Bursa

Bursa İznik Medyum

Bursa İznik Medyum

Bursa İznik Medyum hoca arayarak sorunlarına çareler arayan kişiler son zamanlarda oldukça artış gösteren medyumlar nedeni ile kimin gerçek kimin sahte medyum olduğu konusunda kuşku yaşamalarına sebep olmuştur.  Gerçek olan medyumların bile sahte olduğunu beyan eden siteler ve sahte yapılan yorumlar nedeni ile gerçek olan medyumlar zor durumda kaldıkları da bir gerçektir.

Bursa iznik Medyum
Bursa iznik Medyum

Sahte olan medyumlar kendi çıkarlarını gözeterek herhangi bir büyü işleminden anlamadan bu işlemleri gerçekleştirdiğini beyan ederek maddi çıkarlar peşinde koşmaktadır. Bu kişilere başvuran kişiler ve dolandırılan kişiler tüm medyumların dolandırıcı olduklarını düşünmektedir.

Burada dikkatli olmanız gereken bir konu hakkında size bilgi vermek istiyorum. İyi bir medyum öncelikle sizde bu büyü var demez bunun nedeni size öncelikle büyü bakımı yapmak durumundadır. Ve bu konuda eğer geçekten ilim ve irfan sahibi ise size yapılan büyü hakkında bilgiler verir büyünün nereye gömüldüğü kim tarafından yapıldığını sizlere açıklar. Bu açıklamalar sonunda yapılacak olan işlem hakkında size bilgiler aktarır. Bu gibi bilgilere sahip olan medyumlar işinde uzman olan medyumlardır.

Medyum Nasıl Olunur – Bursa İznik Medyum

Öncelikle medyum olmak için hislerinizin güçlü olması gerekir. Medyumluk öğreten resmi bir kuruluş yoktur bu ilim genellikle kişilerin kendisini geliştirmesi veya iyi bir hocadan eğitimler alarak ilerlemesi sonucunda gerçekleşir. Tüm bunların yanı sıra doğuştan psişik yeteneklere sahip olan kişiler medyumluk yapmaktadır. Bu kişiler telepati gücüne sahip oldukları gibi kişiler üzerinde büyük etkilere de sahip olmaktadırlar.  Yapmış oldukları işlemlerde %100 başarılar elde etikleri de bilinir.

 

Bursa İznik Aşk Büyüsü Yapan hoca

Aşkın tarifi nedir diye sorsalar herkes farklı bir anlatımla kendi aşkını anlatır. Tapduk Emre’nin dediği gibi aşksız yürüyen beden diye ceset taşır sözü bunun bir kanıtı olsa gerek.  Aşk her şeye duyulan bir duygu olması ile birlikte insanların bir birilerine karşı duymuş oldukları güzel bir hissiyattır bu duygular karşılıklı olunduğu zaman kişinin ayakları yerden kesilir ve sanki kendisini gökyüzünde gibi hisseder. Karşılıksız olmasında ise bunların aksini yaşarak acılar çeker. Aşk büyüsü burada Aşk duası olarak hazırlandığında karşınızdaki insan size âşık olur.  Bu konu hakkında Yasin hocamız ile iletişime geçerek daha net bilgilere sahip olma şansını yakalaya bilirsiniz.

Okumalısın: Büyü Bozan Dualar

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir