Burdur

Burdur Gölhisar Medyum

Burdur Gölhisar Medyum

Baş edemediğimiz bir takım sorunlarda medyumlardan destekler alırız. Burdur Gölhisar Medyum arayan ve sorunlarının son bulmasını isteyen kişilerinde bu arayış içinde olduklarını bilmekteyiz bu nedenle bu yazımızı onlar için paylaşmaktayız.

Burdur Gölhisar Medyum
Burdur Gölhisar Medyum

Bazı kişiler tarafından tercih edilen büyüler muskalar yüzünden hayatımız alt üst olmaktadır. Bu nedenle bunların bozulmasını isteriz. Bunun için ise bir medyum bulmak gerekir kimi zaman işinin ehli olan bir medyum bulmak zor olabilir. Bunun nedeni ise kendisine medyum adını veren birçok kişinin olmasından kaynaklıdır.

Büyüler veya Muskalar Nasıl Bozulur bu iki çalışmanın bozulması için iki farklı yön bulunmaktadır. Rahmani olarak yapılan büyü bozma işlemleri, Büyüyü büyü ile bozma çalışmaları. Bu çalışmalar sadece medyum hocalar tarafından gerçekleşen işlemler olduğu bir gerçektir.

Burdur Gölhisar Medyum Muska Hazırlayan Hoca

Muskalar rahmani olarak yapılan işlemler olması ile bilinir dualar ile hazırlanan muskalar vefk ilmi ile yapılmaktadır. Peki, bu işlemler tam olarak nedir diye merak ediyorsanız hemen bunları sizler için sıralayalım

Sevgi Vefki
Aşk Vefki
Geri Getirme Vefki
Bağlama Vefki
Soğutma Vefki
Büyü Bozumu Vefki
Dil Bağlama Vefki
Geri Döndürme Vefki

Sayamadığımız birçok vefk işlemi yapıldığı gibi bu işlemler rahmani olarak hazırlanır.

 

Soğutma Duası

 

Soğutma duası kötü alışkanlıklardan kurtulması istenilen kişiler için tercih edilse de kimi zaman aile bireylerinin de soğutma duasını kızları ya da oğulları için yaptırdıkları bilinmektedir. Birçok aile evlatlarının kötü olan arkadaşlarından soğumasını istemesinden, Kimisi ise kötü alışkanlıklarından kurtulması için tercih edilmektedir.  Bu gibi uygulamalar rahmani olarak hazırlanması kişinin sorunlardan daha hızlı bir şekilde kurtulmasına vesile olmaktadır.

Sevgili Burdur Gölhisar da yaşayan ve sorunları konusunda kendisine yardımcı olacak iyi bir medyum arayan sevgili kardeşlerimiz. Yasin hocamız sizlere bu konuda yardım edecek uzman bir medyumdur. Çalışmalarını titiz bir şekilde gerçekleştiren ve samimi dürüst tavırları ile kişilere güven veren biri olarak tanınmaktadır.

Yaptığı işlemlerde başarılar elde etmiş ve birçok kişinin tavsiye ettiği hocamız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçe bilirisiniz.

Okumalısın: Sevmesi için Dua

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir