Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri; Aşk her insanın yaşamak istediği duygular içerisinde yer alır. Çoğu zaman aşık olunan kişi aşık olan kişiyi fark etmeyebilir. Bu da umutsuzluğa sebep olur. Kurulacak mutlu bir yuvanın çeşitli dualar ile desteklenmesi sağlanabilir. Bunun için çeşitli ritüellerden yararlanılmalıdır. Bazısı hızlı etki ederken bazısının etkisi daha yavaştır. Aşk ritüelleri ile en umutsuz vakalar bile çözülür.

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri
Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Hızlı aşk ritüelleri bir gün içinde etki edebileceği gibi bir hafta içinde de etkisini gösterebilir. Her bir ritüelin kendine has uygulama şekli vardır. Ayrıca uygulama sırasında kullanılan malzemeler de farklılık göstermektedir. Her birinin okunan duası, okunma zamanı da farklıdır.

 

Hızlı Etki Eden Aşk Büyüleri

Hızlı etki eden aşk ritüelleri pek çok kişinin aradığı yöntemlerdir. Birine aşık olan ve ondan karşılık bekleyen kişiler bu yöntem ile kısa süre içerisinde onun da kendisine aşık olmasını sağlayabilir. Bunun için uygulanan pek çok yöntem vardır. Bunlardan biri de mum ile yapılan isim yakma yöntemidir.

Öncelikle üzerinde hiçbir şey bulunmayan iki temiz kağıda ayrı ayrı ritüeli yapan ve aşık olunan kişinin ismi yazılır. Bunun için ayriyeten iki kırmızı muma da ihtiyaç vardır. Mumların üzerine sevdiği kişinin kendisine aşık olması için dualar okunmalıdır. Daha sonrasında mumlar yakılır ve isim yazılmış olan kağıtlar bunlar üzerinde yakılır. Ancak yakılırken bir mum üzerinde biri, diğer mum üzerine de diğeri yakılmalıdır. Yakma işlemi sırasında kağıtlar karıştırılmamalıdır. Yakılan kağıtlar akan bir su içerisine atılmalıdır. Eğer yakınınızda bir akarsu yoksa bunu musluk suyundan da atabilirsiniz. Etkisini üç gün içerisinde göstermesini beklenir.

 

Aşk Büyüleri Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü de hızlı aşk ritüelleri arasında bulunmaktadır. Birinin size en kısa sürede aşık olmasını istiyorsanız bu büyüyü deneyebilirsiniz. Ayrıca evde yapmanız ve malzemelerin de kolay olması uygulama açısından rahatlık sağlayacaktır. Nohut büyüsü için de 2 adet nohutta ve 1 adet cezveye ihtiyaç vardır. Uygulamaya başlamadan önce niyet etmek önemlidir ve bu uygulamanın size fayda sağlayacağına inancınızın tam olması gerekir.

Öncelikle elinize aldığınız 2 nohutta ayrı ayrı üçer defa aşk olsun sözcüğünü söylemelisiniz. Sonrasında bu nohutları cezveye koymalısınız. Daha önce kaynatılmış olan su bu nohutların üzerine eklenmelidir. Cezve içerisinde nohutlar 5 dakika bekletilir. Sonrasında bu nohutların haşlanmış olması gerekir. Haşlanmış nohutlar aşık olunan kişiye herhangi bir yöntem ile yedirilmelidir. Bu yöntem bir yemek içerisinde karıştırılarak olabileceği gibi direkt verilerek de olabilir.

 

Hızlı Aşık Eden Taş Büyüsü

Aşkına karşılık bulamayan ya da yaşadığı aşkı kalıcı kılmak isteyenler için taş büyüsü önerilmektedir. Her ne ritüel yapılırsa yapılsın mutlaka niyet edilmeli ve ona inanılmalıdır. Taş büyüsü ritüelinde isminden de anlaşılacağı üzere taşlara ihtiyaç vardır. Ancak bu taşlar normal taşlar değildir. Enerji veren aşk taşları olmalıdır. Doğru seçim yapma konusunda uyarmak gerekir. Eğer hangi taşları kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız.

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri
Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Taşları bulduktan sonra işlemin geri kalan kısmı oldukça kolaydır. Akşam vakti ya da gece yatmadan önce taşlara aşk sözcükleri söylenir. Sonrasında ise taşlar pencerenin kenarına koyulur. Gece bu şekilde orada kalmalıdır. Sabah gün doğarken taşlardan çıkan enerji karşı tarafa geçecektir ve sizin yaşadığınız hisleri onun da yaşaması sağlanacaktır. Burada önemli olan taşların doğru seçilmiş olması ve gece boyunca dışarıda beklemiş olmasıdır. Ayrıca taşların üzerine aşk sözcükleri söylemeyi de unutmamak gerekir.

 

Uzaktaki Kişiyi Aşık Etme Büyüsü

Uzaktaki kişiyi kendinize aşık etmek için taş ritüeli de nohut ritüeli de kullanılabilir. Ayrıca bunların dışında dua ritüelleri de bulunmaktadır. Yaklaşık bir hafta içerisinde her ritüel etkisini gösterir. Ancak ritüelleri yaparken niyet etmeyi unutmamak lazımdır. Bunun dışında yaptığınız ritüele inanmanız da gerekir. Dua ritüelini yaparken mutlaka duayı doğru bir şekilde okumak gerekmektedir. Dua ritüeli cuma günü sabah namazından sonra okunmalıdır

Aşk ritüellerinin kadınlara daha çabuk etki ettiği bilinir. Ayrıca kadın ve erkek için ayrı ayrı bulunan ritüeller de vardır. Ritüeller sırasında tırnak, resim, fotoğraf, herhangi bir eşya gibi malzemeler de tercih edilmektedir. İster kendiniz ister bir uzman tarafından yardım alarak bu ritüelleri gerçekleştirebilirsiniz.

Okumalısın: Uzaktan Muhabbet Duası Nasıl Yapılır

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir