Evlilik Büyüleri

Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası

Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası

Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası, Sizler de istediğiniz herhangi bir şeye, hemen ve en güzel haliyle kavuşmak isteyenlerden misiniz? Eğer öyleyse, bu yazı dizimiz tam size göre. Dua kelimesi anlam itibari ile çağırmak, yardım istemek ve talep etmek manasına gelir. Bu sebeple biz kullar da, Yüce ALLAH (c.c) ‘a dua ederek, olmasını istediğimiz ya da kendimizi korumak durumunda kaldığımız olaylar için ondan yardım dileriz. Tüm isteklerimizi ona iletir yalnızca ondan yardım bekleriz. Dualar İslam aleminde, yaratıcı ile konuşmanın en güzel yoludur. Dua etmenin asıl gayesi Allah (c.c) ‘ın rızasını kazanıp ona daha yakın olabilmektir.

 Dua Etmek İçin Belirli Bir Zaman Var Mıdır ?

Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası
Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası

Dua etmek, kişiyi manevi olarak daha güçlü kılar. Yüce Allah’ ın peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) aracılığı ile biz kullarına gönderdiği dualar da kişinin istek ve arzularının Allah’a ulaşıp kabul olunmasını sağlar. Dua etmenin belli bir zamanı ya da yeri yoktur. Fakat bazı büyük din alimlerine göre, haftanın bazı gün ve saatlerinde edilen dualar için en makbul vakitlerdir. İşte sizin için denenmiş kısmet açma duaları . Bu yazı dizimizde hayırlı bir işe başlamadan önce okunacak tüm dualar mevcut. Ama unutmayın ki, tüm duaların kabulü  için ve denenmiş kısmet açma duaları okurken Allah’ a gerçek anlamda tevekkül etmek ve ona teslim olmak  gerekiyor.

İsteklerimiz İçin Hangi Duaları Okumalıyız ? Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası

Yüce Allah tarafından Peygamber Efendimiz (s.a.v) ‘e vahiy yoluyla gelen Kuran-ı Kerim kitabında, istek ve dilek duaları da yer almaktadır. Bunlardan bazıları Ayet-el Kursi kısmet açma duasıdır. Devamlı okuyana adeta mucize veren bu duayı her kim; her cuma günü, ezan ve sela zamanı arasındaki süre zarfında, 41 defa 41 adet çörek otunun üstüne okur,  Ayet-el Kursi kısmet açma duası okuduğu çörek otunu, evinin herhangi bir yerinde saklarsa, dünya hayatındaki her istediği yüce Allah tarafından verilir. Ettiği tüm duaları da kabul olur. Aynı zamanda Ayet-el Kursi kısmet açma duası  istediğiniz hayırlı bir işe sahip olmak için de okunur. Bunun için bu duayı aynı tertip ile okumaya devam etmeniz gerekiyor.

Ayet-el Kursi kısmet açma duası üzerinizdeki kötü ve negatif enerjin dağılmasına da vesile olur. Hanenize bolluk bereket ve huzur gelir. Bununla birlikte kısmetinizi açmak ve hayırlı bir işe tez vakitte başlamak için Kuran-ı Kerim’ de geçen başka ayet ve surelerle de Allah’a dua edebilirsiniz. Mesela, iş için kısmet açma duası arıyorsanız Yusuf Suresinin 54, 55 ve 56 sayılı ayetlerini okuyabilirsiniz. Başka bir iş için kısmet açma duası ise Vakıa Suresidir. Bu duayı devamlı okuyan her kimse; bir seferde eğer namaz kılıyorsa her namazından sonra,  41 defa Vakıa Suresi’ni okuyan kişinin işleri ve kısmeti çoğalır. Bu ayeti devamlı okumayı adet edinirseniz, şansınızın da arttığını göreceksiniz.

Hayırlı Bir Şekilde Evlilik Yapmak İçin Ne Okumalıyız?

Hayırlı Bir Şekilde Evlilik Yapmak İçin okunacak dualar da Kuran-ı Kerim kitabında mevcuttur. 21 günde evlenme duası arayanlar için;  Allah’ın 3 güzel esmaül hüsnası olan El Vedüd, El-Cami ve El-Mucid isimleri 7 kere okunduktan sonra Haşr suresinin son 3 ayeti yani 22, 23, 24. ayetleri okunursa Allah (c.c) kişiye tez zamanda hayırlı bir eş ve evlilik nasip eder. 21 günde evlenme duası abdest alınıp öyle okunursa daha faziletli olur. Erkekler de hayırlı bir eş bulmak ve mutlu bir yuva kurmak için erkek için kısmet açma duası  okuyabilir. Bu dua, Yüce Allah’ın güzel isimlerinden olan  ‘Ya Musavvir’ zikridir. Bu zikri sabah akşam 336 kere tekrarlayanlar dilediğine kavuşur. Erkek için kısmet açma duası kabulü için inanarak ve imanlı bir şekilde dua edilmelidir.

Her Derde Şifa Olan Dua Hangisidir ?

Tesirli kısmet açma duası arayanlar ise; Bakara Suresini devamlı olarak okumalılardır. Kuran-ı Kerim en uzun suresi olan Bakara Suresini de haftanın her Cuma günü, Tesirli kısmet açma duası niyetine okuyan kişiye görünmeyen hiçbir bela isabet etmez. Bu duayı okuyanın her bakımdan kısmeti açılır ve istediği her şeye sahip  olur. Dünyevi işleri yoluna girmeye başlar. Maddi ve manevi anlamda feraha erişir.

OKUMALISINIZ: Aşık Etme Büyüsü Yorumları

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. nehir dedi ki:

    kuzenim 35 yasında her gün ağlıyordu ne zman evlencem evde kaldım arkadaşlarımın çocukları boyu kadar oldu . ne zman yanyana gelsek hep böyleydi yengemde bıkmıştı .görücü geliyor kabul ediyor bi şekilde olmuyodu .. ac sene böyle devam etti yengemde ondan gizli kısmet acma için hocalarla görüsüyordu gene bişey cıkmadı neredeyse servet ödediler . benım de yakın arkadsim yasin hocayla vekf yaptırmıştı numarasını aldık arayıp konustuk . o kadar hocayla ugrasan yengem 1 haftada kızının kısmetının acılmasına şaşkınlıkla karşıladı birde bana cıkışıyor neden daha önce almadın sinir hastası olacaktım bu kız yüzünden diye hoca sayesinde herkes rahat bi nefes aldı bizde evlilik için ağlayan kuzenimizden kurtulduk 😀

  2. elisa goksel dedi ki:

    selam baslık 3 günde yazıyor . fakat benim arkadasımda 2.gün tesir etti cok sasırdık kız 35 geldi ne svgilisi oldu ne konustugu birisi ..duanın 2. günü biriyle taşnıstı bi ozguven geldi bu duayla birlikte . dha haftsı bitmeden bunu markette görmüşler ailesine haber gönderdiler .. kızınıza talibiz die bir oldu ıkı oldunapıcaz felan demeye basladık gelenlerle görüstü konustu hemen evlilik düsünmüuorum de dedik ik ölcelım biçelim vesayir simdi sevgilisi var . onunla mutlu bakalım hayırlısı olsun cok etkili bi dua benim boyle bi niyetim olsa hemen hocayla iletişime gecerdim isteyenler varsa bi düsüne bilir güvenilir hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir