Bolu

Bolu Seben Medyum

Bolu Seben Medyum

Bolu Seben Medyum kimi zaman yardımlarına ihtiyaç duyduğumuz kişilerdir. Medyumluk her kişinin yapacağı bir iş olmadığı gibi birçok konuda ilim sahibi olmayı da gerekmektedir. Bu nedenle uzaman olan bir medyum yıllar boyunca kendisini birçok ilim üzerinde geliştirmektedir.  Bu ilimleri merak edenlere kısa bir açıklama yapmak istiyoruz.

Bolu Seben Medyum
Bolu Seben Medyum

Öncelikle bir medyum havas ilimleri yani gizli olan ilimlere sahip olması gereken bir vasıftır. Bunun yanı sıra Hüddam ilimleri cinler ve şeytanları kontrol etmek gerektiğinde iyi olan yani rahmani olan bu varlıklardan yardım alınmasını sağlar. Ve Vefk işlemleri tamamen rahmani olan ilimleri iyi bir şekilde bilmesi ve yerine getirmesi gereklidir.

Bundan dolayı her medyumum diyenler medyum değildir. Bu ilimlere sahip olan medyumlar yapacakları işlemleri ( büyü ritüelini ) en iyi şekilde yerine getiren ve işlemlerinde başarılar elde edenlerdir.

Havas İlimi Bilen Medyum

Yasin hoca yukarıda saydığımız ilimlere hâkim olan ve en zor olan büyülerin yapımını gerçekleştiren ve bu büyülerin bozulmasında uzman olan bir medyumdur. Medyumlar birçok büyü konusunda bilgi sahibi olmaya bilirler bunun nedeni ise sadece kendilerini belirli büyüler üzerinde uzmanlaştırmasından kayaklıdır.  Genel anlamda bakıldığında medyumlar ve paylaşımları hep bir birine yakın ama farklı başlıklar adı altında aynı büyü ritüellerini yapmalarıdır.

 

Bolu Seben ilçesinde üzerinde büyü olanlar, büyü bakımı yaptırmak isteyenler veya büyü yaptıracak olanlar güvenilir bir medyum için bize ulaşabilirsiniz.

Bolu Seben Medyum Ve Vefk işlemleri

Sevgili Seben ilçesinde yaşayanlar ve sadece rahmani olarak işlem yaptırarak hayatlarını düzene sokmak isteyen arkadaşlarımız. Büyüler gibi Rahmani şekilde gerçekleşen Vefk işlemleri de bir o kadar etkili ve güvenlidir. Vefk işlemi kişiye özel olarak hazırlandığı için sadece o kişi üzerinde etkili olup çevresinde olan kişilere herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu işlem sırasında tamamen rahmani olarak dualar, ayetler, sureler ile çalışma gerçekleşir. Kişi üzerinde bir büyü varsa bu kısa zamanda bozulur. Aşk, Bağlama,Geri Döndürme, Muhabbetin artmasını sağlama, Kazançlarınızı artırma yönünde yapılan büyü işlemleri gibi vefk işlemleri de hazırlanmaktadır. Bu yapılan işlemler kesinlikle günah sayılmamaktadır çünkü yapılan işlem tamamen Kuran’ı kerim den faydalanarak yapılmaktadır.

Kocanın Karısının Sözünü Dinlemesi için Dua ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir