Büyüler

Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?

Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?

Büyünün insan üzerindeki etkileri çok büyüktür, hırslar ve çıkarlar doğrultusunda yapılır. Etkisi büyük olan büyülerin yapım aşamalarında din sembolleri, dinsel öğretiler ve ruhsal varlıklardan destek alınır. Bu dinsel ögeler neredeyse bütün dinlerde mevcuttur ve insanların hayatlarını derinden etkiler.  Günümüzde bu tarz ögelerden destek alınarak büyülere oldukça sık başvurulur. Büyülerin sıkça yapılmasıyla birlikte insanlar üzerinde tehlikeli olan ve istenmeyen sonuçlar görülür. Peki, bir büyünün vücuttaki belirtileri nelerdir?

Büyünün Fiziksel Belirtileri

Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?
Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?

Doğru yöntemler ve ayinlerle yapılan bir büyünün etkisi altına alamayacağı insan yoktur. Büyüyü yaptıran kişiler doğrudan bir kişiyi hedef alır ve onun acılar çekmesine neden olur. Büyüye maruz kalan kişilerin çoğunlukla başlarında ağrı görülür. Ne yaparlarsa yapsınlar başlarındaki ağrıya son veremezler. Aynı zamanda bireylerde cinsel isteksizlik meydana gelir, bundan dolayı karı ve kocaların araları büyük ölçüde açılır.

Büyünün etkileri ve belirtileri oldukça çeşitlidir. Büyülerin hepsinin birden fazla olumsuz özelliği olmakla birlikte bu tarz kötü etkileri insanların hayatlarını alt üst eder. İnsanların hayatını kökten değiştirmekte olan büyüler, birtakım fiziksel etkilerle beraber psikolojik travmaların yaşanmasına da sebep olmaktadır. Büyülerin hepsi farklı amaçlarla yapıldığından, etkileri de farklı olarak gözlemlenir.

Büyüler kısa ve uzun vadede birçok etkiye sahiplerdir. Herkese yapılabilir ve herkes üzerinde tutabilir. Allah inancına sahip kişilerde büyülerin tutmayacağına dair bir inanç olsa da büyüler herkes üzerinde tutabilmektedir.

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü belirtileri anlaşılması zor olan büyü belirtileridir. Birinin üstünde kara büyü olup olmadığını anlamak çok zor bir eylemdir. Kara büyünün anlaşılabilmesi için derin bir bilgi birikimi ve tecrübe gerekir. Bazı zamanlarda sık görülen belirtiler mevcut olursa, büyüden şüphe edilir ve işi bilen bir medyuma gidilir. Kişide kara büyü belirtilerinin mevcut olması ve doktora gidip kontrol yaptırdığında herhangi bir rahatsızlık gözlemlenmemesi durumu kişide kara büyü olduğunun en büyük göstergesidir.

Büyünün Tutma Belirtileri, Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapıldığında insanlar etki altına alınır ve insanların hür iradelerini kullanmaları engellenir. Bir başka kişiyi kendisine âşık etmek için büyüye başvuranlar, o başka kişilerin hür iradelerini kendi istedikleri gibi yönlendirirler. Büyünün insan üzerindeki etkileri de son derecede kuvvetli olduğundan, bir insanı büyü kullanarak etki altına almak kolay olabilir. Etki altına alınan kişilerin davranışlarında değişiklikler olduğundan dolayı hayatlarında da büyük değişiklikler gözlemlenebilir.

  • Kişilerin duygularını ve düşüncelerini kontrol altına almakta olan büyüler, insanın ruh sağlığında sıkıntılar yaratmaktadır.
  • Davranışlarında anormallikler görülmeye başlayan kişi, çevresindeki insanlardan komple uzaklaşır.
  • Büyü tutma belirtileri gözlemlenen kişilerin iş hayatlarında büyük başarısızlıklar olur ve bu kişiler maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayabilir.
  • Bununla birlikte büyüler, insanların kaderlerini etkileyip hayatlarının tamamen değişmesine sebep olur.

Kişiler Büyülerden Nasıl Korunur?, Büyünün Vücuttaki Belirtileri Nelerdir?

Kişilerin, büyülerin etkilerinden korunabilmeleri için yapmaları gereken en doğru eylem güvenilir bir medyum bulmalarıdır. Büyülerden korunmak için hiçbir şey yapılmadığı zaman kötü sonuçlar meydana gelebilir. Büyülerden korunabilmek için ciddi bir şekilde hazırlık yapılmalıdır ve uzun bir zamana ihtiyaç duyulur. Yapılmakta olan büyü doğru bir şekilde incelenmiş olursa, kişinin büyüden kurtulma olasılığı oldukça yüksektir.

Enerji anlamında doğuştan yeteneğe sahip olan medyumlar, kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını fark eder ve hemen bozma işlemini uygulamaya başlarlar. Bunun dışında henüz yapılmaya başlanmamış büyülerden korunmak ve tedbirli olmak gerekir. Kişisel eşyalar hiç kimseye verilmemelidir ve evlerin etrafları iyice aranmalıdır. Bireysel eşyalar kullanılarak yapılmakta olan büyülerin etkisi daha fazla olduğundan, kişilerin eşyalarını hiç kimse ile paylaşmaması önemli bir noktadır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir