Büyü Bozma

Büyüleri Bozan Dua Nasıl Yapılır?

Büyüleri Bozan Dua Nasıl Yapılır?

Büyüleri Bozan Dua Nasıl Yapılır?
Büyüleri Bozan Dua Nasıl Yapılır?

Büyüleri Bozan Dua Nasıl Yapılır? sorusu günümüzün en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Büyü genel olarak incelenecek olduğu zaman yüzyıllardır bilinen ve insanların peşinden sürüklenmesine neden olan ucu ya da bucağı yer almayan mistik olaylardan bir tanesi olarak öne çıkar.

Geçmişi çok eskilere kadar uzanan bir durumda olmasına karşın günümüzde hala popüler olarak yer alan durumlar olarak da gözlenir. Kişiler arasında bin bir farklı konu için bin bir farklı yapım aşamaları yer alan büyülere insanların hayatlarını adeta en baştan en sona kadar değiştirmesi ile dikkatleri çeker. Büyü aracılığı ile hayatlara inanılmaz mucizelerin katılması oldukça mümkün durumlar arasında yer alır.

İnsanlar zaman içerisinde kendilerini çıkmazın içerisinde hissedebilecek olduğu gibi kişiler hislerine ya da isteklerine ulaşma konusunda zorluk da çekebilirler. Ne yapılır ise yapılsın istekleri elde etmenin en kolay yollarının ya da işlerini düzeltmenin formülü olarak da gözlenebiliyor.

Büyü yapmak insanların sandıklarından çok daha günah olan durumlar arasında olur. Büyü yapma konuları karşısında biri birinden farklı olaylar yer alırken birden farklı olan yöntemler de bulunur. Büyü bozma işlemleri de ön planda yer alan konular arasında ön plana çıkmaya devam ediyor.

Büyü Nedir?

Büyü nedir sorusu da insanlık tarihinde en çok araştırılan konular arasında yer almaya da devam ediyor. Çok eski tarihe kadar uzanan bir konudur. Dinlerin büyük bir kısmında farklı anlamlar ile yer edinen konular arasında olmaktadır. Geleneksel bir yapıda olurken örneklerine de bir hayli rastlanan konular arasında gözlenmektedir. Genel olarak bir başkalarına rahatsızlık verme ya da zarara uğratma durumları karşısında kimi zaman da insanlar arasında farklı olaylar yer almaktadır.

Doğaüstü olan yöntemler ile beraber hayatların büyük bir kısmını etkileyebilecek güçlere sahip olması ile bilinir. Ufak bir hata olduğu anlarda her şeyin tersine tepmesi gibi durumlar gözlenebilir. Bu yüzden de kim tarafından yapılıyor olursa olsun oldukça mühim olan konular arasında yer alır.

Eğer güçlü ya da işlerini bilen bir kişi aracılığı ile yapılırsa büyü konusu çok farklı boyutlara kadar da uzanmaktadır. İnsanların hayatlarını alt üst eden yapıları ile de bilinen detaylar arasında gözlenir. Ancak fiziki olarak bulunamayan her durumda insanlar büyü bozma adımlarını da uygulamak gerekir.

Mistik güçleri kuvvetlendirme yöntemlerine başvuran insanlar en ufak bir yanlış sırasında hayatlar olumsuz olarak etkilenebilecek olmasından ötürü de kişilerin çok dikkatli olmaları gerekir. Eğer aksi bir şey olursa her şey tam tersine tepebilecek olmasından ötürü de kişilerin hayatları için tüm durumlar gözlenecektir. Bu yüzden daha çok dualardan yardım almak gerekir.

Büyülerden Kurtaran Dualar

Büyülerden kurtaran dualar genel olarak genel anlamda incelenecek olduğu zaman insanlar kendilerine büyü yapılmış olduğuna emin oldukları zaman her ne olursa olsun Allah’a sığınmaları ve bu şekilde tüm dertlerden korunmak için içten gelen bir şekilde dua etmeleri de gerekir. Bu anlarda Kuranımız içerisinde yer alan tüm sureleri okumak da oldukça etkili olabilecek olduğu gibi en çok önerilenler arasında;

  1. İhlas
  2. Fatiha
  3. Felak
  4. Nas
  5. Ayetel kürsi
  6. İnşirah suresi öne çıkmaktadır.

Bu surelerin tamamı insanların sıkıntı ve streslerini geçiren dualar arasında yer almasından ötürü insanların çok dikkatli olmaları gerekir. Ne kadar dikkatli dualar edilir ve her ne olursa olsun insanların içten geldikleri bir şekilde Allah’a sığınmayı tercih ederlerse hayatlarında yer alan büyülerden de o kadar kısa süre içerisinde kurtulabileceklerdir.

Büyülerden kurtulmak için okunacak dualar genel anlamda incelenirken insanların hayatlarının her anına Allah’a sığınmaları ve bu şekilde yer alan konular arasında içten bir şekilde dua etmeleri gerekir.

Edilen duaların ne kadar kısa süre içerisinde kabul olacağına inanılır ve her ne olursa olsun insanlar hayatlarında her şeyi Allah’tan istemeyi tercih ederlerse de hayatlarında yer alan büyü varsa o kadar etkili olacaktır. Büyü yapan, yaptıran her konuda uzak durulması gerekirken insanlar içlerinden gelen dualar ile hayatlarına çok farklı şekillerde yön verebilirler. Bu yüzden dualara yönelmek gerekir.

Rüya Tabirleri Çıkar mı? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir