Büyüler

Çok Etkili Cin Büyüsü

Çok Etkili Cin Büyüsü

Çok etkili cin büyüsü konusu birçok kişi tarafından merak edilmekte olan bir konudur. Çok etkili cin büyüsü genel anlamda en güçlü cinlerin kullanıldığı bütün büyülere verilen isim olmakla beraber bazı kişiler tarafından da cin musallatı ve cin çıkarma konularında kullanılan bir büyü türü olmaktadır. Çok etkili cin büyüsü aşk, bağlama, ölüm, hastalık, kısmet açma ve bağlama gibi büyüler içeren çok geniş bir yelpazeyi kapsar. Çok etkili cin büyüsü adı ile yapılan büyüler cin musallatı ve genel büyüleri kapsayan bir durum olmaktadır.

Çok Etkili Cin Büyüsü
Çok Etkili Cin Büyüsü

Cinler Kuranı Kerim’de özellikle Hz. Süleyman ile alakalı birçok ayette geçen ve güçlerinden yararlandığını belirtilen ateşten yaratılan canlılardır. Belkıs’ın tahtını getirme meselesini herkes duymuştur. Fakat çok etkili cin büyüsü denildiğinde cinlerin genel bir anlamda hemen hemen bütün büyülerde kullanılabildiği ve bazen görevli bazen de koruyucu görevler üstlendiklerini belirtmek gerekir.

Cin büyüsü uygulamaları direkt olarak cinlerle temasa geçilerek yapılan büyüler olduğu için çoğunlukla karşı tarafa zarar vermek amacı ile yapılmaktadır. Çok etkili cin büyüsü kaliteli medyum hocalar aracılığı ile yapılan oldukça etkili büyüler kategorisinde yer alır. Cin büyüleri oldukça kapsamlı büyülerdir. Bu büyünün yapılması için mutlaka güvenilir bir medyum hoca bulmak gerekiyor. Çok etkili cin büyüsünü yaptırmak isteyen ve yapacak olan kişinin manevi kalkan kullanma mecburiyeti vardır.

Cin Büyüsü Neleri Kapsıyor?

 Çok etkili cin büyüsü neleri kapsıyor sorusunu sorduğunuzda aklınıza tüm büyüleri ve muska, tılsım gibi işlemleri içeren bir perspektif gelmelidir. Çok etkili cin büyüsü aslında cinlerin ne derecede ve hangi cinlerin kullanıldığına göre değişebilen bir konu olmaktadır. Çok etkili cin büyüsü bir kara büyü olarak bilinse bile aslında her niyet ile yapılabilir. Çok etkili cin büyüsü konusunun neleri kapsadığını sıralamak gerekirse;

  • Papaz büyüsü çok etkili cin büyüsü içinde en bilinendir.
  • Kara büyü işlemlerinin hepsinde cinler kullanılır ve çok etkili cin büyüsü alanına girer.
  • Mezar büyülerinde cinlerden yararlanıldığı biliniyor.
  • Çok etkili cin büyüsü kategorisinde aşk ve kısmet açma büyüsü de yer alır.
  • Ayırma büyüsü gibi büyüler de çok etkili cin büyüsü alanına girer.

Büyü, doğası gereğince tutması adına işinin ehli olan medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığında ortaya kötü sonuçlar çıkabilir ve bunu kimse istemez.

Çok Etkili Cin Büyüsü Belirtileri

Çok etkili cin büyüsü belirtileri bazı ifade şekilleri ile ortaya çıkar. Büyüler arasında tehlike olduğu için çoğu medyum hoca bu büyüden uzak durmayı tercih eder. Çok etkili cin büyüsü tesiri altında kalan bir kişi hayatında oldukça zorlu ve oldukça kötü günler geçirir. Bu etkiler hem kalıcıdır hem de kısa bir süre içerisinde ortaya çıkar. Kişinin hayatında psikolojik ve fiziksel hasarlara yol açar. Çok etkili cin büyüsü belirtileri arasında en sık rastlanan belirti kişinin hayatında huzura dair hiçbir belirtinin kalmamasıdır.

Hiçbir sebep yokken her şeyden umudunu keser ve sürekli negatif düşünmeye başlar. Bulunduğu ortama huzursuzluk verir, negatif enerji saçar, böylece etrafı o kişiden uzaklaşır ve yalnız kalır. Bir süre sonra düştüğü bu duruma katlanamaz ve intihara yönelebilir. Çok etkili cin büyüsü tesiri altında kalan kişiler etrafındaki sevdiklerine çok fazla zarar verebilir ve üstelik bunu istemeden ve farkında olmadan yaparlar.

Çok Etkili Cin Büyüsü Tesiri Altında Kalındığında Ne Yapılmalıdır?

Çok etkili cin büyüsü tesiri altında kalındığında ne yapılmalıdır sorusu sıkça sorulan bir sorudur, çünkü insanlar böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıklarında ne yapacaklarını bilmek isterler. Cin musallatı hayatımızda karşılaşabileceğimiz en kötü durumlardan bir tanesidir. Bir insan normal bir şekilde hayatını sürdürürken bir gün pat diye cin musallatına uğrayabilir. Bu musallatlar en zayıf anımızda oluşur. Bu durumda kişi öncelikle Allah’a sığınmalıdır. Bildiği sureleri gece uyumadan okumalıdır. Felak, Nas ve Ayet-El Kürsi en etkili dualardır. Güvenilir ve işinin ehli bir medyum bularak ona danışmalıdır. Durumun tam anlamı ile tespit edilmesi için bu oldukça önemlidir ve buna göre çözüm işlemleri yapılır.

Okumalısınız: Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. kadernur dedi ki:

    Akşam saatlerinde uykudan uyanınca düser gibi oluyorum elimin degdiği yerde canlı birşey adını tam telaffuz edemiyorum kılları var aşırı siyah karanlıktan bile karanlık bazen göz görüyorum kedi gözü gibi ama asla kedi degil enerasan birsey eşime hiç bahsetmedim benim hakkımda farklı düsünür diye uyumaya korkuyorum evde tek başıma kalınca korkuyorum dua edip uyumaya çalışıyorum uzaktan sürekli o siyah gölge beni izliyor hocama anlattım bana okum yaptı eve okuma yaptı korunma muskası verdi 1 aydır çok şükür rahat uyuyp uyanıyorum korkularım alındı desem doğru olur hiç birşeyle karşılaşmıyorum artık . hocam var olsun böyle hocalara gerçekten çok ihtiyaç var .

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir