Burdur

Burdur Çeltikçi Medyum

Burdur Çeltikçi Medyum

Çoğu zaman insanlar kendilerine büyü yapıldıkları konusunda bir bilgiye sahip olamazlar. Burdur Çeltikçi Medyum arayan ve büyü bakımı yaptırmak isteyen kişiler bu büyülerden kurtulmak için medyumların güvenli olup olmadığı konusunda kuşkular yaşamaktadır.  Medyum hocalar birçok büyü konusunda bilgi sahibi olması ile birlikte bazı büyülerin yapımı ve bozulmasından uzak dururlar.

Burdur Çeltikçi Medyum
Burdur Çeltikçi Medyum

Büyüler yıkıcı etkilere sahip oldukları gibi yapıcı etkilere sahip olan büyülerde vardır. Her şeyde iyi ve kötü varsa büyülerde de ak büyüler ve kara büyüler bulunur. Ak büyüler iyi büyülerdir kişilerin sağlık, huzur, mutluluk ve sevgilerini artırmak adına yapılan büyülerdir. Kara büyüler ise yıkıcı hatta öldürücü etkilere sahip olundukları bilinmektedir. Birçok Medyum hoca kara büyü yapmaktan kaçınır.

Gideni Getirme Duası

 

Gideni Getirme Duası sevgili ve nişanlı çiftlerin sıklıkla tercih etikleri bir dua uygulamasıdır. Kimi zaman evli olan çiftlerde gideni getirme duasından faydalanmaktadır.  Bu dua havas ilimleri ile yapıldığında ve vefk işlemi ile tamamlandığında sizden uzaklaşan veya giden kişi kısa zaman içinde pişmanlık duyarak yeniden size dönecektir. Tabi bu işlemleri iyi bir medyum hoca yerine getirmelidir.  Burada yapılan dua uygulamasında sizin yapmanız gereken şeyler olduğunu unutmayınız.

Yasin hoca bu konu hakkında size net bilgiler aktaracak olan uzman medyumdur.

 

Burdur Çeltikçi Medyum Gideni Getirme Büyüsü

 

Bazı büyüler iyi niyet ile yapılan büyülerdir bu büyülerden biride gideni getirme büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyü ak büyüler sınıfında yer alır ve havas ilmi ile hazırlanır. Hazırlanışı esnasında Sizden net bir şekilde bilgiler istenecek ve alınan bilgiler ile gideni getirme büyüsü hazırlanır. Kişi üzerinde etkisi 1 gün ile 21 gün arasında değişim gösterdiği kimi zaman 15 ile 90 gün arasında değişimler de gösterebilmektedir.

Burdur çeltikçi de yaşayanlar hayatımız boyunca kimi aman sevdiklerimizle kimi zaman evlatlarımızla sınanırız.  Bunlar bir süre son bula bilir ama kimi şeyler vardır ki sürekli olarak peşimi bırakmaz ve tüm aile bu sorunlardan etkilenir. Bunlar büyüler olarak bilinir ve bu büyülerin bozulması gerekmektedir.

Okumalısın: En Etkili Bağlama Büyüsü Belirtileri

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir