Büyü Bozma

Büyü Bozdurmak Günah mıdır?

Büyü Bozdurmak Günah mıdır?

Büyü Bozdurmak Günah mıdır?; Son zamanlarda insanlar hayatında maalesef çok fazla görülen şeylerden birisi de büyülerdir. Büyü her insanın kaçması gereken bir şeydir. Büyünün iyisi ya da kötüsü olmamaktadır maalesef hepsi aynı cezaya mahkumdur. Bu eylem ve benzeri uğraşlar tanrı tarafından kesinlikle yasaklanmıştır. İslam alimlerinin bir kısmına göre büyü gibi eylemlerle uğraşan insanların tövbesi bile kabul edilmeyebilir.

Büyü Bozdurmak
Büyü Bozdurmak

Büyü insanlar tarafından pek çok neden ile yapılabilmektedir. Kimi zaman insanlar intikam almak için kötü ameller elde etmek için kimi zamanlar ise dertlerinden arınmak için ya da kendilerini sevdirmek için istedikleri insanlara büyü yapmaktadır. Büyünün iyisi ya da kötüsü olmaz bütün büyüler cezaya tabii tutulur.

Büyü bozma işlemi insanın kendi başına yapabileceği bir işlem değildir. Bu gibi zorlayıcı işlemler bilim ve bu konuda irfan sahibi olan insanlar tarafından yapılmalıdır. Ancak gidilecek hoca hakkında da bilgiye sahip olmak ve gerçekten iyi olduğundan emin olmak gerekir. Büyü bozdurmak günah mıdır sorusunun cevabı ise şu şekilde verilebilir; günah değil aksine caizdir.

Büyü Nedir, Nasıl Anlaşılır?

Büyü bozdurmak günah mıdır konusunda merak içerisinde olan insanlar aynı zamanda büyü nedir ve nasıl anlaşılır konusunda da merak içerisindedirler. Büyünün pek çok tanımı bulunur ve anlaşılması için de belirli durumlar söz konusudur. Büyü insanın kaderini değiştirebilecek şeylerin yapılmasıdır ve Allah tarafından kesinlikle lanetlenmiştir. Nasıl anlaşılacağı ise farklı maddelemededir;

 • Ev hayvanlarının bütün tutumları büyü yapılan kişiye göre değişir.
 • Hayvanlar tıpkı deprem gibi doğal afetleri önceden anladıkları gibi büyü gibi durumları da anlamaktadır. Dolayısıyla bu gibi durumlarda anormal davranışlar sergilenmektedir.
 • Hayvanların bu insanlara karşı saldırganlığı artar ve hayvanlar bu durumdan büyük rahatsızlık duyar.
 • Büyü yapılan kişinin vücudu deli gibi yanmaya başlar ve bu sıcaklık vücutlarından kolay bir şekilde atılamaz. Kişi sürekli vücudunun kasılıp açılmasını ve yersiz titremesine maruz kalır.
 • Bazı insanlar büyünün etkilerini anlamaz aksine bunu normal bir hastalık gibi görürler.
 • Kişinin uyku düzeni komple ortadan kalkar.
 • İçine giren Cin insana kendi isteklerini yaptırır dolayısıyla kişiler resmen çift kimlikli bipolar hastalara benzerler.
 • Kelime tekrarları ve cümle kurma sıkıntıları olur.
 • Kişide ya ani bir şekilde iştahsızlık ya da fazla yeme isteği oluşur.
 • Kişi normalde sakin bir insanken bir anda gergin ve sinirli bir hale bürünür.
 • Kişide baş, eklem, sırt, ense ve iç sıkıntısı gibi şikayetler bulunur.
 • Vücutta kasılmalar, titremeler ve kasılmalar meydana gelir.
 • Kişi normalde inançlı iken bir anda abdesti ya da namazı bırakır.

Büyü Bozdurmak İçin Neler Yapılır?

Kişilerin en büyük meraklarından birisi de büyü bozdurmak için yapılacak şeylerdir. Bu şey büyü bozdurmak günah mıdır sorusunu soran insanlar tarafından sık sık sorulur. Üzerinde büyü olduğunu düşünen insanlar bunun için hocalara başvurur. Kişinin üzerindeki büyü ne ise kaldırmak için de neredeyse aynı işlemler yapılmaktadır. Bunların bir kısmı da şu şekilde sıralanabilir;

 • Bağlama büyüsüne karşı bozma büyüsü
 • Karanlık olan büyülere karşı bozucu büyü
 • Geri getirme büyülerine karşı bozma büyüsü ve daha birçoğu.

Büyüler kolay kolay çözümlenmeyecek güçlü tılsımlardır. Herhangi bir hocaya başvurmak bu konuda çok önemlidir ve bu hocanın da güvenilir olması çok büyük önem arz etmektedir. Bu hocalar kesinlikle İslam ilminden yararlanan kişiler olmaktadır.

Büyü Bozdururken Nelere Dikkat Edilir?

İnsanlar genelde büyü bozdurmak günah mıdır gibi soruyu merak ederken aynı zamanda bu konuda büyü bozdururken nelere dikkat edilmesi gerektiği de çok önemlidir. Kuran okumayan hocalardan kaçınılması gerekir çünkü bu hocalar Cinler ile aracılık yapmaktadır. Aynı zamanda büyünün bozulacağı belli bir tarih de bulunamaz, bu gibi durumlardan sadece Allah bilgili olur. Aynı zamanda hocalar anne ve babaların adını da sormamalıdır.

Dahası uzaktayken de büyü bozmak mümkün değildir. Hocalar bazen cinli olduğundan sizi kurtarmaktan bahsetse de cinleri size musallat edebilir. Cinlerle yapılan büyü bozma işlemler kesinlikle yanlıştır ve sadece Kuran ile çözülür. Büyü bozmak için dinden çok iyi anlayan iyi bir hoca yani imam gerekmektedir. Sizi Cinler ile kurtarabilecek insanlara inanılmamalı ve onlardan uzak durulmalıdır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. dilek serter dedi ki:

  enterasan durumlar yaşamaya başladım uykumda başka bi yerde uyanıyorum ,uyku sersemi sadece karanlık el görüyorum. bahçeden gelen biridi oluyor anlıı hepsi sonra kayboluyorlar en son gece yürüyüş yapmaya çıktım boş araziye sadece koşan zıplayan bir ayak gördüm ne olduğu hakkında bir fikrim yoktu çokta önemsemedim , beyinin oyunu olarak düşündün arakadşım buna benzer birşeylerden bahsetti hocama yazdım sonra bunlar nedir nasıl geçer ben halüsinasyon görüyorum dedim bana dua ve muska verdi uzun zamandır ne bi görüntü var nede başka yerde uyanma bilincim yerinde kendimde daha iyi hissediyorum . hocam sağolsun .

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir