Bağlama BüyüleriBağlama Duaları

Çok Etkili Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları

 Bağlama Büyüsü Duaları nelerdir nasıl yapılır ve yapılmasında uyulması gereken kurallar var mıdır? Büyü denildiğinde akla türlü fikirler gelmektedir bunun nedeni ise dinimizce büyülerin yasaklanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Dualar ile yapılan büyüler ak büyüler olarak bilinen temiz büyülerdir bu nedenle günah olmadıkları bilinmektedir. Büyüler herhangi bir hayvan uzuvlu, kişisel eşyaların üzerine yapılması ile birlikte kara büyüler sınıfında olduğuna dair bilgi paylaşımlarda bulunmaktadır.

 

Çok Etkili Bağlama Büyüsü Duaları
Çok Etkili Bağlama Büyüsü Duaları

Dualar ile yapılan bağlama büyülerinde okunan ayetler sureler ve getirilen bir takım zikirler bulunmaktadır.  Bu nedenle herhangi bir günahı bulunmamaktadır.  Tabi bu gibi okumaların temiz bir niyet ile yapılması gerektiği de unutulmaması gerekir.  Eğer art niyet ile yapılan dualar ve okumaların zaten işe yaramayacağı bilinmesi gerekmektedir.  Art niyet ile yapılan büyülerde genel olarak İbrahim’ce yazılan büyülü kelimler okunarak ve farklı materyaller kullanarak büyü işlemleri ile tutması sağlanmaktadır.  Bağlama Büyüsü Duaları tamamen Kuran’ı kerimde bulunan ayetler ve sureler üzerinden gerçekleştirilen bir dua uygulamasıdır.

 

 

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir

İnternet ortamlarında aranan en çok kelimelerin den biride Bağlama Duaları nelerdir kelimesi olarak önümüze çıkmaktadır.  Bu paylaşımların birçoğunda dua edildikten sonra kişiye yedirilmesi veya bir ipe düğüm atılması, Kırmızı mum yakılması ve buna benzer olarak birçok paylaşımların olduğunu görmekteyiz.  Unutulmaması gereken bir husus var dua okunurken herhangi mum yakmaya düğüm atmaya gerek duyulmaz. Okunan duanın kabul olması için Yaradan’a sığınmak veya Allah dostu bir hocadan yardım almak çok daha iyi olacaktır. Kimi insanların Allah katın etmiş oldukları hızlı bir şekilde kabul olunmaktadır bu nedenle iyi bir hocadan yardım almanız duaların hızlı bir şekilde kabul olmasına vesile olacaktır.

 

Etkili Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Okunur

 

Duaların güçleri sırları asla tartışılmaz bunun nedeni ise Yer ve Gök Dualar üzerine kurulmuştur bu nedenle dualar okunurken Rabbimize yakarışımız saf iyi niyetle olması gerektiğini unutmamız gerekir. Kötü niyetle veya inancız bir şekilde yapılan duaların kabul olunmayacağı bir gerçektir. Yasin hocamız bu konuda birçok kişinin sorunlarına çare olan ve çok tercih edilen bir hoca olarak bilinmektedir.  Bağlama Duası sayesinde birçok bir birinden kopan insanları tekrar bir birilerine bağlanmalarına vesile olmuştur. Yasin hocamız yapmış olduğu işlemlerde rahmani ilimler kullanarak ve vefk işlemleri kullanarak Bağlama Duası icra etmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir

 

Bu konu hakkında paylaşılan bilgilerin ne kadar doğru ve yanlış olduğu konusunda net bir karar vermek zordur. Çünkü binlerce web site büyüler ve dualar hakkında farklı paylaşımlar içinde olduklarından siteleri ziyaret eden kişilerin kafalarında net bir cevap belirmemektedir.

Bunun nedeni ise sağlıklı bir bilgi paylaşımın olmamasından kaynaklanmaktadır. Yasin hocamız bu konuda sizlere net bilgiler aktaracak olan nadir hocalardan biridir. Her yapılacak olan Bağlama Büyüsü duaları kişiden kişiye farklı okumaları gerektire bileceği gibi okumaların adetleri ve zamanları da farklılıklar göstere bilmektedir. Bu nedenle bağlama duası yaptırmak istediğini kişi hakkında vereceğiniz bilgiler ışığında bir yol haritası ayarlanarak okumaların ve bireysel olarak yerine getirmeniz gereken duaların zamanları ve adetleri sizlere net bir şekilde aktarılacaktır.

 

Bağlama Duası ve Büyüsü Nedir

 

Dualar ve büyüler ikiye ayrılmaktadır bunlar biri metafizik varlıklar ve büyü kitaplarından elde edilen ve bağlama büyüsü ritüelini gerçekleşmesinde önemli faktörlerinden bir tanesidir. Büyüler oldukça güçlü etkilere sahip olmasının yanı sıra ters yapılacak bir işlem sonrasında var olan her şeyi alt üst edeceği gibi tam aksine her şeyi istediğiniz kıvama getire bilecek güçlerdedir. Burada tehlike arz eden konu ise büyülerin bireysel olarak kesinlikle yapılmaması gerektiğini gösterdiği gibi uzman olan hocalardan veya medyumlardan destek almanızın gerektiğini göstermektedir.

Bağlama Duaları tamamen rahmani olarak Kuran ayet süreleri ve zikirlerinden yapılarak etkisi büyülerden çok daha güçlü olan rahmani işlemlerdir. Burada ele alınması gereken konu ise yine bir medyum veya hocadan destek alınması gerektiğini göz önüne getirmektedir. Birçok insan ben bunu okudum ben bunu yaptım gibi paylaşımlarda bulunduğu gibi yapmış olduğu veya okumuş olduğu duaların tam manası ile yerine getirmedi için bu gibi duaların işe yaramadığını beyan etmektedir. Bunun neden dua edilirken tamamen bir saf ve temiz duygularla dua etmemesinden kaynaklıdır. Sorunlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Duaların Fazileti ve Duası Kabul Olan Kimseler: ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. edoş dedi ki:

    selamm.
    benim hocamla bir hikayem var sizinlede palaşmak istedim eşimle küçük bir tartışmadan dolayı ayrılık kararı aldı aynı evde iki yabancı gibiydik . 3 ay devam etti böyle kız arkadaşım geldi yasin hocanın numarasını verdi . onunla konuştum bağlama duası yaptırdım çok etkisi oldu . eşim kendiliğnden geldi bana aramızı düzeltmek istiyorum sen benim eşimsin güzel günlerimiz geçti çocuklarım annesinin sana her zaman saygım var dedi sen benim baş tacımsın küçük seylerel aramıza nifak tohumları ekmeyelim dedi ve bariştık hocam sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir