Büyü Bozma

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur? geçmişten bu güne kadar var olan mevcut sorunların ortadan kalkması acıyla yapılan bir nevi kurtarma seanslarıyla hazırlanmaktadır. Kişi üzerinde yapılan büyüyü tespit edip bunun çözümünü elbette işinin ehli profesyonel kimseler tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu noktada çok sayıda farklı ve değişik yöntem uygulanabilir. Özellikle de büyüler ve çeşitli büyü türleri bu anlamda etkinlik kazanmışlardır. Büyü Nasıl Bozulur?: Hemen hemen herkes başarılı ve işinin ehli medyumlar yardımı ile büyü yaptırıp etki sağlayabilir. Bu durumda kişiler böyle durumları fark ettiği takdirde harekete geçmek ister.

Bunun için ise yine medyumların yardımları lazımdır. Çünkü çok çeşitli büyüler kendi tarzlarında bozulur. Bundan öncesinde ise kişinin büyülendiği ve üzerinde etki olduğunu fark etmesi gerekir. Yani kişiler etki altında bırakıldıkları büyüleri medyumlara giderek rahatlıkla bozdurabilirler ve büyü dünyası adına bu durum çok önemlidir.

Büyü Nasıl Bozulur?


Büyü Nasıl Bozulur?: Çoğu insan bu durumun farkında bile olamaz. İşleri ters giden, kısmeti basireti bağlanan, pek çok konuda zarar gören kişiler büyülendiklerini anlayamayabilirler. İşte bu noktada da büyü türlerini bilen kimselerin devreye girmesi ve muhtemel tehlikeler hakkında farkındalık yaratması gerekir. Ardından ise konusunda uzman ve işinin ehli olan medyumlara ulaşılarak tüm sıkıntılar giderilebilir.

İyi Niyetli Büyüler, Büyü Nasıl Bozulur?

Böylece dileyen herkes üzerindeki baskıdan kurtularak hayatını yaşayabilir. Elbette ki iyi niyetli büyülerin farkına hiç varılmaz, çünkü her şey yolundayken kişi herhangi bir şeyden ya da durumdan şüphe duymayarak hayatının akışına yön verir.

Büyü Nasıl Bozulur?: Sevgili kardeşlerim hepimiz yaşamlarımız sırasında bu üzücü durumlarla bir yada bir kaç kere karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durum sizi korkutmasın büyü varsa elbette bu büyünün bir de büyü çözümü vardır. Önemli olan sizin bunu fark edip önlemini almanızdır. Medyum doğru hoca olarak sizlerin bu tarz konuda olan sorun ve problemlerini gidermek için elimden gelen gayretleri göstererek sizlere yardımcı olmaktayım. Sıkıntınızı bana gönül rahatlığı ile danışarak paylaşabilirsiniz.

Büyüler Nasıl Bozulur ?

Büyü, genellikle büyü yapan kişi tarafından bozulabilir, bu nedenle öncelikle büyüyü yapan kişiyi bulmanız önemlidir. Büyü yapan kişiye ulaşmanın mümkün olmadığı durumlarda ise aşağıdaki adımlar izlenebilir:

1. Manevi Yardım Alma: Büyü bozmada uzmanlaşmış bir manevi hocadan yardım alabilirsiniz. Hocanın size önerdiği duaları okuyarak büyüyü bozmak için dua edebilirsiniz.

2. Korunma Ameliyatı: Büyüyü bozmak için kendinizi korumanız gereken durumlarda, bir manevi hocadan korunma ameliyatı yaptırabilirsiniz. Bu ameliyatlar sayesinde büyü yapan kişinin size zarar vermesi engellenebilir.

3. Dualar: Büyü bozmada etkili olabilen dualar vardır. İslami dualar, Hristiyan duaları veya diğer farklı dinlere ait dualar sizin inancınıza göre tercih edilebilir. Bu duaları düzenli olarak okuyarak büyüyü bozmak için niyet edebilirsiniz.

4. Temizlik Rituelleri: Büyü yapıldığına inandığınız mekanı temizlemek için temizlik rituelleri yapabilirsiniz. Tuz, sirke, su gibi malzemeleri kullanarak evinizde veya etkilendiğinizi düşündüğünüz alanlarda temizlik yaparak büyüyü bozmaya çalışabilirsiniz. Büyü Nasıl Bozulur?

5. Meditasyon ve Yoga: Zihinsel ve ruhsal dengeyi sağlamak büBüyü, bilinçli ya da bilinçsiz olarak yapılan bir ritüel veya manipülasyonla yapılan bir eylem olduğu için bozulması da belli yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Ancak bu yöntemler, büyünün ne tür bir büyü olduğuna ve nasıl gerçekleştirildiğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşte genel olarak kullanılan bazı büyü bozma yöntemleri:

1. Dualar: İslam inancına göre büyüler dualarla bozulabilir. Büyü Nasıl Bozulur? Kişi, problemli olduğuna inandığı durumlar için Allah’a dua edebilir veya Kur’an’dan bahsederek büyüyü bozma niyetiyle bolca dua edebilir.

2. Ayetler: Kur’an-ı Kerim’de geçen bazı ayetler büyü bozma amaçlı kullanılır. Bu ayetler, özellikle Fatiha suresi, Ayetel Kürsi ve Felak-Nas sureleridir.

3. Tılsımlı Objeler: Büyüye karşı koruyucu olduğuna inanılan tılsımlı objeler kullanılabilir. Bunlar genellikle metal bir madeni veya tahtayı üzerine yazılar ve semboller çizilerek yapılan amuletlerdir. Bu tılsımların birçok kültürde farklı şekillerde kullanıldığı bilinmektedir.

4. Büyüyü Geri Yollama: Büyüyü bozma konusunda medyum veya büyü yapan kişiye başvurarak büyünün geri döndürülmesi istenebilir. Ancak bu yol, yapılacak büyüye bağlı olarak riskli olabilir.

5. Çeşitli Dualar: Başka inançlara sahip olan insanlar da kendi inançlarına uygun dualarla büyüyü bozmaya çalışabilir. 

Bu yöntemler her ne kadar büyü bozmada kullanılan yaygın yöntemler olsa da, büyü bozma konusunda kesin bir çözüm sunmamaktadır. Büyü Nasıl Bozulur? Bu nedenle büyüye inanılıyorsa, uzmanlardan destek almak daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Büyü bozma konusunda ise medyum veya ruhani liderlerden yardım alınabilir. Büyülerin nasıl bozulacağına dair birçok inanış ve yöntem bulunmaktadır. İşte bazı yaygın yöntemler:

1. Dualar: Bazı insanlar, büyüyü bozmak için dua etmeyi tercih ederler. Allahtan istenerek edilen dualar da vardır. 

2. Koruyucu objeler: Bu yöntemde, koruyucu objeler kullanarak büyüyü bozabilirsiniz. Bu objeler genellikle kutsal kabul edilen eşyalardır. Örneğin, tılsımlı bir madalyon, kutsal bir taş ya da koruyucu bir figür kullanabilirsiniz.

3. Ateş: Bazı inanışlara göre ateş, büyüyü bozma gücüne sahiptir. Büyülenen kişinin etkisinde olduğu düşünülen eşyaları yakmak veya bir ateşin üzerinden atlamak da büyüyü bozma yöntemlerinden biridir.

4. Tuz: Tuz, bazı inanışlara göre negatif enerjiyi emebildiği için büyüyü bozmak için kullanılan bir araç olarak kabul edilir. Büyülenen kişinin üzerine tuz serperek veya tuzlu su ile banyo yaparak büyüyü bozmaya çalışabilirsiniz.

5. Büyücüye başvurma: Büyülerle uğraşan profesyonel bir büyücüye veya bir medyuma başvurarak büyüyü bozdurabilirsiniz. Bunun için önceden araştırma yaparak güvenilir bir kaynak bulmanız önemlidir. Büyü Nasıl Bozulur?

Ancak belirtmek gerekir ki, büyü konusu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ve her inanışın farklı bozulma yöntemleri olabilir. Büyü Nasıl Bozulur? Bu nedenle, büyüyü bozmak isterseniz, inançlarınıza ve tercihlerinize uygun olan bir yöntemi seçmek önemlidir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

7 Yorum

 1. Fadimealkan dedi ki:

  Bir ay kadar olmadi arkadsim merdivenlerden düştü fakat hiç biseyi yoktu tıbbi olarak bayılıp ayrılmaları çok oluyodu hastanede Bi sorunu cikmiyodu askine çok saglikli yapisi oludugu soyleniyodu başka dr ve hastaneye gitti dedim böyle olmaz aldim yasin hocaya goturdun kızın ailesine büyü yapilmis buda buna yansimis okudu etti nasıl yaptiysa ne ayilma kaldi ne bayilma durumu da çok iyi yatıp kalkıp dua ediyo bize biz de yasin hocaya

 2. Rumuzsuz dedi ki:

  İnsanda büyü oldugu nasıl anlasiliyor hocam belirtileri işaretleri etkenleri nasılsın oluyo insana nasıl tesir ediyo merak ediyom hemde bu konuda neler yapilmali nazar insani mezara kadar götürür ise büyü nasıl sonuç doğurur

 3. Nermin dedi ki:

  Merhaba bizim ailede babama büyü yapılmış rızkı kesilsin diye adam sürekli kusar gibi ogurup duruyodu kaç sene böyle devam etti İnternet üzerinde buldum hocayı konuştuk ettik şunları söyle bunları böyle yapcan derken baktim ki babam düzelmeye başladı işleri iyi saglik durumu iyi çok şükür hoca sayesinde atlattık

 4. Demet dedi ki:

  Bu işte yasin hocadan dH iyisi yok ben bi hocaya gitmiştim bozamadı bana yapılan büyüleri yuasin hoca bi kere de halletti. benim bi akrabamada yardım etti güvenerek tavsiye ettim içim rahat sekilde…

 5. Misafir dedi ki:

  Ben yeni gördüm telefonu kaç?

 6. Esmenur dedi ki:

  Selamlar, ben yasin hocayı internette gördüm. Arkadaşlar şunu söylemeliyim ki gördüğüm göreceğim en doğru kişi olduğu kanaatim. Çünkü telefonda açıklayıcı şekilde anlatması bana mantık çercevesinde açıklamalar yapması takdire şayan. Çok sağol yasin hoca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir