Büyü Bozma

Büyü Bozan Dualar

Büyü Bozan Dualar

Büyü Bozan Dualar
Büyü Bozan Dualar

Büyü Bozan Dualar: Büyüler, yüzyıllardan beridir dünya üstündeki enerji ile çalışan aracılardır. Büyüler, hem pagan hem de şaman geleneklerinden gelmektedir ve bu kökenlerden tüm dünyaya yayılmışlardır. Büyüler, iyi ve kötü olarak ikiye ayrılmaktadır. İnananlar için özellikle kara büyüler büyük bir günah sebebidir.

Hem yapan kişi hem de yaptıran kişi için günah olan kara büyülerin dünya dışı, insanların yaşadığı boyuttan olmayan varlıkların yardımı ile yapıldığına inanılmaktadır. Bu sebeple de, kara büyüleri bozmak son derece zorludur. Bir kara büyüyü ancak yapmayı bilen biri bozabilmektedir. Büyü bozan dualar, mutlaka bu alanda tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü son derece güçlü olan büyüler, bozmaya kalkışıldığında bazı yan etkiler oluşturabilmektedir.

40 Yıllık Büyü Bozan Dua

40 yıllık büyü bozan dua, son derece tesirli olmalıdır. Çünkü büyü üstünden zaman geçtikçe yerleşmeye başlar. Bir kilidin zamanla pas tutması ve anahtarla açılamaması gibi, yapılalı uzun seneler olan büyüler de son derece zor şekilde kırılırlar. Kara büyülerle ilgili bilmeniz gerekenler şunlardır:

  • Nazar, ayırma ve başka amaçlarla yapılan kara büyüleri, ancak bu büyüleri yapabilecek kudrette olan kişiler bozabilirler.
  • Tarafınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız, bunu bir hoca ile konuşarak ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Unutulmamalıdır ki büyüleri kontrol eden mantralar bulunmaktadır. Mantralar, büyücünün büyüyü yaparken okuduğu ve sayıkladığı sözlerdir.
  • Bir söze karşılık en büyük güç yine bir söz olacaktır. Dualar, son derece tesirli sözlerdir. Büyüyü bozmak için dua edilmesi gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Bozan Dualar

Büyüler yapılırken gücünü artırmak için kullanılan bazı materyaller bulunmaktadır. Domuz yağı da bu materyallerden biridir. Kötü kokusu ile tanınan domuz yağı, kötü varlıkları büyücünün yardımına çağırmak için kullanılır. Domuz yağı büyüsünü bozmak için, alanında tecrübeli bir hoca dua etmelidir. Büyüyü çözmek için kullanılacak dua, son derece güçlü olmalıdır.

Büyüyü kesin bozan dualar, bu duaları okuyabilecek bir hoca ile birlikte çalışıldığında işe yarar. Bu dua yollu çalışmaları yaparak üstünüzdeki büyüyü kaldırabilir, mutluluğa yeniden kavuşabilirsiniz. Okunan duanın tesiri kadar duayı yapan kişinin iradesi de önem taşımaktadır. Önemi olan daima kolay yoldan olanı seçmeye çalışmak ve işi şansa bırakmamaktadır. Tanınan hocalardan birini tercih ederek büyünün bozulacağını garanti altına alabilirsiniz.

Papaz Büyüsünü Bozan Dualar, Büyü Bozan Dualar

Büyüyü bozmaya çalışmak, bazı yan etkileri beraberinde getireceğinden, iyi bir hoca, büyüyü bozup bozamayacağının bilgisini önceden vermektedir. Bu sebeple önemli olan bozulacağına inanmak ve sabırla beklemektir. Papaz büyüsü, zannedildiği gibi Hristiyan rahip tarafından yapılan bir büyü değildir. Papaz büyüsü, kötü enerji taşıyan bir varlık aracılığı ile yapılmaktadır.

Bir tür laneti üzerinde taşıyabilmektedir. Papaz büyüsünü bozmak için gerekli olan güçlü bir duadır. Ayrıca, dua esnasında ilahi varlıkların yardımınıza yetişeceği unutulmamalıdır. Dua, Tanrı ile aranızda bir aracıdır. Tarafınıza yapılan kötü büyülerin çözülmesi için Tanrı’dan ve ilahi güçlerden yardım istemeyi sağlamaktadır.

Yumurta Büyüsünü Bozan Dua, Büyü Bozan Dualar

Kötü amaçlı büyülerde en sık kullanılanlardan biri de yumurtadır. Bilindiği üzere yumurta, tavuğun bir atığıdır. Dolayısı le tam anlamıyla hijyenik sayılmaz ve içerisinde cenin barındırır. Bu sebeple, tıpkı domuz yağı gibi kara büyüler için kullanılabilecek bir materyaldir. Yumurta büyüsünü bozmak için edilmesi gereken dualar, nazar büyü bozan dualar ile aynıdır. Yalnızca bazı kelimeleri farklı kullanmak gerekmektedir.

Kara büyülerle savaşırken hocanın dediklerini uygulamak ve sabırla beklemek önem taşır. Ayrıca iradenizi güçlü tutmanız gerekir. Çünkü, büyüyü yapan büyücüyü uyandırmış olursunuz. Evrenden en iyisini beklemek için daima iyiyi düşünmek gerekir. Evren iyi enerjiyi çok daha kolay şekilde taşımaktadır. Tüm dualarınızda, bunu aklınızda bulundurmanız önemlidir. Bir büyü ile karşı karşıya olduğunuzu düşündüğünüzde, elinizden geleni yapmanız ve gerekeni Tanrı’ya bırakmak ise tevekküldür, doğru olandır.

Harmura celbi yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir