Büyü Bozma

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü bozma konusu üzerinde oldukça tartışılan bir konudur. Büyü, İslam dinince yasaklanmıştır. Büyücüler hakkında dinde günah işlediklerine dair açıklamalar geçmektedir. Diğer yandan ise oldukça inançlı kişiler dahi medyumların kapısını çalmaktadır. Birçok araştırma ve başvuru sonrası nedeni bilinmeyen ve artık içinden çıkılamaz bir hal alan sorunlar için medyumlar kaçınılmaz çare kapsı olmaktadır. Medyumlar ise kendilerini, dine aykırı bir şey yapmadıkları ve büyü ve benzeri çözümlerinde dinden destek aldıkları, dua kullandıklarını söylemektedirler.  Cinler ile iletişime geçme yeteneğini kullandığını söyleyenler de bu şekilde bir savunma mekanizması geliştirmektedir.

Büyü Bozma
Büyü Bozma

Büyü bozma var mıdır? Bunun cevabını net olarak vermek mümkün değildir. Medyumlar çeşitli yöntemler ile bunu yaptıklarını iddia ederler. Büyü bozma ile çare bulmuş pek çok kişi deneyimlerini paylaşmaktadır. Soyut bir konu olduğu için aslında sonuca göre bir yorumlama yapılmaktadır. Büyü bozma konusunda çeşitli strateji ve teknikler olduğu söylenmektedir. Medyumların uzmanlık konusu olduğu bilinmektedir. Kesin yargılardan kaçınılması gereken ve direkt deneyimlenmesi lazım olan bir husustur.

 

Büyü Bozma Yöntemleri

 

Büyü bozma yöntemleri konusunda işin uygulayıcısı medyumlar olmaktadır. Medyum, falcı bazen de hoca olarak anılan veya adlandırılan kişiler büyü işi ile uğraşmaktadır. Medyum daha fazla kullanılır. Çünkü bir uzmanlık alanını işaret eder. Daha sempatik gelir. Kişinin bir ilim yaptığına doğru bir yönlendirici algı oluşturur.

 

Medyumlar günümüzde oldukça popülerdir. Birçok tanınmış kişinin medyumlardan danışmanlık veya destek aldığı bilinir. Medyumların özel yetenekleri ve aldıkları çeşitli eğitimler sebebi ile ön görüleri güçlü olduğu düşünülür. Özellikle soyut kavramlar ile olan iletişimleri normal kişilere göre çok daha güçlü olduğu söylenmektedir. Medyumlar büyü bozma yöntemlerini uygulamaktadırlar. Büyü yaptıkları gibi büyü de bozdukları söylenmektedir. Aslında öncesinde büyünün varlığını tespit ederler. Büyünün aktifliği söz konusu ise önce bu büyüyü bozmak zorundadırlar. Sonrasında ise ihtiyaç dahilinde yeni büyü yapabilirler.

 

Medyumlar, büyü konusunda çeşitli uygulama ve yönlendirmeleri yapabilmektedirler. Değişik yöntemler kullanırlar. Ancak birçoğu dua, dolaylı olarak din desteklidir.  Dua ile desteklenir.

 

Büyünün Bozulması Medyumlar Tarafından Nasıl Yapılır?

 

Büyü bozma yöntemlerinde medyumlar kişiye ve olaya göre bir yaklaşım gösterirler. Konular çeşitlilik gösterebilir. Bazen çiftin evliliğinin bozulması gündem olabilirken, kimi zaman ise iş yerindeki kötü niyetli uğraşmalar söz konusu olabilir. Dert ne ise ona göre bir yol izlenir. Medyum öncelikle olayı net bir şekilde anlamalıdır. Bu nedenle ilgili kişi olayı tüm açıklığı ile aktarmalıdır. Her yönü ile yansıtmalıdır ki doğru bir yol izlenebilsin.

 

Medyum, tespitleri üzerinden bir reçete oluşturur. Her konuda aynı adımlar izlenecek diye bir kural yoktur. Öncelikle bir büyü tespit etti ise bunu bozma adına çalışır.  Ardından ise sorunun çözümü adına karar verdiği bir büyüyü yapar. Büyünün yapılma şekli değişkenlik gösterir. Örneğin yeme bir karışımın ilave edilmesi gibi olabilir. Ya da bir alana veya kıyafete sürme gibi uygulanabilir. Görev şeklinde de olabilir. Mesela, bir alana gömmek veya deniz dökmek gibi.

 

Medyum Yasin Hoca Büyü Bozma Yöntemleri Sonrası Kesin Çözüme Ulaşılır Mı?

 

Büyü bozmanın sonuçları ile ilgili kesin bilgi yoktur. Bazı deneyimler ışığında olumlu sonuçlar alındığına dair kuvvetli bilgiler olduğunu söyleyebiliriz. Büyüden kurtularak, beladan ve sıkıntıdan sıyrılıp yeniden eski mutlu günlerine döndüğünü paylaşanların sayısı azımsanmayacak derecede yüksektir. Bazı güçlü büyülerin bozulmasının ise oldukça güç olduğu iddia edilmektedir. Kara büyü olarak adlandırılan bu büyüler, tesirleri yüksek ve dayanıklı büyüler olarak bilinmektedir.

 

Hayatımızda problemler her zaman meydana gelmektedir. Sorunsuz bir yaşam yoktur. İş veya özel yaşam olsun bir şekilde problemler yaşanabilir. Bazı sorunlar sürekli devam edebilir. Nazara gelme şeklinde de tabir edilen vakalar söz konusu olabilir. Medyumlar, birçok kişinin çaldığı kapıyı açmaktadırlar. Büyü, yüzyıllardır tartışılan bir konu olarak konuşulmaya devam edecektir. Gizemi ise çözülmesi oldukça zor bir zırhtır. Elde edilen bilgiler, kişilerin söylem ve hikayeleri üzerine oluşmaktadır. İşinde iddialı medyumların da performansı somut olarak ölçülemediği için bire bir deneyim en önemli test olmaktadır. Halen büyüden şüphelenen sayısız kişi medyum ve falcıların kapısında soluk almaktadır. Bu önemli gelenekselmiş anlayış veya inanış devam edecektir.

Okumalısın: Aşk Büyüleri Üzerine Uzman Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. sefer bulunmaz dedi ki:

    evimiz nerden bakılsa 20 senelik bahçeli güzel bi ev bahçe işleriyle uğraşırken sarılı muskalar çıktı boşetin içinde hocamı bildiğim için aradım başka nerelerde var die ben 1 tane buldum hocam bana 9 tane daha oldugunu yerlerini tarif etti neyin içinde yaşıyoruz dedim evin içinde var dedi içerdende 7 tane çıkarttık muskalı evde hayatta kalmışız şuan heryeri temizlendi. eve huzur girdi diyebilirim gergin ortam havası çıktı evden. ehli insan herzaman bulunmaz arayanlar için yasin hocanın yaptığı işler çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir