Çanakkale

Çanakkale Bayramiç Medyum

Çanakkale Bayramiç Medyum

Çanakkale Bayramiç Medyum hocalara sormak istedikleri 41 dikiş büyüsü nedir ve nasıl yapıldığı gibi etkileri konusunda bilgi edinmek isterler. Öncelikle 41 dikiş büyüsü nedir bunu sizlere açıklayalım.  Büyülerin tarihine bakıldığı zaman çok eski zamanlara dayandığı bilinmektedir ve bir birinden farklı olan birçok büyü çeşidi bulunmaktadır.  Bu büyüler arasında 41 dikiş büyüsü de yer almaktadır.  Gelelim bu büyünün hangi amaçlar için kullanıldığına

Çanakkale Bayramiç Medyum
Çanakkale Bayramiç Medyum

Bu büyü genel olarak kısmet açmak ve nazarlardan korunmak amacı ile tercih edilen büyü ritüellerinden biridir.  Bu işlemi uygulayacak olan medyum hoca havas ilimlerine ve bilgisine sahip olan uzman medyum hoca tarafından icra edilmesi gerekmektedir.  Bu büyünün kişilere herhangi bir zararı dokunmaz.  Eğer dikiş büyüsü doğru bir şekilde icra edilirse etkileri 7 gün ( bir hafta ) içinde kendisini gösterecektir.

41 Dikiş büyüsü kadın veya erkek fark edilmeksizin  yapılışı esnasına kendi adını taşımaktadır, farklı bir şekilde bu büyü adlandırılmamıştır.  Gümüz de yapılan ve tercih edilen birçok büyü bayanlar tarafından tercih edildiği gözlemlenmiştir.  41 Dikiş büyüsü ise hem erkek hem de kadınlar tarafından yaptırılan büyüler arasındadır.

 

41 Dikiş Büyüsü Yapan Çanakkale Bayramiç Medyum

 

Yukarıda bu büyünün kısmet açma ve nazardan korunmak için olduğunu belirtmiştik aslında dikiş büyüsü aşk, sevgi konusunda sorun yaşayanlar aynı zamanda bir kişiyi kendisine bağlanması istenilen kişiler için de yapıldığı bilinmektedir.  Bu büyü kadınlar tarafından sıklıkla yapılanmaktadır ve erkekler üzerinde etkilerinin çok daha yüksek olduğu görülmektedir.   En çok bayanların bu büyüyü tercih etmesindeki en büyük nedenlerden biri gözü dışarıda olan sevgilinin veya kocanın sadece kendine bağlanmasını ve kendinden başka kimseyi görmesini istememesinden dolayıdır.

Yasin Hocamız dikiş büyüsü konusunda uzman olan ve havas ilimi ve bilgilerine sahip olan bir medyum olarak ön plana çıkmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu işlemlerde kesin sonuçlar alamasın dan dolayı da en çok tercih edilen medyumlardan biridir.

Aşk hayatınızın daha iyi hale gelmesi, üzerinizde nazar varsa bunun yok olması, Kısmetiniz kapalı ise Kısmetinizin açılması için sevginizin aşkınızın artması adına 41 dikiş büyüsünü tercih edebilirsiniz.

Okumalısın: Etkili 24 Saatte Bağlama Büyüsü

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir