Çanakkale

Çanakkale Biga Medyum

Çanakkale Biga Medyum

Çanakkale Biga Medyum arayan birçok kişi büyü eşyaları nelerdir diye merak etmektedir. Aslında her büyü farklı olduğu gibi büyü eşyaları da farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle büyü eşyaları bunlardan ibaret demek doğru olmayacaktır. Biga ilçesinde büyü eşyaları ile sevgilisini kendine bağlamak isteyen veya aşkına karşılık bulmak isteyen kişiler bu gibi büyüleri yaptırırken ne gibi büyü eşyaları kullanıldığını da merak etmektedir.

Çanakkale Biga Medyum
Çanakkale Biga Medyum

Aslında büyülerin etkili olması adına yapılan bir işlem olan büyü eşyaları bu kişilere yapılan işlemleri yanlarında taşımaları için seçilen ve kişiden kişiye farklılıklar gösteren eşyalar olduğundan tek bir eşya ile bunu sınırlı tutmak veya hepsini adlarını saymak uzun olacaktır.

Az öncede bahsettiğimiz gibi büyüler yapılırken etkin bir güç sağlamak için bu eşyalar önem arz etmektedir.  Çoğu insan yaptırmış oldukları işlemlerin kesinlikle tutmasını ister. Bundan ötürü de gerçekleşecek olan büyü ritüelinin tamam hale getirilmesi için gerekli olan bir takım materyalleri temin etmek gerekir.

 

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler – Çanakkale Biga Medyum

Büyü esnasında kullanılan materyaller ( eşyalar ) nelerdir. Çoğu medyum bu işlemi gerçekleştirirken hayvanları kullanır. Bu esnada bu hayvanların ölü veya canlı olanları da kullanıldığı bilinir.  Bu hayvanların vücutlarında bulunan parçaların her biri farklı büyülerde kullanıldığı bilinmektedir. Tabi bu gibi büyülerin haram olduklarını belirtmek doğru olacaktır.

Yasin hocamız bu gibi işlemleri gerçekleştirirken kesinlikle hayvanlar ile yapılan işlemleri gerçekleştirmez usule uygun olarak kullanılan cansız olan nesnelerdir. Bu nedenle de günah değillerdir. Bunun bir diğer nedeni ise rahmani bir şekilde işlemleri gerçekleştirmesinden kaynaklıdır. Rahmani bir şekilde yapılan büyüler dualar ile gerçekleştiğinden dolayı bir zararı yoktur.  Büyülerde hayvan uzuvlu kullanıldığı için ve bunlar ruhani varlıklara sunulduğu için kimi zaman bu varlıkların sizlere musallat olma olasılığı oldukça fazladır.  Bu nedenle büyü seçimlerinizde rahmani olanları tercih etmeniz sizler için doğru bir seçim olacaktır.

Rahmani olarak yapılan işlemler sırasında kullanılan eşyalar genel olarak bakıldığında, Yüzük, Bileklik, Saat, Küpe, Kolye ev için yapılıyorsa ev uygun bir eşya olarak seçilmektedir.

Okumalısın: Hüddam İlmi Sırları Ve Aşk Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir