Ayırma Büyüleri

Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Büyüler arasında günümüzde en çok yapılanlar, tercih edilenler şu büyü türleri olarak görülür: Bağlama büyüleri, Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü aşk büyüleri, şifa büyüleri, para ve iş büyüleri, evlilik büyüleri, kara büyüler, soğutma büyüleri ve ayırma büyüleri.

Bunlar genel olarak en çok insanlar tarafından yapılan büyü türleridir. Günümüzde her bir hoca ya da medyum bu büyüleri doğru ve eksiksiz bir biçimde uygulamaktadır. İnsanlar birini kendisine bağlamak, âşık etmek ya da o kişi ile evlenmek için büyü yaptırabilirler. Aynı şekilde herhangi iki insanı birbirinden ayırmak, soğutmak, ilişkilerini bitirmek amacı ile de büyü yaptırabilirler.

Biz bu yazımızda ikinci konuyu ele alacağız. Yani çok kuvvetli ayırma büyüsü hakkında size çeşitli ve önemli bilgiler vereceğiz. Eğer bu büyü türünü siz de merak ediyor iseniz ve bunun hakkında daha detaylı ve güvenilir bilgilere sahip olmak istiyor iseniz bu yazı size yardımcı olur. Yazı içinde bu büyü türü ile ilgili en çok merak edilen soru ve konuları ele aldık.

En Güçlü Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri gibi büyüler zaten güçlü olan büyü türleridir. Aslında her bir büyü türünün kendisine has bir kuvveti bulunur. Çünkü her bir doğaüstü varlıklar, güçler ile yani cinler ile etkileşime geçilerek uygulanır. Bir büyünün yapılması için büyüyü yapan kişinin mutlaka bu yeteneğe sahip olması ve cinler ile iletişime geçmesi gerekir. Durum böyle iken büyü çok kuvvetli haldedir.

Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ama en güçlü ayırma büyüsü normal, genel büyülerden de güçlü haldedir. Bu büyü türünün tüm yöntem ve tarifleri olabilecek en güçlü hale getirilmiştir. Bu yüzden günümüzde çoğu insan ayırma büyüsü yaptırmak istediği zaman bu en güçlü, çok kuvvetli ayırma büyüsü tercihinde bulunur. Eğer siz de herhangi iki kişiyi birbirinden ayırmak istiyor iseniz ve bunu büyü yolu ile yapmak istiyor iseniz bu en kuvvetli olan büyü türünü seçmeniz doğru olacaktır.

Tesirli Ayırma Büyüsü, Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri arasında bu büyü aynı zamanda tesirli ayırma büyüsü olarak da bilinir. Güçlü olmasının bir diğer noktası da budur. Bu büyünün tüm tesirleri, tüm etkileri ve belirtileri olabilecek en kuvvetli haldedir. Etkiler eğer büyü doğru ve kusursuz biçimde uygulanır ise kendisini çok güçlü ve baksın bir biçimde göstermeye başlar.

Ayrılık için gereken tüm önemli koşullar bu büyü sayesinde ortaya çıkar. Bu büyü bir defa yapıldığı zaman güçlü etkilerini ortadan kaldırmak çok ama çok zordur. Hiçbir fani kendi kendine büyünün tesirini ortadan kaldıramaz. Bu mümkün bile değildir. Ancak gerçekten yetenekli olan bazı hocalar ya da medyumlar bu tesirli büyünün etkilerini kaldırabilir. Kısacası bu büyü yani çok kuvvetli ayırma büyüsü yaptırabileceğiniz tesirleri ve etkileri en kuvvetli olan önemli bir büyü türüdür.

Keskin Ayırma Büyüsü

Bu büyü türünü kimlerin yapabileceğini ya da uygulayabileceğini merak edenler de vardır. Eğer siz de bunu merak ediyor iseniz bunu şu şekilde size anlatalım: büyüler yukarıda da demiş olduğumuz gibi cinle ile etkileşime geçilerek uygulanan önemli ve zor psişik işlemler ve uygulamalardır. Bu uygulamaları yapabilecek kişi sayısı gerçekten de çok kısıtlıdır.

Yani her bir insan asla büyüyü yapamaz. Keskin ayırma büyüsü yapabilecek olan insanın özel bir insan ve de eğitimli bir insan olması gerekir. Eğitim dediğimiz şey kadim ilmi bilgilerin eğitimidir. Yetenekler de doğuştan gelmekte olan psişik yeteneklerdir. Bir insanda bu özellikler yok ise asla büyüyü yapamaz. Yapsa bile büyü etkili olmaz. Kısacası bu büyüyü yapabilecek olan insanlar sadece medyum olan ve hoca olan özel insanlardır. Büyüyü yaptırmayı kesinlikle istiyor iseniz bu insanlar ile iletişime geçmeniz gerekir.

Tutan Ayırma Büyüleri, Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Büyü yaptırmaya karar veren her bir insan en gerçek, en güçlü ve gerçekten tutan büyüleri yaptırmak ister. Herhangi bir riske girmek istemez. Zaten büyü yapma işi oldukça zorlu bir iştir ve bunun en iyi yapılması gerekir.

Bu yüzden tutan ayırma büyüleri her bir insanın bu konudaki tercihi olur. Herhangi iki kişiyi herhangi bir sebepten dolayı ayırmak istiyor iseniz, ilişkilerini bitirmek istiyor iseniz siz de bu tutan ayırma büyüsünü yaptırabilirsiniz.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 Yorum

 1. Gunes dedi ki:

  Annem babamdan ayrılsın istiyorum sürekli dayak dayak bizi mahfetti kadını hergun dövüyor bu nereye kadar surecek bilmiyorum ya çok zor bir durumun icindeyiz kimse kimseye fiziki zarar vermeden ayrılmalıdır bayramdan sonra mutlaka sizinle iletişime gecmeliyim

 2. Papatyasever dedi ki:

  Bu konu beni biraz cekindiriyor açıkçası günahı var mi kadın yada erkek hiç farketmez zarar vermeye yada gormeye başlayınca bu tür şeylerde bi sorun olacagini inanmıyorum içimde rahat degil sonuçta kocam benim üzerime bıçakla gelebiliyosa ayrılmak için hersey yapıla bilir can sagligi hesrseyden önemli gelir vede en kısa sürede sizinle görüşme imkanım var mı yasin bey

 3. Hasretinguzel dedi ki:

  Kaynima yapıldı bu işlem yani açıkçası ben etkili olduğunu bilmiyodum kaynanam yaptirdi çünkü adamı kadın 3linin avucunda oynatiyodu bütün mal varlığını aldı diyebiliriz sonra bende tuttuğunu görünce kendi ailemizden bi gelin vardı kocasini geçtik kaynanası kayın babasıni dövmeye başlayınca yaptırdık yazık günah insanlara öyle evlilik olmaz sonuçta

 4. Ecem dedi ki:

  Valla arkadaşlar ben büyle bişiyi hytamda görmdim…eski sevgilimi cok seviodum o başksyla birlikteydi ben onları ayrmak için her yoluuuu dnedm herr yoluuuu en sn bu yol kaldı tüm umutlarm dualardı ehhehe noldu tabiki ayrıldılarrrr mucizzze gibisiniz hocam havalara ucuyorumm günlerdir

 5. ahmet dedi ki:

  sevdiğim bir kız var ve bu büyü ile onu o çocuktan ayırıp kendime bağlayabilir miyim? böyle bir şey kesin gerçekleşir mi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir