Büyü Bozma

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur? geçmişten bu güne kadar var olan mevcut sorunların ortadan kalkması acıyla yapılan bir nevi kurtarma seanslarıyla hazırlanmaktadır. Kişi üzerinde yapılan büyüyü tespit edip bunun çözümünü elbette işinin ehli profesyonel kimseler tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu noktada çok sayıda farklı ve değişik yöntem uygulanabilir. Özellikle de büyüler ve çeşitli büyü türleri bu anlamda etkinlik kazanmışlardır. Hemen hemen herkes başarılı ve işinin ehli medyumlar yardımı ile büyü yaptırıp etki sağlayabilir. Bu durumda kişiler böyle durumları fark ettiği takdirde harekete geçmek ister.

Bunun için ise yine medyumların yardımları lazımdır. Çünkü çok çeşitli büyüler kendi tarzlarında bozulur. Bundan öncesinde ise kişinin büyülendiği ve üzerinde etki olduğunu fark etmesi gerekir. Yani kişiler etki altında bırakıldıkları büyüleri medyumlara giderek rahatlıkla bozdurabilirler ve büyü dünyası adına bu durum çok önemlidir.

Büyü Nasıl Bozulur?


Çoğu insan bu durumun farkında bile olamaz. İşleri ters giden, kısmeti basireti bağlanan, pek çok konuda zarar gören kişiler büyülendiklerini anlayamayabilirler. İşte bu noktada da büyü türlerini bilen kimselerin devreye girmesi ve muhtemel tehlikeler hakkında farkındalık yaratması gerekir. Ardından ise konusunda uzman ve işinin ehli olan medyumlara ulaşılarak tüm sıkıntılar giderilebilir.

İyi Niyetli Büyüler

Böylece dileyen herkes üzerindeki baskıdan kurtularak hayatını yaşayabilir. Elbette ki iyi niyetli büyülerin farkına hiç varılmaz, çünkü her şey yolundayken kişi herhangi bir şeyden ya da durumdan şüphe duymayarak hayatının akışına yön verir.

Sevgili kardeşlerim hepimiz yaşamlarımız sırasında bu üzücü durumlarla bir yada bir kaç kere karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durum sizi korkutmasın büyü varsa elbette bu büyünün bir de büyü çözümü vardır. Önemli olan sizin bunu fark edip önlemini almanızdır. Medyum doğru hoca olarak sizlerin bu tarz konuda olan sorun ve problemlerini gidermek için elimden gelen gayretleri göstererek sizlere yardımcı olmaktayım. Sıkıntınızı bana gönül rahatlığı ile danışarak paylaşabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Esmenur dedi ki:

    Selamlar, ben yasin hocayı internette gördüm. Arkadaşlar şunu söylemeliyim ki gördüğüm göreceğim en doğru kişi olduğu kanaatim. Çünkü telefonda açıklayıcı şekilde anlatması bana mantık çercevesinde açıklamalar yapması takdire şayan. Çok sağol yasin hoca

  2. Misafir dedi ki:

    Ben yeni gördüm telefonu kaç?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Etkili Soğutma Duası - Evlilik için Etkili Dua - Çok Kuvvetli Ayırma Duası - Kolay Aşk Duası - Aşık Etme Büyüsü -