Aşık Etme BüyüleriAşk Büyüleri

Çok Güçlü Aşk Büyüsü

Çok Güçlü Aşk Büyüsü

Öncelikle büyüler ve çok güçlü aşk büyüsü hakkında yazımıza başlamadan önce. Büyülerin doğaüstü yeteneklere mistik güçlere Real dünyaya veya nesnelere. İnsanlara ve gerçekleşecek olan olaylara müdahalede eden. İnsanların bilinçaltlarını veya bedenlerini kontrol altına alan ritüellerdir.
 
 
Çok Güçlü Aşk Büyüsü
Çok Güçlü Aşk Büyüsü

Bu ritüeller geçmişten günümüze geldiği gibi günümüzde hala yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Popüler olan kültürümüzde sık bir şekilde rastladığımız. Büyüler kimi zaman iyi niyetler içerisinde icra edilirken. Kimi zaman ise insanların kötü olmalarını hedeflenerek yapıla bilmektedir. Burada büyülerin iki sınıfa ayrıldığı görülmektedir peki bu sınıflar nasıl adlandırılır.

 
 
Kimilerine göre iyi ve kötü büyüler olarak nitelendirilen bu işlemler. Ak Büyüler ( insanların daha iyi ve rahat bir yaşam sürmeleri sevdikleri ile huzur içinde bir yaşam sürmeleri için tercih edilirken ). Kara Büyüler (insanların kötü olmalarını sağlamak mutluluklarını gölgelemek işlerini kötü bir hale getirmek adına yapılır)
 
Büyüler günümüzde genel olarak aşk, bağlama, sevgi, geri getirme, zenginlik, kısmet açma için kullanılır. Ve aynı zamanda olan büyülerin bozulması adına tercih edilmektedir. Geçmiş dönmelere bakıldığında. Geçmişte yaşayan birçok insanın sağlık ve zenginlik, başarılı olmak adına büyüleri tercih etiklerini göstermektedir.
 
Milattan önce büyüleri icra eden kişilere büyücü veya sihirbaz denilirdi. Günümüzde ise sihirbazlık kelimesi hokkabazlık olarak bilinmektedir. Günümüzde Hokkabazların yani sihirbazların doğaüstü güçlere sahip olmadıkları bir gerçektir.
 
 
 

Büyüler ve Çok Güçlü Aşk Büyüsü

 
 
 
Aşk büyüsü günümüzde ve antik çağlarda kullanılan aşk büyüsü. Aşkın ve romantizmin ateşi olarak bilinen ve en fazla tercih edilen bir büyü idi. Aşk büyüleri genel olarak antik çağlarda ceylan derilerine yazılmış olan bu sihirli yazıtlar halinde kullanılıyordu. Hatta Afrodit’in hazırlamış olduğu sihirli bir altın kemeri Hera’ya eşi Zeus’u baştan çıkarmak için kullanıldığı söylenmektedir. Günümüzde ise Aşk Büyüsü nü kesin olarak yapan medyum sayısı oldukça azdır.
 
 
 
Aşk Büyülerine yapılan arkeolojik kazılar esnasında elde edilen. Birçok tılsımlı yazıtların olduğu kadehler, kemerler, deriler üzerine yazılmış olan simgeler ve sihirli sözler bulunmuştur.
 
 
 
Milattan Önce 8. Yüzyıla ait olan ve yunanlara ait olan ve kazılarda bulunan. Bir kadeh üzerinde yazılan yazıda ( Her kim ki bu kadehten içerse Afrodit’in aşkı ile tutuştun ) yazmaktadır. Buda geçmişte Aşk büyüsü ile uğraşan insanların olduğunu ortaya çıkarmaktadır.
 
 
 
Aşk Büyüsü ilgili birçok kanıtın olmasının yanı sıra en önemli olan kanıtlar. Geçmişte kurşun olan levhalar üzerine kazınmış olan ve günümüze kadar gelmiş olan kurşun olan tabletlerdir. Anlaşılacağı üzere antik olan çağlardan günümüze kadar gelen aşk büyüleri sık bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Günümüzde bu gibi işlemleri sayılı insanlar tarafından yapıldığı ise halen bilinmemektedir. Çünkü günümüzde birçok medyum bulunduğu için kimin gerçek medyum olduğu. Ve kimin bilgilere sahip olduğuna dair net bir bilgi olmamasından dolayı birçok kişi dolandırılmaktadır. Bu yüzden iyi bir seçim için çok iyi bir araştırma yapmak gerekir.
 
 
 

Yasin Hoca ve Aşk Büyüsü

 
Yasin hoca uzun zamandır aşk büyüsü, aşk duası gibi konular üzerinde kendisini geliştiren bir kişidir. Kendisine yardım için gelen kişilerin sorunlarını titizlikle ele alan. Başarılar sonuçlar elde etmesi sayesinde en çok tercih edilen medyum olmasını sağlamıştır. Kimi insanlar ise hocamız hakkında olur olmadık siteler üzerinde onu karalamak adına yorumlar paylaşmaktadır.
 
Bunun nedeni sizlere açıklamak istiyorum. Yasin Hocamıza başvuran. Bir başkasının eşini kocasını veya nişanlısını kendisine âşık etmesini isteyen kişilerin bu istekleri ret etmesi sonucunda. hocamızın bunu kabul etmemesi sonucunda. Sırf onun adını lekelemek adına yapılan yorumlardır bu nedenle bu gibi yorumlara itibar etmeyiniz.
 
Gelelim Aşk Büyüsü nedir nasıl yapılır konusuna. Sevgili arkadaşlar bu gibi paylaşımları yapan kişiler. Kesinlikle net bir bilgiye sahip olmaması sadece duyduklarını paylaşan kişilerdir. Bu nedenle bu bilgilerin doğruluğunu sorgulamak gerekir. Bu bilgiler ile aşk büyüsü yapan kişilerin hiç biri başarı elde edememiştir. Çünkü büyüler kişilerin yapacağı işlemler değildir. Okunması gereken sihirli sözlerin olduğu gibi yapılması gereken işlemlerin sırası ile yapılması gerektiği açık bir gerçektir.
 

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

 
Biraz önce bahsettiğim gibi büyüler uzman olan medyumlar tarafından gerçekleştirilen ritüeldir. Bireysel olarak yapımları çok zordur. Kesinlikle işinde uzman olan bir medyumdan destek alınması gerekir. Aşk Büyüsü yapımı ve Aşk Büyüsü bozulması hakkında detaylı bilgilere Yasin Hoca’mızdan ulaşmanız mümkündür. Aşk hayatınıza dokunmak ve aşkınızı yaşamak sizin elinizde.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

  1. selvii dedi ki:

    arkadaşım yakın zamanlarda erkek arkadaşı için yaptırdı kızım uğraşma dedim böyl şeylerle dolandırılırsın olacagından o kadar eminim ki bak göreceksin 1 ay olmadan kapımda bitecek . hiç inanmadım ben taki adam kapısına güllerle adını yazana kadar . benim inancım yok bu tür şeylere yasin hoanın yaptığı işlemler tutuyor kısa bi zamanda bende aşk büyüsü istedim oda etkili oldu . paylaşmak gerek insanlara yardımcı olmak için .

  2. narin dedi ki:

    1,5 yıldır düzenli ilişkim var ama erkek arkadaşımla ilişkimizi ne zaman netleştirmek için konuşşam her zaman okulunu ve işini ön plana atıp konuyu değiştirtiyor. Geçen ay sırf bu yüzden ara verdik. Bu durum böyle olmaz dedim ve iş yerimdeki bir arkadaşımla konuşup daha önce işlem yaptırdığı yasin hocaya ulaştım bir konuşmanın ardında bana işlem için gerekli olan bir kaç dua ve her gün düzenli olarak yapmam gereken bir kaç durumu anlattı. Daha önce hakkında pek bir şey bilmediğim için bende işleme onayladım ve söylediği talimatlara 1 ila 30 gün boyunca eksiksiz bir şekilde devam etmeye çalışırken son hafta iş yerimde çok yoğun iş saatlerinden ötürü baygınllık geçirdim iş arkadaşlarımda beni hastaneye kaldırdığım sırada hocanın gönderdiği muskayı düşürmüşler bu durumu hocaya anlattım tekrar yazıldı . bu zaman zarfında erkek arkadaşımda ailemle konustum seni tanıştırmak istiyorum dedi ne kadar mutluyum .. hocam çok teşekkür ederim.

  3. Asaf telli dedi ki:

    Selamünaleyküm hocam bana Aşk byusu yapildifini dusunuyrm, sürekli karsimda qyni ksi var. Otobuse biniyorum aynı kadın sahilde yürüyüş yapyorum ayni kisi , qvmeye giduyrm ayni kisi nerye girsem yada gitsm beni takip ediyr akıl sır erdiremedim bi hocayla gorustm fakat sonuc alamadjm oyaladi baya beni , eve geldgimde pencere disinda kaliyr evime giremiyr artık korkmaya basldim bana bu konuda yardimci olurmusuniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir