Büyüler

Büyülü Eşyalar Nasıl Bulunur?

Büyülü Eşyalar Nasıl Bulunur?

Büyülü eşyalar nasıl bulunur hakkında detaylı yapılacaklar vardır. Evde büyü yapıldığının anlaşılması, büyünün sebep olduğu etkilerin azaltılması için ilk yapılacak şey olmaktadır. Evde büyünün var olduğunun anlaşılmasıyla birlikte bazı hususlara özellikle dikkat edilmelidir. Manevi konularda profesyonellerin bilgi ve becerilerine göre evde büyü nasıl anlaşılır, evdeki büyü bulmak nasıl olur sorularına açıklama getirilir. Büyü eşyalar vasıtasıyla yapılır ve çeşitli belirtileri bulunur.

Büyünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyülü Eşyalar Nasıl Bulunur
Büyülü Eşyalar Nasıl Bulunur

Çevrenizde size zarar vermek isteyen kişiler olabilir.  Dolayısıyla bu kötü niyetli kişiler tarafından evinize büyü yapılma ihtimali olabilir. Büyünün yapıldığının anlaşılması şu şekilde olur;

 • Mutlu aileler nedensiz bir şekilde dağılır
 • Bolluk ve bereketi yerine fakirleşme başlar
 • Aile ortamının huzuru yok olur, kavga ve gürültü başlar
 • Manevi huzur kaybolur
 • Evcil hayvanların anormal halleri

Bunun gibi birçok sorunun ortaya çıkması büyü yapıldığına dair işaretlerden sadece bazılarıdır. Bu konuda ilk önce eve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu cevap bulmalıdır. Ardından ise büyü eşyalar nasıl bulunur durumuna odaklanılmalıdır.

Eşyalar ile Büyü Yapımı?

Birçok büyü uygulaması yakından ilgi duyulan ve kişilerin dikkatini çeken ilgi çekici soruları beraberinde getirir. Bilindiği gibi profesyoneller tarafından büyü türünde manevi çalışmalar güncel olarak değerlendirildiğinde geçmişi oldukça eskiye ve derinlere dayanır.

Genellikle aşk bağlama, ayırma gibi büyüler oldukça revaçtadır. Büyü kitaplarında da genişçe yer alır. Bununla birlikte bereketi ortadan kaldıran büyü, kaçırma büyüsü, kısmeti bağlamak için yapılan büyü, erkekliği ortadan kaldıran bağlama büyüsü, karı kocanın arasını bozma büyüsü, ayrılığa ait büyülerin hangi amaçlarla yapıldığı bilinir. Evin içindeki eşyada büyü bulma şüphelerinin ortaya çıkmasıyla beraber ezoterik öğretiler kapsamında bu tür uygulamalarda kadınların ve erkeklerin etkilenmesine neden olur. Evli kimselere dair gerçekleştirilen bu çeşit büyülerde maddi eşyalara yönelik büyü çalışmaları yapılır. Bu nedenle büyü eşyaları bulmak mümkün olan bir çalışmadır.

Evde Büyülü Eşyalar Olduğunu Anlama Yolları

Bazı kişilere zarar vermek, manevi yönden çöküntüye uğratmak, yaşadığı eve yönelik eşya vasıtasıyla büyü çalışmaları ile gerçekleşmektedir. Bir kişinin evindeki mutluluğu ve huzuru kaçırmak onunla birlikte olumsuz etkiler yaratmak büyü sayesinde oluşur. Bu sebeple ev halkının aralarında oluşturduğu iletişimin büyü tesiri altında kalarak bozulmaya uğraması, yuvanın yıkılması büyünün etkisinden kaynaklıdır. Büyü eşyalar nasıl bulunur konusunda yanıt arayanlar birtakım olaylara dikkat etmesi gerekmektedir.

Bu tür manevi ilimler konusunda profesyonel ve geniş bir tecrübe alanına sahip, ilim sahibi insanların hatırlatmaları tavsiyeleri ve göstermiş olduğu yöntemler evde büyülü eşyalar olup olmadığını anlamayı sağlar. Onun yanında evde gerçekleştirilen büyü türlerini güvenilir bilgiler ve tecrübeli kişiler sayesinde açığa çıkartılabilir. Evdeki bir eşyada büyü olduğunu anlamak gözlem yolu ile zordur. Ancak kişi eğer sağlam gözlemci ise evde büyü olup olmadığını anlar. Evdeki büyüyü nasıl bulurum konusunda merak edilen hususlar ortadadır. Mutlaka dikkat edilmesi gereken konular şunlardır;

 • Büyü yapılan kişiye ait değerli eşyaların sık sık kaybolur
 • Ev içerisinde huzursuzluk çıkarma
 • Ev içerisinde anlam verilemeyen kavgaların ortaya çıkması
 • Uykudan zorla kalkma
 • Ev içerisinde huzurun ve mutluluğun kaybolması
 • Ev içerisinde tartışmaların sürekli mutfak ortamında yaşanması
 • Evli çiftlerin arasında ortaya çıkan cinsel ve hatta duygusal soğukluk
 • Evcil hayvanların eve girme konusunda tereddüt etmesi. Girse bile farklı davranışlar sergilemesi

Tüm bunlar büyü eşya nasıl bulunur ve büyülenmiş kişilere ait belirtilerdir.

Evde Büyülü Eşyalar Bulunursa Ne Yapılır?

Geçmişten günümüzde çoğu kişi evde büyü belirtileri nelerdir konusunu merak etmiştir. Yapılan araştırmalar evlerde büyü olduğunu anlamak için çeşitli şüphelerin ortaya çıkması gerektiğini ortaya koymuştur. Genel olarak dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Hissedilebilir derecede ani değişimler ortaya çıkması gerekmektedir. Bunların dışında evde  daha önce yaşanmayan bazı değişikliklere şahit olması büyülü eşya nasıl bulunur özelinde belirti olarak kabul edilebilir.

Hane halkının diğer kişilerden habersiz şekilde muskalar, sarılmış kağıttan yapılan yumakları, boyaya benzer sıvılar, pis kokulu maddeler bulduklarında bu konuda belirti olarak kabul edilir. Habersiz yer değişiminde bulunan eşyaların büyük ihtimalle büyü için kullanılmıştır. Evde muska türünde büyü malzemesi bulan kişiler evde eşya marifetiyle büyü yapıldığına bir işaret olarak gösterilir.

Okumalısın: Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. bircan dedi ki:

  evimde bana ait olmayan kıyafetler bulmaya başlaayınca önce kocam tarafından aldatıldığımı düşündüm her gün kavga etmeye başladık sesimiz hergün daha çok cıkıyordu kayın validem geldi bir gün ona anlattım . kızım bi hocaya gidelim böyle yapmayın demeye başladı yasin hocamı bulduk neten küçük bir araştırma yaptıktan sonra iletişime geçtik bakım yaptıktan sonra eşyaların büyü için konulduğunu söyledi şok olduk önlemini aldık çok şükür hoca sagolsun evimdeki bereket yeniden geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir