BüyülerCinler Alemi

Cin Büyüsü Ne İşe Yarar?

Cin Büyüsü Ne İşe Yarar?

Cin büyüsü ne işe yarar sorusu birçok kişi tarafından merak edilmekte olan bir soru olmaktadır. Cin büyüsünün amacı her daim karşı tarafta hem bedensel hem de ruhsal zararlar vermek için yapılan bir büyü türüdür. Cin büyüsü size haksızlık yapmış, canınızı yakmış, malınıza veya canınıza zarar vermiş bir insanın ömrü boyunca olumsuz ve kötü durumlar ile hayatını sürdürmesi için yapılır. Bu büyünün yaptırılması ardından istediğiniz kişinin hayatında olumsuzluklar, şanssızlıklar ve hastalıklar eksik olmaz. Bunun yanı sıra kişinin psikolojik sağlığı hiçbir zaman eskisi gibi olmaz. Hatta psikolojileri ve ruh sağlıkları o kadar bozulabilir ki intihar düşüncesine kadar gidebilir ve hayatlarına son vermeyi düşünebilir.

Cin Büyüsü
Cin Büyüsü

Cin büyüsünün yapımı aşamasında cinlerle irtibata geçilir ve çağırılır. Bu yüzden bu büyü rastgele yapılmaz. Cinlerle iletişime geçmek için uygun zamanı bekleyip doğru işlemler uygulamak gerekir. Müslüman cinler büyü ile musallat olmadığı için burada gelen kafir cinlerdir. Bu cinler negatif ve azgın varlıklar olduğu için karşı tarafa hayatı boyunca kurtulamayacakları olumsuzluklar yaşatarak hayatlarını zindana çevirirler. Bu nedenden dolayı cin büyüsü yaptırmak isteyen bireyler kaliteli ve tecrübeli bir medyum hoca bulmalıdır.

En Etkili Cin Büyüsü Nedir?

Cin büyüsü nedir sorusu aslında adından da anlaşıldığı gibi cinler ile irtibata geçilerek yapılan bir büyü türüdür. Medyum hocanın cinleri bir insana musallat ederek zarar vermesini sağlayan büyüdür. Aslında çoğu büyü cin büyüsü kategorisine girer. Çoğu kara büyüde cinler kullanılır bu sebeple bunu ayrı bir büyüymüş gibi ayırmak doğru bir davranış olmaz. Örnek vermek gerekirse, ölüm büyüsü, sabun büyüsü, hasta etme büyüsü, ayırma büyüsünde cinler kullanıldığı için yapılışları ve uygulamaları aynı olmasa da bu büyülerin tümünde cinler kullanılır. Büyü isimleri nereden gelir peki? Büyü isimleri cinlere verilen görevler ve yapılan uygulamalardan gelir.

Medyum cinler ile irtibata geçerek onlara bazı talimatlar verir. Cinler enerji sel varlıklar olduğu için büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafını ışık hızı ile tanır ve o kişiyi etkisi altına alır. Amaç karşı tarafa elem, eziyet ve sıkıntı vermektir. Özellikle iş ve ekonomik hayatında işleri hep ters gider. Elini neye atsalar kurur. Hayalleri gerçekleşmez, kimseyle sağlıklı iletişim kuramazlar. Bu yüzden büyü sadece ama sadece çok kötü insanlara yapılmalıdır. Bir insan Hitler kadar kötü değilse bu büyüyü yaptırmanız tavsiye edilmez, çünkü karşı tarafın hayatı hapse girmekten beter olacaktır.

Üzerinizdeki Cin Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Cin büyüsü nasıl anlaşılır, etkileri ve belirtileri nelerdir? Cin karşı tarafa musallat olduktan sonra fiziksel ve ruhsal etkiler belirmeye başlar. Bu etkiler kişiden kişiye değişiklik gösterse de genel olan belirtiler şu şekildedir;

  • Evlenememe, parada ve evde bereketsizlik.
  • Parapsikoloji belirtiler.
  • Baş ağrıları, ense kökünde geçmeyen ağrı, el ve kollarda sürekli uyuşmalar.
  • Vesvese, evham, hastalık derecesinde kuruntu, paranoya, intihar düşüncesi.
  • Hareketleri, davranışları hatta kişiliği bile değişir. Sözlerinde tutarsızlık olur. Panik atak ve bipolar görülebilir.
  • Uyku sorunları görülür. Ya uyuyamaz ya da yataktan kalkamaz. Kabuslar görür. Karabasan ve uyku felci sık sık yaşanır.

Cin Büyüsü Nasıl Bozulur? Hakkında Bilgi

Cin büyüsü bozma bir hayli zor olsa da imkansız değildir. Cin büyüsü bir başka büyü ile karşılık verilerek bozulamaz. Ancak ve ancak Kuranı Kerim ile bozulabilir. Büyü ile insana musallat edilen cinlerin üzerine Kuran ayetleri okunur ve cinler yakılır, eritilir veya öldürülür. Bunun dışında cin büyüsünü bozmanın başka hiçbir alternatif yolu yoktur. Bazı medyumlar başka yöntemler de kullanmaktadır. Medyum kendi cinlerini büyülü kişiye musallat olan cine gönderir ve savaştırır. Medyum kendi cininin daha kuvvetli olduğunu söyler ve büyüyü bozacağını belirtir. Bu cin büyüsünü bozmak için uygun bir yol ve yöntem olmamaktadır. Kuranı Kerim dışında cin büyüsü bozan medyumlara güvenilmemelidir.

Öncelikle bazı dualar ile işleme başlanır. Cinin boyun eğip eğmediği tespit edilir. Bu aşamada cin ya direnecektir ya da pes edecektir. Direnme durumunda dua bitirilir ve Kuranı Kerimden bazı ayetler ile cin yakma işlemi yapılır ve cin öldürülür. Kişi böylece musallattan kurtulmuş olur.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. yarenn dedi ki:

    selam hocam ben erkek arkadaşımla yaşıyorum . işten eve geldiğimde duvarda arapca yazılar beliyor erkek arkadaşıma sorduğumda bunu sen mi yazdın neyi diye soruyor orda bişey yok sen iyi olduguna eminmisin diyor bana iyiyi dedim . uyudum biraz uyandığımda yangın ortasında kalmıştım heryer yanıyordu . çığlık attıktam sonra erkek arkadşım geldi yanıma noldu diye rüyamda korktum dedim etraf yanıyor diyemedim . ondan habersiz yasin hocama ulaştım üzerimdeki durumun ne oldugunu analamamıştım hocamla konuştuktan sonra daha iyi oldğumu fark ettim yangınlar yok gece kabuslar yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir