Çanakkale

Çanakkale Gelibolu Medyum

Çanakkale Gelibolu Medyum

Bakır büyüsü yapan Çanakkale Gelibolu medyum hoca. Bakır büyüsü günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir büyü olarak görülmekte. Bakır büyüsü birçok amaç için tercih edilebilir. Bunlar Aşk sevgi sorunları, Evli kişilerin ailevi sorunları içinde yapıla bilir.

Yapımı esnasında dikkatli olunması gereken bir büyü olduğu için kesinlikle medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Büyülerin insan üzerin hem psikolojik hem de fizyolojik olarak etkiler yaratmaktadır. Bunlar arasında en çok baskın olan psikolojik taraftır. Fizyolojik olarak etkiler daha az şekilde görülebilir.

 

Çanakkale Gelibolu Medyum
Çanakkale Gelibolu Medyum

Büyülere bakıldığında iki farklı seçenek olarak karşımıza çıkar. Bunların ne olduğunu merak edenler için hemen yanıt verelim. İyi niyet ile yapılanlar büyü ritüelleri ve kötü niyet ile yapılan büyü ritüelleri olarak gözükür.

 

Bu nedenle bakır büyüsü yapılırken kişilerin sorunlarına ve niyetlerine bakılarak işlem ikiye ayrılır.

Günümüze bakıldığında ise bakır büyüsü aşk büyüleri olarak tercih edilmektedir. Bakır Büyüsü bir kişiyi kendinize bağlamak veya aşık etme amacı ile tercih edildiği görülmektedir.

Bakır Büyüsü Yapan Çanakkale Gelibolu Medyum

 

Öncelikle belirtmeliyiz ki büyüler icra edilirken çok dikkatli olunması gerekir. Yapılacak olan Büyü Ritüelinde yapılacak olan işlemin eksiksiz şekilde yapılması gereklidir. Eksik yapıldığında büyünün etkisi bulunmuş olduğunuz sorunun daha büyümesine sebep olacaktır. Ve sizler daha kötü bir noktaya götüre bilir. Bakır Büyüsü Yapan medyum hoca hangi konuda işlem yaptırmak istiyorsanız o konuda en iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Bakır büyüsünün platonik olarak aşk yaşayan kişilerin bunun gerçekleşmesi adına tercih etikleri sıklıkla görülmektedir. Ve Platonik olan aşklarını gerçek bir şekilde yaşamaktadırlar.

Yapılan Bakır büyüsünün sonuçları oldukça etkili olduğundan dolayı evli çiftler, nişanlılar, ve sevgililer daha mutlu olmaktadırlar. Diğer yandan ise evli olan ve bazı sıkıntılı dönemlerde sevgi ve aşk konularında duygusal sorunlar yaşaya bilirler. Bu eksikliğin giderilmesi içinde bakır büyüsü yaptırıla bilir.

Tüm bunlara bakıldığı zaman bakır büyüsünün insanların yaşadıkları sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Bu büyü kimi zaman eski evli çiftler tarafından tercih edilmektedir. Büyü yapımı sonrasında ayrılan kişiler yeniden birleştikleri görülmüştür.

Okumalısın: Sevdiğine Kavuşma Duası Diyanet

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir