Bursa

Bursa Gürsu Medyum

Bursa Gürsu Medyum

Bazen ilişkilerimizde, ortaklıklarımızda, iş anlaşmazlıkları yaşamakta olan kişiler Bursa Gürsu Medyum hoca aramaktadırlar. Bu gibi sorunların sona ermesi adına yapılacak en uygun işlemin ne olduğu konusunda araştırmalar yapmaktadırlar.  Bu konuda etkin olarak kullanacak uygulama Birleştirme büyüsü ve sürekli her şeye muhalefet olan kişi için ikna büyüsü olacaktır.

Bursa Gürsu Medyum
Bursa Gürsu Medyum

İkna büyüsü birçok sorun yaşayan evli çiftler tarafından tercih edilse de kimi zaman işleri konusunda karşındaki ortaklarını veya insanları ikna etmek amacı ile de ikna büyüsü tercih edilmektedir.

Peki, bu büyü ritüreli ne zaman tercih edilmeli ne zaman yaptırılmalı gibi bir takım sorunların cevaplarını hemen sizler için yanıtlamak istiyorum.

Evliliklerde eşinizin yapacağınız ve yaptırmak istediğiniz bir takım şeylere karşı çıkması bunun için sizinle kavga etmesi bile olası olarak görülür. Bu gibi durumlar sonrasında ikna büyüsü karşınızdaki eşinizi yapacağınız şeylere ikna olmasını sağlayacaktır.

Kimi zaman ise ortaklar tarafından tek taraflı bir iş yapılması hedefleyen ortaklar diğer ortağını yapmayı istediği iş konusunda ikna etmesi gereklidir. Bu durumda da ikna büyüsü yapılarak kişi ikna edilir.

 

İkna Büyüsü Nasıl Yapılır Bursa Gürsu Medyum

İkna büyüsü havas ilimleri ile yapılan bir büyü işlemidir. Gizli ilimler ile gerçekleştirilen birçok büyü ritüeli kesinlikle başarılar sağlamaktadır. Ve Kişi üzerinde etkileri 15 gün içinde göstermeye başlayacaktır. Genel olarak büyülerin tutma süreleri için iki haftalık bir süre belirlenir bunun asıl nedeni işlemin bu süreç içinde tamamlanmasından kaynaklandığı içindir. Uzman bir medyum bu zaman dilimini daha kısa sürede gerçekleştire bilir lakin bunu farklı bir ilim ile gerçekleştirmek mümkünüdür. Bu ilim ise büyü ilimleri arasında tehlikeli olanlarıdır. Bu ilme Hüddam ilmi denilir.

Birçok medyum bu ilimden uzak bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun için genel olarak seçilen işlemler rahmani yönde olanlardır. Rahmani olarak gerçekleştirilen işlemler Havas ilmi olarak bilinmektedir. Bu Seçim sizin elinizde olacağı gibi işlemi gerçekleştirecek olan medyum hocanın uzman olması gerektiği de bilinmesi gereklidir. Unutmayın ki her medyum tüm işlemler konusunda uzman değildir. Bu uzmanlığa sahip olan ülkemizde az sayıda medyum bulunmaktadır. Bunlardan Biride Yasin Hocamız dır. Sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okumalısın:1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir