Büyü Bozma

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü Bozma Yöntemleri : Büyücüler çeşitli olarak uyguladıkları yöntemler sayesinde insanlar üzerinde büyü yapmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra büyücülerin iletişim halinde olduğu cinler insanların üzerine musallat olur ve yapılmış olan bu büyüler etkisini göstermeye başlar. Evlilik büyüsü veya soğutma büyüsü cinler tarafından uygulanmakta olan ve birçok insan üzerinde etki gösteren büyü türleri arasında yer almaktadır. Büyülerden uzak durmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi dini inancınız yüksek seviyelerde tutmak olacaktır.

Her ne kadar Allah’a karşı olan bağlılığınızı yüksek seviyelerde tutuyor olsanız bile büyü etkisinden uzak duramıyor olabilirsiniz. Büyü Bozma Yöntemleri: Böyle bir durumda ise üzerinizde büyü olup olmadığını özellikleri tespit etmeniz gerekiyor. Yapılacak birkaç seanslık kontrolden sonra üzerinizde hangi büyünün olduğu ve nasıl etkiler ortaya çıkardığını kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu tespit etme işlemleri sonrasında ise büyüleri bozmak için medyumlardan yardım alabilirsiniz. Büyü Bozma Yöntemleri

Genellikle medyumların da büyük bir bölümü uzun zamandan beri birçok farklı vaka ile karşı karşıya kaldığı için büyüleri bozma konusunda size yardımcı olacaktır. Büyüleri bozarken öncelikle büyünün hangi yöntemle yapıldığını tespit etmek gerekiyor. Büyü Bozma Yöntemleri: Örnek vermek gerekirse bazı büyüler muska verilen kâğıtlar üzerine yazılan sözcükler ile etkisini gösterirken, bazıları da insanlardan alınmakta olan saç teli veya çeşitli eşyalar ile yapılmaktadır. Bu yöntemlerden hangisinin uygulandığı tespit edildikten sonra gerekli olan işlemler buna bağlı olarak gerçekleşir.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işlemleri oldukça tecrübe isteyen bir durumdur. İnternet üzerinde yer almakta olan bilgiler doğrultusunda bilinçsiz bir şekilde büyüleri ortadan kaldırmaya çalışmak oldukça tehlikeli olabilir. Genellikle büyü bozma işlemin başladıktan sonra böyle çok daha güçlü bir şekilde etkisini gösterecektir. Vücuttan çıkmak istemeyen cinler zorluk çıkarabilir.

Bu konuda tecrübeli bir ile görüşüyorsanız her ne olursa olsun birkaç düzenli seans sonrasında büyünün etkilerinden tamamen kurtulma fırsatına sahip olacaksınız. Büyü Bozma Yöntemleri: Seans sürelerinin ne kadar uzun süreceği veya kaç farklı seans sonrasında büyülerin bozulacağı konusunda kesin bir bilgi vermek doğru olmayacaktır.

Büyü Bozma Yöntemleri : Ruhun içerisinde bulunmakta olan büyülerin gücü ve sizin ruhsal durumunuz seans suresini değiştirecektir. Büyü Bozma Yöntemleri: Örnek vermek gerekirse soğukluk büyüsü yapılmış olan bir kişi üzerinde yapılmakta olan iki seans sonrasında büyü tamamen oradan kalkabilecekken başka bir kişide bu seans sayısı beşe kadar çıkabilir.

Tecrübeli Medyumlar, Büyü Bozma Yöntemleri

Her ne kadar seans sayısı fazla olarak görünüyor olsa bile sonuçta işinde tecrübeli medyumlardan hizmet alıyorsanız büyülerin etkisinden tamamen kurtulabilirsiniz. Büyü bozma konusunda muska ile yapılmış olan büyülerin tamamen ortadan kaldırmak için genellikle evinizin veya iş yerinizin herhangi bir köşesinde bulunmakta olan muskaları tespit etmek ve kısa süre içerisinde onları imha etmek gerekiyor.

Büyü Bozma Yöntemleri : Ancak bu şekilde bir davranış sergilediğini zaman büyünün etkisi tamamen ortadan kalkmaya başlayacaktır. Eğer siz de bahsetmiş olduğumuz bu durumları göz önünde bulundurarak hareket edecek olursanız çok daha doğru bir şekilde işlemleri tamamlayabilir ve etkisi altında olduğunuz büyülerden kurtulabilirsiniz.
Genellikle büyü yapılmış olan kişiler kendi üzerindeki etkileri tam olarak fark etmeyeceği için insanları tedavi olma konusunda ikna etmek oldukça zorlu bir süreçtir. Tabii ki üzerinize olan büyüledi kendiniz kontrol etmeniz de mümkün. Fakat yine de bunu dışarıdan bakan birine göre yapmak oldukça zor olacaktır. Büyü Bozma Yöntemleri

Eğer çevrenizdeki insanlar size karşı mutlaka kontrol edilmesi gerektiği hakkında uyarılarda bulunuyorsa bu yazıyı okuduktan sonra onların düşüncelerine dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Sadece kendi üzerinize değil aynı zamanda başka insanların üzerinde meydana gelen değişikliklere göre de onlara kontrollerinden geçmesini tavsiye ediyor olabilirsiniz. Böyle bir durum meydana geldiği zaman ise büyünün etkilediği kişiyi büyünün etkisinin olduğu hakkında ikna etmeniz en doğru uygulamalardan bir tanesi olacaktır. Eğer karşınızdaki kişi bu duruma kendi inanırsa çok daha etkili bir şekilde tedavi süreci gerçekleşecektir.

Büyü Bozma Yöntemleri : Her ne kadar medyumlar işinde tecrübeli kişiler olsa da yine de büyünün yapılmış olduğu kişiler büyüden kurtulmak istediğine tam olarak inanırsa bu işlemler oldukça kolay olacaktır. Psikolojik olarak kendinizi bu duruma hazırlar ve buna bağlı olarak hareket ederseniz medyumlar tarafından uygulanmakta olan seansları sayısını düşer ve daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Büyü Bozma Yöntemleri: Büyü yapmak dinimizde kesinlikle yasaklanmış olan davranışlar arasında yer alıyor olsa da ne yazık ki günümüzde birçok farklı kişi bu durumdan istifade ederek büyülerin uygulanmasını destek çıkıyor.

Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Büyüklerden ve etkilerinin uzak durmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi Allah’a karşı olan inancınızı mümkün olduğu kadar yüksek seviyelerde tutmak olacaktır. Aynı zamanda ibadetleri düzenli bir şekilde yapmak ve günde 5 vakit namaz kılmakta cinlerin sizi etkileme durumunu büyük oranda düşürecektir. Bildiğiniz gibi cinler de insanlar gibi Allah tarafından yaratılmış olan varlıklar arasında yer alıyor. Onlardan korunmanın en iyi yöntemlerden bir tanesi Allah’a sığınmak olacaktır.

Dini inancınız yüksek tutmanıza rağmen yine de cinlerin ve büyü etkilerinden kurtulamıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum ile karşılaşacak olursanız az önce bahsetmiş olduğumuz gibi bulunduğunuz bölgedeki tecrübeli bir Medyum tarafından kontrol edilmeniz çok daha doğru bir seçenek olacaktır. Tecrübeli kişiler tarafından kontrol edildikten sonra gerekli olan işlemler yapılacaktır.

Aynı zamanda büyülerin vücuttan çıkması için kullanılmakta olan en yaygın yöntemler eden bir tanesi cince adı verilen bir dil ile konuşma sağlamaktır. Bahsetmiş olduğumuz bu dil tabii ki halk arasında bilinen bir şey olmadığı için medyum tarafından çok daha etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Eğer siz de bu dil sayesinde büyüleri bozmak istiyorsanız tecrübeli bir kişiden yardım alabilirsiniz.

Büyü Bozma Yöntemleri: Büyü yapıldıktan sonra etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Örnek vermek gerekirse üzerinizde yapılmış olan soğukluk büyüsü iki ay içerisinde tam olarak etkisini gösterecek olabilir. Eğer siz bu bir aylık süre içerisinde büyüdüğünde üzerinizde etkisini göstermeye başladığını anlar ve bu süre içerisinde tedavi olmaya başlarsınız, bütünün etkilerinden kurtulmak çok daha kolay olacaktır.

Erken başlamış olan kişilerin büyük bir bölümünde sadece bir veya iki seans içerisinde büyü tamamen ortadan kalkıyor. Eğer siz de erken davranmak istiyorsanız çok fazla vakit kaybetmeden gerekli olan kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Büyü Bozma Yöntemleri: Kontrol sadece muska değil aynı zamanda sizden alınmış olan bir eşya da büyülenmiş olabilir. Bu durumları tespit etmek oldukça zor olacaktır.

Tecrübeli medyumluk büyünün hangi cisimler üzerinde uygulandığını kolay bir şekilde tespit edebileceği için size bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi verecektir. Büyünün etkisini göstermesinin sebep olan unsurlar tespit ettikten sonra evinizde veya iş yerinizde bulunmakta olan bu unsurlar tamamen ortadan kaldırmamız gerekiyor.

Bahsetmiş olduğumuz unsurları göz önünde bulundurarak hareket ederseniz siz de büyü bozma konusunda çok daha bilinçli bir şekilde hareket etmiş olacak ve meydana gelebilecek olan olumsuz durumlara karşı kendinizi korumayı başaracaksınız. Tecrübeli kişilerden yardım almak her zaman sizin büyülerde sorunsuz bir şekilde kurtulmanız için yararlı olacaktır.

Büyü Bozmak için Yöntemler

1. Öncelikle büyü bozma işlemi için bir uzmana danışmanız önemlidir.

2. Ayetel Kürsi duası okuyarak büyü etkilerini bozabilirsiniz.

3. Büyü bozma için yapılan dualardan biri de Fatiha suresidir. Bu sureyi okuyarak büyüyü bozabilirsiniz.

4. Tuz kullanarak büyüyü bozma yöntemi de etkili olabilir. Büyü yapılan eşyanın üzerine bir miktar tuz serperek tuzun enerjisini negatif yöne çekmesini sağlayabilirsiniz.

5. Büyü etkilerini bozmak için suya ayetel kürsi veya Fatiha suresi okuyarak tütsü yapabilirsiniz. Bu tütsüyü evinizin her köşesine yayarak büyünün etkisini bozabilirsiniz.

6. İbrahim Suresi’nin son üç ayetini okuyarak da büyü etkilerini tersine çevirebilirsiniz.

7. Büyüyü bozmak için kara taş kullanabilirsiniz. Kara taşa dileğinizi yazarak büyüyü tersine çevirebilirsiniz.

8. Büyü yapılan eşyanın üzerine biraz tuz ve kırmızı biber serperek büyünün etkisini bozabilirsiniz.

9. Büyü yapılana veya büyüye maruz kalan kişiye muska hazırlayarak büyü etkilerini yok edebilirsiniz.

10. Yüce Allah’a dua ederek ve günahlarından tövbe ederek büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Doğru Medyum Yasin Hoca için tıklayınız.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

  1. Eliffff dedi ki:

    Hocam bizim evde sürekli karanlik varliklr geziniyor ozellikle izleniyor gibi yada birisi bi kararti sürekli beni köşede izliyor gibi geliyor bundan öncesi oglm var 1 yasinda uyuyo fakat ben arkmda beni izlediğini görüyorum bu durumdan nasıl kurtula bilirim

  2. Nurten dedi ki:

    Büyü bozma işinde hocam kadar iyi kimseyi henüz görmedim kendisiyle ailemize yapılan büyükleri çözdük çok başarılı evde herkes rahat Bi nefes alıyor bu kesinlikle hocm sayesinde

  3. TUĞRA HAN dedi ki:

    MRB BEN TUGRA. HOCAMLA GORUSTUM. AMA BANA YAKINIMDA BIR HOCAYLA ILETISIM KURMAMI SOYLEDI. KENDISI KONYADAYMIS. AMA HELAL OLSUN. DOGRU SOYLEDI. CUNKU BASKA HOCALARLA GORUSTUM BAKARIZ YAPARIZ COZERIZ DEDILER. BUYU BOZMA ICIN PARA DEDILER HEP. BU YASIN HOCA GERCEK DURUST DOGRUYU SOYLUYOR.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir