Havas İlmi Çalışmaları

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler yüzyıllardır var olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Her durum için bir büyü çeşidi bulunur. Çevirgel büyüsü de bunlardan biridir. Giden kişinin geri gelmesinde etkilidir. Burada geri gelecek olan kişi sevgili, eş, arkadaş ya da herhangi biri olabilir. Ancak genellikle sevgili ve eşler için yapılmaktadır.

Çevirgel büyüsü
Çevirgel büyüsü

Çevirgel büyüsü yaparken okunacak olan bir dua bulunmaktadır. Bu duanın okunuş sırasına dikkat edilmeli ve mutlaka doğru telaffuz edilmelidir. Yavaş ve acele etmeden okunmalıdır. Peki bu dua ne zaman okunur? İlk okunduğu saat ne zaman ise her gün aynı saatte okunmalıdır. Okuma sırasında etrafın etkisi de vardır. Duanın okunduğu alan sessiz ve karanlık olmalıdır. Duayı okuyan kişi çok fazla yüksek sesle ya da çok kısık sesle okumamalıdır. Kendi duyacağı yükseklikte okumalıdır.

Dua için en ideal zamanın cuma günü sabah saatleri olduğu söylenmektedir. Ancak pek çok kişi tarafından farklı zamanlar da belirtilmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken duanın yapıldığı saatin her gün aynı olmasıdır. Dua herhangi bir neden ile yarım kalırsa mutlaka bırakılan yerden devam ettirilmeli ve tamamlanmalıdır.

 

Çevirgel Büyüsü Ne İşe Yarar?

İnsanlar büyü yardımı ile pek çok işini yoluna koyabilir. Gönlünden geçeni yapabilir. Çevirgel büyüsünün faydası da oldukça fazladır. Öncelikle giden kişinin geri gelmesinde etkilidir. Herhangi bir sebepten ötürü sorun yaşadığınız sevgiliniz ya da eşiniz evi terk etti ise ne yapıp edip geri getiremedi iseniz bu büyüğü yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde etki edecek ve giden kişinin geri dönmesini sağlayacaktır.

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır
Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır

Sadece giden kişinin geri gelmesi için değil işlerin açılması için de yapılmaktadır. Bu büyüyü yapan kişinin kazanç sağladığı kapı artacak, rızkı da çoğalacaktır. Eve giren para miktarı artacaktır. Büyü sırasında okunan dua sayesinde ailenin muhabbeti ve mutluluğu da çoğalacaktır. Eşler arasındaki samimiyet, güven duygusu eskisine oranla daha fazla olacaktır.

Bu duanın bilinen başka bir etkisi daha vardır. O da kayıp eşyaların bulunmasıdır. Sadece giden kişilerin geri gelmesi için değil daha önceden kaybolan eşyaların bulunması için de bu dua okunabilir. Hiç umut olmayan bir yerde ve beklenilmeyen bir anda eşyanız bulunacaktır.

 

Çevirgel Büyüsü Yapılış Aşamaları

Çevirgel büyüsü için yapılması gereken ilk işlem niyettir. Sonrasında ise duası okunmalıdır. Bunun için en uygun zaman cuma günü sabah saatleridir. Cuma günü sabah saatlerinde okunan dua her gün aynı saatte okunmaya devam etmelidir. Okuma sırasında mutlaka sessiz ve kimsenin olmadığı bir alan seçilmelidir. Duanızı okurken sadece kendi duyacağınız yükseklikteki seste okumalısınız. Dua 7 gün boyunca okunmalıdır.

Duayı okurken inanmak da önemlidir. Etki etmesi için mutlaka yürekten inanmak gerekir. İnancın bir saniye bile olmadığı bir anda duanız kabul olmayabilir. Ayrıca dua okurken istikrarlı davranmak ve sonuna kadar okuyup bitirmek önemlidir. Dua yarıda bırakılmamalıdır. Bunun dışında okurken acele etmemek, tane tane ve doğru okumak gerekir.

 

Çevirgel Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Çevirgel büyüsü pek çok amaç için yapılmaktadır. Bunlar içerisinde gidenin geri gelmesi de bulunur. Beklenen etki giden kişinin geri gelmesidir. Yaklaşık bir hafta içerisinde etki edecektir. Bunun dışında kayıp eşyaların bulunması için de yapılabilir. Yine bir hafta içerisinde kayıp eşya bulunacaktır. Ayrıca eşler arasındaki muhabbetin artması ve mutlu bir yuvanın olması da bu dua ile sağlanabilir.

Bunların dışında maddi açıdan da faydaları vardır. Kazancın artması, işlerin yolunda gitmesi ve eve giren rızkın çoğalması dua ile sağlanabilir. Önemli olan duanın doğru zamanda ve doğru yerde, doğru şekilde yapılmasıdır.

 

Çevirgel Büyüsü Duası Nedir?

Çevirgel büyüsü duası uzun olmakla beraber mutlaka her gün aynı saatte okunmalıdır. Aksi halde etki etmeyecektir. Dua internet sitesi üzerinden araştırılarak bulunabilir. Kelimelerinin doğru telaffuz edilmesi ve eksik bırakılmaması önemle vurgulanmaktadır.

Eşiniz evi terk etti ya da sevgiliniz sizden ayrıldı ise bu duayı okuyabilirsiniz. Yaklaşık bir hafta okuduktan sonra aynı süre içerisinde geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında eşyanızı kaybettiniz ya da rızkınızın azlığından şikayetçiyseniz bu büyüğü yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey niyet ederek işe başlamak ve sonrasında da duayı okumaktır. İnanarak yaptığınız müddetçe istekleriniz yerine gelecektir.

Okumalısın: 72 Saatte Aşk Büyüsü

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir