Aşk BüyüleriAşk Duaları

Çok Güçlü Aşk Celbi

Çok Güçlü Aşk Celbi

Çok güçlü aşk celbi genellikle âşık çiftlerde yaşanan sorunların bitmesi için gerçekleştirilen bir ritüeldir. Sevgililer arasında yapılmasının yanı sıra evli çiftler içinde yapılmaktadır. Böylelikle sevgililerin arasında ya da evli çiftlerde yaşanan sorunlar sona ererken ilişkinin de kurtarılması mümkün olmaktadır.

Aşk Cebi
Aşk Cebi

Celp kelimesi aslında davet anlamını taşımaktadır. Aşk celbini yaptıran kişi genel olarak sevdiği kişiye bir davet oluşturarak onu kendisine doğru çeker. Havas ilmi içinde yer alan celp uygulaması bazı malzemelerin ve tariflerin uygulanması ile gerçekleştirilebilmektedir. Muska ve vefk de benzerliği bulunan aşk celbinde davetin yani isteğin acil olup olmaması da hazırlama tekniği açısından önemli bir detaydır.

Çok güçlü aşk celbi yapımında konusunda uzmanlığı ve deneyimi bulunan medyumdan yararlanılması da önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra aşk celbini kişi belli olan ritüelleri uygulayarak da gerçekleştirebilir. Etkili ve kısa sürede aşk davetinin gerçekleşmesi için ise medyum desteğinden yararlanılması önerilir.

Celp Nasıl Yaptırılır?

Her yaşta kişiler arasında yapılabilen aşk celbinde caiz olmayan detaylar vardır. Son bir ay içinde evinden cenaze çıkmış olan kişiler için ya da doğuştan engelli olan kişiler için celbin yaptırılması caiz değildir.

Aşk celbinin yapılışında birkaç malzemeye ve uygulama çalışması içinde bazı bilgilere ihtiyaç duyulur. Aşk celbinin acil olup olmaması da celbin uygulama ritüeli için önemli olan bir detaydır. Celbin yapılışında ise kişinin inanması ise celbe karşılığın daha kısa sürede gelmesine ve etkinliğinde fazla olmasına da etki etmektedir.

Kısa sürede etkisini göstermesini istediğiniz aşk celbi için konusunda uzman ve deneyimli olan medyum desteğinden yararlanılması gerekir. Aşk celbi yaptırılması işleminde celbin yani davetin yapılacağı kişinin bilgileri talep edilir. Bunun yanı sıra gerçekleştirilecek olan aşk celbi çeşidine göre de bazı malzemeler de medyum tarafından talep edilebilmektedir.

Aşk celbi yapım işlemlerinde medyum tarafında belirtilen tüm uygulamaların yapılması son derece önemlidir. Tüm uygulamalara yer açarak aşk celbi için medyum yedi gün boyunca çalışma yapar. Yedi gün boyunca yapılacak olan çalışma sonrasında ise celp tılsım haline getirilir. Tılsım haline getirilen celp sonrasında ise kişiye teslim edilir.

Aşk Celbi Ne Zaman Etki Etmeye Başlar?

Aşk celbi aslında aşk daveti olarak ifade edilebilmektedir. Her yaşta kişiler için yapılabilen aşk celbi sevgililer ya da evliler arasındaki soğukluğun giderilmesi ve de bağlılığın artması için tercih edilmektedir.

Yaşanılan sorunların üstesinden gelinmediği noktalarda ya da ilişkinin bitme noktasına gelmesi durumunda aşk celbi ile ilişkinin yenilenmesi ve düzletilmesi de mümkün olmaktadır.

Aşk celbinin yaptırılmasında konusunda uzman ve deneyimli medyumdan yararlanılması etkinliğine olumlu yanıt sunar. On beş gün illa doksan gün arasından değişen bir etkinlik süresi vardır. Hazırlanması ortalama olarak on beş günü bulan aşk celbinin yanıt bulması da sonrasında gerçekleşmeye başlar.

Çok kuvvetli aşk celbi etkisi ise daha kısa sürede olup başarı oranı ise son derece yüksek olan celp olarak ifade edilmektedir.

Aşk Celbini Kimler Yaptırmaktadır?

Aşk celbi yaptıranlar genellikle aşkı arayanlar ya da sevdikleri kişi ile yaşadıkları sorunların sona ermesini isteyenlerdir. Aşk celbinin yaptırılmasında eşleri tarafından terk edilen kişiler, yeni ilişkiye başlayanlar, yaşadıkları ilişki de sorun yaşayanlar ve ilişkileri bitme tehlikesinde olanlar sayılabilir. Bunun yanı sıra celp sayesinde de aranan kişi bulunabilir veya kişi aradığı aşka da kısa sürede kavuşabilir.

Aşk celbi aynı zamanda kişilerin hayatları süresinde terk edilmelerinin de önüne geçmek içinde yapılabilen bir ritüel olarak yer almaktadır. Aş celbi her yaşta kişi için uygulanmak ile beraber genel olarak gençler arasında yaygın olarak tercih edilmektedir. Ayrıca celbin yapılışında istenen bilgilerinde net ve doğru olması da son derece önemlidir.

Aşk Celbi Neden Yapılır?

Aşk celbi adından da anlaşılacağı üzere kişinin âşık olduğu kişi ile tekrar beraber olması ve mutlu olması için yapılır. Aşk celbi büyü olmamak ile beraber celp ve büyünün yapılış ritüelleri ise tamamen farklıdır.

Aşk celbi yaptırmak için en büyük neden kişilerin âşık oldukları ya da evli oldukları eşleri ile süregelen sorunlarının sona ermesi ve de mutlu günleri yaşamaya devam etmeleri için gerçekleştirilir.

Okumalısın: Çok Etkili 3 Günde Kısmet Açma Duası

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. rumeysa dedi ki:

    yasin hoca ile aşk büyüsü yaptırmak için görüşmüştüm yıllardır platonik olduğum aşkım için çalışmalara başlamıştık ne yalan söyleyim ben çok umutsuzdum net gün vermedi çünkü 5. günün sonunda akşam yemeğinde ben çıkma teklifimi aldım. O kadar şaşkınım ki nasıl oldu nasıl ilerledi inanın hiçbir şey hatırlamıyorum biranda oldu. O yüzden yasin hoca bu işlerin en iyisini yapıyor güvene bilirsiniz..

  2. berfin sezer dedi ki:

    Kocamdan 5 ay önce ayrıldım. Aslında ben çok istemedim ama bu seviyeye geldi. 1 tane de çocuğumuz vardı. Ayrıldıktan sonra haftada 1 çocuğumuzu görmeye geldiğinde görüşüyoruz ama asla tekrar birleşmek için yanaşmıyordu. Ortada bir çocuğumuz vardı ve ben çok seviyordum eşimi. Bir arkadaşım vasıtası ile yasin hoca ile telefonda tanıştım ve derdimi anlattım. ask celbi yaptırmak istegimden bahsettim birazda bilgi istedim hakim degilim cok . işlem yapmaya başlayacağını ve ortalama 11 günde sonuç alacağımızı söyledi. Ben hemen kabul ettim ve başladı. 6.gün eski kocam beni aradı ve görüştük. Tekrar birleşme kararı aldık. Dünyanın en mutlu insanı oldum. Artık çok daha dikkatli olacağım eşime karşı. Size çok ama çok teşekkür ediyorum yasin hocam allah razı olsun sizden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir