Büyü Bozma

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur? geçmişten bu güne kadar var olan mevcut sorunların ortadan kalkması acıyla yapılan bir nevi kurtarma seanslarıyla hazırlanmaktadır. Kişi üzerinde yapılan büyüyü tespit edip bunun çözümünü elbette işinin ehli profesyonel kimseler tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu noktada çok sayıda farklı ve değişik yöntem uygulanabilir. Özellikle de büyüler ve çeşitli büyü türleri bu anlamda etkinlik kazanmışlardır. Hemen hemen herkes başarılı ve işinin ehli medyumlar yardımı ile büyü yaptırıp etki sağlayabilir. Bu durumda kişiler böyle durumları fark ettiği takdirde harekete geçmek ister.

Bunun için ise yine medyumların yardımları lazımdır. Çünkü çok çeşitli büyüler kendi tarzlarında bozulur. Bundan öncesinde ise kişinin büyülendiği ve üzerinde etki olduğunu fark etmesi gerekir. Yani kişiler etki altında bırakıldıkları büyüleri medyumlara giderek rahatlıkla bozdurabilirler ve büyü dünyası adına bu durum çok önemlidir.

Büyü Nasıl Bozulur?


Çoğu insan bu durumun farkında bile olamaz. İşleri ters giden, kısmeti basireti bağlanan, pek çok konuda zarar gören kişiler büyülendiklerini anlayamayabilirler. İşte bu noktada da büyü türlerini bilen kimselerin devreye girmesi ve muhtemel tehlikeler hakkında farkındalık yaratması gerekir. Ardından ise konusunda uzman ve işinin ehli olan medyumlara ulaşılarak tüm sıkıntılar giderilebilir.

İyi Niyetli Büyüler

Böylece dileyen herkes üzerindeki baskıdan kurtularak hayatını yaşayabilir. Elbette ki iyi niyetli büyülerin farkına hiç varılmaz, çünkü her şey yolundayken kişi herhangi bir şeyden ya da durumdan şüphe duymayarak hayatının akışına yön verir.

Sevgili kardeşlerim hepimiz yaşamlarımız sırasında bu üzücü durumlarla bir yada bir kaç kere karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durum sizi korkutmasın büyü varsa elbette bu büyünün bir de büyü çözümü vardır. Önemli olan sizin bunu fark edip önlemini almanızdır. Medyum doğru hoca olarak sizlerin bu tarz konuda olan sorun ve problemlerini gidermek için elimden gelen gayretleri göstererek sizlere yardımcı olmaktayım. Sıkıntınızı bana gönül rahatlığı ile danışarak paylaşabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Esmenur dedi ki:

  Selamlar, ben yasin hocayı internette gördüm. Arkadaşlar şunu söylemeliyim ki gördüğüm göreceğim en doğru kişi olduğu kanaatim. Çünkü telefonda açıklayıcı şekilde anlatması bana mantık çercevesinde açıklamalar yapması takdire şayan. Çok sağol yasin hoca

 2. Misafir dedi ki:

  Ben yeni gördüm telefonu kaç?

 3. Demet dedi ki:

  Bu işte yasin hocadan dH iyisi yok ben bi hocaya gitmiştim bozamadı bana yapılan büyüleri yuasin hoca bi kere de halletti. benim bi akrabamada yardım etti güvenerek tavsiye ettim içim rahat sekilde…

 4. Nermin dedi ki:

  Merhaba bizim ailede babama büyü yapılmış rızkı kesilsin diye adam sürekli kusar gibi ogurup duruyodu kaç sene böyle devam etti İnternet üzerinde buldum hocayı konuştuk ettik şunları söyle bunları böyle yapcan derken baktim ki babam düzelmeye başladı işleri iyi saglik durumu iyi çok şükür hoca sayesinde atlattık

 5. Rumuzsuz dedi ki:

  İnsanda büyü oldugu nasıl anlasiliyor hocam belirtileri işaretleri etkenleri nasılsın oluyo insana nasıl tesir ediyo merak ediyom hemde bu konuda neler yapilmali nazar insani mezara kadar götürür ise büyü nasıl sonuç doğurur

 6. Fadimealkan dedi ki:

  Bir ay kadar olmadi arkadsim merdivenlerden düştü fakat hiç biseyi yoktu tıbbi olarak bayılıp ayrılmaları çok oluyodu hastanede Bi sorunu cikmiyodu askine çok saglikli yapisi oludugu soyleniyodu başka dr ve hastaneye gitti dedim böyle olmaz aldim yasin hocaya goturdun kızın ailesine büyü yapilmis buda buna yansimis okudu etti nasıl yaptiysa ne ayilma kaldi ne bayilma durumu da çok iyi yatıp kalkıp dua ediyo bize biz de yasin hocaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir