Bağlama BüyüleriBağlama Duaları

Çok Etkili Aşk ve Bağlama Duaları

Çok Etkili Aşk ve Bağlama Duaları

Çok Etkili Aşk ve Bağlama Duaları; Çok eski tarihlerden itibaren insanlar aşk büyülerini ve bağlama büyülerini kullanmaktadır. Aşk her insanın hayatı boyunca en az bir kez tattığı bir duygudur. Ancak aşk karşılıksız olduğu zaman kişiye büyük bir acı yaşatabilir. Bu acı ile baş edemeyen ve aşkına karşılık arayan kişiler doğal yollardan bunu sağlayamadıkları zaman başka yöntemlere başvurabilirler. Bu yöntemlerden bir tanesi de aşk büyüsü yaptırmaktır.

Çok Etkili Aşk ve Bağlama Duaları
Çok Etkili Aşk ve Bağlama Duaları

Aşık olan kişi aşık olduğu kişiye yaptıracağı aşk ve bağlama büyüleri ile o kişinin gönlünü çalmaya ve aşkına karşılık bulmaya çalışır. Aşk ve bağlama büyüleri ise pozitif enerji ve büyük bir inanç eşliğinde okunan dualar ile yapılır. Bu bakımdan aşk ve bağlama büyüsü yaptırmak veya kendisi yapmak isteyen kişiler aşk ve bağlama dualarını merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. Yapılmak istenen büyü çeşidine göre okunabilecek pek çok dua türü vardır.

 

Bağlama Duası Nedir?

Bir kişiyi kendine aşık etmek için okunacak duaya bağlama duası denir. İnsanlar aşık oldukları kişilerden karşılık alabilmek için birtakım esmalar ve dualara başvurmak zorunda kalabilirler. Bu duaları okurken en önemli şey onlara inanmaktır. İnançtan gelen çok önemli bir enerji vardır. O enerjinin gücü ile aşk ve bağlama büyüleri olumlu sonuç verir. Allah inanların yanındadır ve inanılarak okunan duaya karşılık verir. Yapılabilecek pek çok bağlama büyüsü ve okunabilecek pek çok bağlama duası vardır.

En sık yapılan bağlama duaları arasında Ayetel Kürsi ve 12 Esma duaları vardır. Bu dualar ile kişilerin istekleri yerine gelebilir. Burada önemli olan istemek ve inanmaktır. Bu duaları zikreden kişinin abdestli olması da ayrıca dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Dualar edilirken kıbleye dönmek de ihmal edilmemesi gereken konuların başında gelir.

 

Aşk Duası İşe Yarar mı?

Dua ederken en önemli olan şey edilen duanın gerçekleşeceğine inanmaktır. Edilen duanın çeşidi ve ne için edildiğinden bağımsız bir şekilde inanç şarttır. Şayet inanılmadan edilen hiçbir duanın kabul olması beklenmemelidir. Bununla birlikte dua etmek istenilen konu ile ilgili evrene enerji göndermek anlamına da gelir. Bilindiği gibi eskilerden beri kullanılan “bir şey 40 kere söylenirse gerçek olur” sözündeki gibi bir şeyin sık tekrarlanması ve o şeyin yürekten istenmesi gerçekleşmesi için en gerekli olan şartlardır.

Aşk duası da sık sık okunur ve daha da önemlisi inanarak okunursa gerçekleşmemesi için hiçbir neden kalmaz. Aşk duası okunarak pek çok şey yapılabilmektedir. Bunları şu şekilde listelemek mümkündür:

  • Sevgilisi ile arası kötü olan kişiler aşk duası ile aralarını düzeltebilir.
  • Ayrılığın eşiğine gelen çiftler tekrar barışabilir.
  • Çiftlerin aralarındaki sevgi bağı kuvvetlenir.
  • Sevgililerin arasındaki aşk kuvvetli bir hale gelerek evliliğin kapıları aralanır.
  • Evli olan çiftler arasındaki aşk ve huzur artar.
  • Eşler evlerine bağlanır.
  • Boşanma aşamasında olan çiftler fikirlerinden vazgeçerek mutlu bir evlilik sürdürür.

 

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptıran kişiler büyüyü yaptırdıktan sonra ne zaman tutacağını merak etmektedirler. Aynı zamanda beklemeye tahammülü olmayan veya acelesi olan kişiler de çabuk tutan ve etkisini çabuk gösteren bağlama büyülerine yönelirler. Çabuk tutan bağlama büyüleri ise etkisini bir hafta ile 10 gün aralığında göstermektedir. Bu büyüler aynı zamanda cinsiyet fark etmeksizin hem erkeğe hem kadına kolayca uygulanabilmektedir. Hızlı tutan bağlama büyüleri ise diğer büyü çeşitleri ile kıyaslandığında çok daha kısa sürede etkisini göstermeye başlar.

Çabuk etki eden bağlama büyüleri bağlama duaları ile gerçekleştirilir. Büyü esnasında bağlama duaları okunur. Dualar okunurken hem duayı okuyan hem de dinleyen inanç içerisinde olmalıdır. Bu dualar büyü yapılacak kişinin resmine ya da bir eşyasına bakarak yapılabileceği gibi bu eşyalara gerek duymadan da yapılabilmektedir. Çabuk tutan bağlama büyüleri ile amaçlanan temel şey seçilen kişinin büyü yapan kişiye aşık olmasını ve ona bağlanmasını sağlamaktır.

Bununla birlikte kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler de bağlama duası eşliğinde bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bağlama büyüleri çiftler arasındaki sevgi ve saygıyı artırmaktadır. Kişiler yaptıkları büyüden hızlı etki almak için özel tılsımlı sözcüklerin yer aldığı ve özel duaların edildiği çabuk tutan bağlama büyüsünü tercih etmektedir.

Okumalısın: En Etkili Aşk Büyüsü Bozma Duası

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir