Çanakkale

Çanakkale Bozcaada Medyum

Çanakkale Bozcaada Medyum

Aşk Celbinin nasıl yapıldığına dair bilgiler edinmek isteyen Çanakkale Bozcaada Medyum hocalardan bilgi edinmek için arayış içindedirler.  Öncelikle sizlere Aşk Celbi hakkında bilgiler aktarmak istiyoruz.  Çoğu zaman karşılıksız bir şekilde aşk yaşayanlar yani platonik aşıklar aşklarına karşılık bulmak adına büyü yaptırmak isterler.   Aşk Celbi aşk büyüleri arasında yer alan bir işlemdir.

Çanakkale Bozcaada Medyum
Çanakkale Bozcaada Medyum

Aynı zaman da Aşk celbi yapılarak aralarındaki aşkın çok daha güçlü bir hale getirilmesi sağlanmasının yanı sıra platonik olan aşkların gerçekleşmesini de sağlamaktadır.   Aşk Celbi nasıl yapılır ve aşk celbi nedir bu sorulara yanıt verelim

 

Aşk Celbi Nedir Nasıl Yapılır – Çanakkale Bozcaada Medyum

 

Tercih sebeplerine bakıldığında genel olarak gençlerin ağırlıkla tercih edildiği görülmektedir. Kimi âşıklar ise aralarında oluşan sorunların sonlanması adına bu büyü ritüelini tercih etmektedir.  Aşk Celbi kimler Tarafından yapılır konusuna hemen açıklık getirelim.  Bu işlemler uzman medyum hocalar tarafında gerçekleştirilir. Tabi yapımı esnasında birçok ilme sahip olunması da gerekir.

Bu celp aralarında sorunlar yaşayan evli çiftler, nişanlılar, sevgililer aşklarında azalama, kırılganlık ve zedelenmeler meydana geldiği için aşkları sona erebilir. Bu noktada Medyum hocalardan yardım alan kişilere aşk büyüleri arasında farklı seçenekler sunulmaktadır.  Aşk Celbi de bunlardan biri olarak yapılan büyü ritüelidir.

Bir konu hakkında sizleri uyarmamızda fayda olacaktır. Kimi insanlar için aşk celbi hazırlamak veya yapmak caiz olmayarak bilinir. Bu kişiler son 40 gün içinde cenazesi olanlar ve anneden doğma engeli olanlar bu kişiler için bu celp işlemi uygulanmaz.

Çanakkale Bozcaada Harmura Aşk Celbi Yapan Medyum

Harmura aşk celbi havas ilmi ile gerçekleştirilen bir aşk celbi olarak bilinmektedir.  Bu ilme sahip olmayan kişilerin evlerinde öğrendikleri ile bu celbi yapmamaları doğru bir karar olacaktır. Bu işlemler medyum hocadan yardım alınarak yapılan işlemlerden biridir. Medyum hoca işlem yapmadan önce kişi hakkında sizlerden bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler kişinin adı anne adı ve doğum tarihi olacaktır. Kimi medyum hocalar sizden kişinin sadece resmini isteyerek bu işlemi gerçekleştire bilir.  Buda şunu göstermektedir her medyumun harmura aşk celbi çalışmaları farklılık gösterebilir.

 

Okumalısın: En Kuvvetli Aşk Celbi Nedir

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir