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

 

Kimi zaman hiç sevmediğimiz hatta hiç tanımadığımız kişiler bizleri bir şekilde rahatsız ederek hayatlarımızın alt üst olmasına neden olabilirler. Bunlardan kurtulmak adına farklı yöntemler denememize rağmen bir türlü bu kişileri kendimizden uzaklaştıramayız. Ama buna soğutma büyüsü ile son vermek elbette mümkün tabi bu işlemi uzman olan Yasin hocamız yaptığında. Yasin Hoca bu konu hakkında kendisine başvuran kişilerin sorunlarını çözüme kavuşturmuştur.

Bağımlığı olduğu bir takım şeylerden kurtulmasına vesile olan hocamız bu nedenle tercih edilen medyumlar arasında yer almaktadır.

 

Bolu Medurnu Medyum Hoca

Medyumlar günümüzde rahmani yönden destekler sağlayan yaşam koçları olarak ta adlandırıla bilir. Tabi her medyumun diyen kişide medyum değildir bu nedenle medyum seçimleriniz sizler için önemlidir. Yanlış yapılan büyüler nedeni ile hayatları alt üst olan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler medyumlara olan inançlarını bu dolandırıcı olan medyumlar tarafından kaybetmektedir. Ama her medyum dolandırıcı değil aksine işinin ehli olan rahmani ilimler bilen havas ilmi ne hâkim olan vefk işlemleri gerçekleştiren kişilerdir.

Yasin Hoca uzun zaman rahmani ilimler üzerinde eğitimler almış havas ilminde kendini geliştirmiş ve vefk işlemlerde uzman olan bir medyumdur. Hocamız işlemleri sırasında tamamen rahmani işlemler gerçekleştirmesinden dolayı en çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Sizlerde rahmani olarak sorunlarınıza çareler için bize ulaşa bilirsiniz.

4444 Salavat: konumuz ilginizi çekebilir

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir