Aşık Etme Duaları

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşk büyüleri, tılsımları, uygulamaları gibi haram ve dinimizce yasaklanmış bir meşguliyet dünyasından ruhani ve Allah’ın gücü ile dolu bir dünyadan sevdiğinize çok tesirli aşık etme duası etmek istemez misiniz? Çok tesirli âşık etme duası büyü yapmak değildir. Büyü dinimizce de yasaklanmıştır siz de uzak durun. Çok tesirli âşık etme duasını öğrenip istediğiniz insanı kendinize âşık etmenin en etkili yolunu öğrenmek isterseniz bu yazımız tam da size göre.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok tesirli aşk duası son derece inceliklidir ve yanlış yapılması halinde iyi neticeler alınamayabilir. Çok etkili aşk duaları, ayrıldığınız insanı yine size döndürmek, sevdiğiniz insanın size daha çok bağlanması ve sizi muhabbetle sevmesi için yapılır.

Arama motoruna çok tesirli âşık etme duası diye yazdığınızda dua adı altında bir sürü büyü ve benzer uygulamaları çıkmaktadır. İnternet dünyasındaki bilgi kirliliğine dikkat etmenizdir. Siz dua ararken yanlışlıkla büyü yaparak harama düşmeyin konuyu iyice irdeleyin.

Âşık etme duaları kesinlikle bir birlikteliği olan ya da evli birisi için edilmez. Evli birisi için Allah’tan istekte bulunmak hoş karşılanmaz. Çünkü haramdır. Eğer şimdiye kadar büyü ya da buna benzer uygulamalara yanlışlıkla da olsa karışmışsanız, dua etmeden önce tövbe ve istiğfar namazı kılarak tövbe etmelisiniz. Tövbe ve istiğfar etmezseniz dualarınızın kabul edilme ihtimali düşüktür.

Güçlü Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Yanlışlıkla ya da bilmeyerek büyüye karıştığınız için yaptığınız tövbe ve istiğfardan sonra güçlü aşk duası nasıl yapılır konusunu merak ediyor ve araştırma yapıyorsanız bu yazımız sizin için bir fikir verecektir. Güçlü aşk duası nasıl yapılır sorusu ile ilgili genel hatları ile ilgili sizi aydınlatmaya çalışalım.

 

Okumalısın :  Sevdiğine Kavuşma Duası Diyanet

 

Yüzyıllardır kadın ve erkek ilişkileri her zaman karışık bir hal almıştır. Bu ilişkilerde bazen meydan okuma, bazen de direnç ve güç gösterme şeklinde ortaya çıkar. Bazılarımız mutlu bir beraberliğe sahiptir. Bazılarımız için o kadar şanslı olmayabiliyoruz. İşte o zamanda hepimiz için tek dayanak dualara sığınmak olabiliyor. Şimdi birlikte güçlü aşk duası nasıl yapılır? Bir göz atalım.

Güçlü Aşk Duası Adımları, Çok Tesirli Aşık Etme Duası

 • İçtenliğin gücünden faydalanmalısınız.
 • Duha Suresi okunmalı
 • Ya Vedud Esması okunmalı

Denenmiş Âşık Etme Duası

Aşk çok güçlü ve insanın aklını başından alan bir duygudur. Herkes bu duygunun peşinden gidiyor. Ancak bazılarımızın karşılık buluyor. Bazılarımızın bulmuyor. Bulmadığı zaman acı içinde kalabiliyoruz. Bazılarımız bu acıyı tahammül ve sabırla karşılarken, bazılarımız da ille de “o” olsun bu acı bitsin istiyoruz. Çeşitli yöntemlerden medet umduktan sonra, dua etmenin gücüne sığınıyoruz.

Ancak insani bir duygu olarak sevdiğimiz bizim olsun istediğimizden denenmiş âşık etme duaları aramaya başlıyoruz. Denenmiş âşık etme duaları, bizim umudumuzu arttırıyor. Denenmiş aşk duaları kabulü için öncelikle büyü ve haramdan uzak durulması esastır. Niyet iyi olmalı ve içten olmalıdır. Sonra dua okunur ve duanın yanı sıra esmalar ve ayetler ve surelerde okunmalıdır.

Çabuk Olan Âşık Etme Duası, Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çabuk olan âşık etme duası arayışına girenler internette yaptıkları araştırmaları iyice değerlendirmelidirler. Çabuk olan âşık etme duası adı altında büyü uygulamaları ile karıştırmayın. Dua etmenin gücü içtenliğinde ve niyettedir. Duaların etkilerinin görülmesi için zamana ihtiyaç vardır.

Ancak bu zaman dua edilen kişiye göre etki zamanı farklılık göstermektedir. Bazıları için 1 gün ve ya 3 gün içinde sonuçlar gözükmeye başlarken bazıları için ise daha uzun sürmektedir. İster çabuk, ister yavaş etki eden aşk duaları için sadece Allah’a güvenmeniz yeterli olacaktır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

9 Yorum

 1. esra can dedi ki:

  okunacak dua yazmamışsınız ben kendime aşık etmek istediğim bir erkek var nasıl yaparım

 2. ELİFSU dedi ki:

  YASİN HOCA HARMURA AŞK CELBİ YAPIYOR… ÖNERİRİM….. BİR DANIŞ İSTERSEN…..

  1. ali fırat dedi ki:

   evet bende de vefk olmadı celb uygulasi okumalari hocam yapiyor daha kolay insallah sonucu bekliyorum hayirlisiylan hersey Allahtan

 3. Suat G. dedi ki:

  Hocayi onerirminixz?

  1. TEVFIK dedi ki:

   KESINLKLE DOGRU HOCADR

 4. Tüliş B. dedi ki:

  Yasin hocaya binbir teşekkürler.Ben yardıma ihtiyacım olan tüm konularda yasin hocaya başvurdum ve asla yarı yolda bırakmadı hepsiyle ilgilendi işlemini yaptırdığım tüm dualar zamanında tuttu  0546 484 31 66 numarasını size kesinlikle tavsiye ediyorum.

 5. Adile hanim dedi ki:

  Kızım görücü usülü evlenmesi gereken yeğenimi beğenmediği için bu yönteme ikna ettik ikisi şu an çok mutlu hocamıza teşekkür ediyoruz

 6. Morhippolu dedi ki:

  Arkadaşlar benim ablamın sevgilisi var ama çok uygunsuz çok bakımsız çok iğrenç. Tvırları var. Sigara içiyor alkol kulanıyor ateist bide allah yarımdıcı olsun ayırma soğutma işlemi yaptırdık hocayla ayırmak için dualar okudk allah razı olsun saldı ailemizi ve dğerli ablamı…

 7. Yeminim dedi ki:

  Vefkim 12 gnde sonuc verdi. Demem o ki guvenip bilgilerinizi resminizi emanet edeceginiz ilim sahibi kisilik. Zor seyler insanin insana guvenmesi ama yaniltmadi beni Allah razi olsun ..

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu