Aşk Büyüleri

Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Nedir?

Etkisi çift taraflı olan çorap büyüsü, aslına bakılırsa bir çift arası aşkın kuvvetlenmesi ve huzurun artması adına yapılır. Partnerin büyü yaptırana bağlılığı esastır, dolayısıyla bu işlemi bir bağlama büyüsü alt alanı olarak sayabiliriz. Ancak art niyet güdülerek çorap büyüsü yaptırılması halinde kişinin sürekli başarısız ve mutsuz bir hayata sahip olması ve kısmetinin kapanması hedeflenir.

Çorap Büyüsü
Çorap Büyüsü

Her iki amacın da ritüellerinde farklılıklar vardır. Büyü yapan medyuma niyetinizi açıkça belirtirseniz, sizin için uygun aşamaları belirleyerek çorap büyüsü yapılışı için gereken tüm malzemeleri talep edecektir. Kişisel bir eşyanın büyülenmesi ve kişinin bu büyülü eşyayı kullanması gerekliliği düşünülecek olursa, çorap büyüsü tutması için partnerle bir oranda etkileşimin olması elzemdir. Bu uygulama sonuç verdiğinde, çiftler arasında koparılamayacak güçlü bir bağ meydana getirilir.

Çorap Büyüsü Nasıl Yapılır?

Meşakkatli ve dikkat gerektiren çorap büyüsü nasıl yapılır sorusuna farklı yanıtlar alırız. Bunun sebebi, büyünün yapılışında kişi ve durumlara göre başkaca uygulama ritüellerinin olduğudur. Sürecin her çeşidi, gizli ilimleri konu edinen büyüsel uygulama kitaplarında derin detaylarla anlatılır. Ancak büyü yapım sürecinin ruhsal kasveti, metafizik yetiler gerektirmesi ve İbranice bilmenin gerekliliği gibi temel ayıranlar sebebiyle normal vatandaşlarla ilim kitaplarında yer alan bilgiler paylaşılamaz. Yine de çorap büyüsü yapılışı hakkında bilinen detaylar şöyledir:

  • Partnere ait bir çorap büyünün en etkin malzemesidir
  • Çiftlerin birlikte çekildikleri bir resim ve partnerin en sık kullandığı tırnak makası kullanılır.
  • Çorap, en son partner tarafından giyilmiş ve temizlenmemiş olmalıdır.
  • Çiftin birlikte çekildikleri resim, partnerin kullandığı tırnak makası yardımıyla ufacık parçalara ayrılır
  • Parçaların her biri, özel dua ve tılsımlı sözcükler eşliğinde çorabın içine yerleştirilir.
  • İşlem tamamlandıktan sonra çorap, odanın ışık almayacak bir bölgesinde 3 gün tutulur.
  • Bu 3 gün, yatsı namazından sonra hoca o resimlerin içinde olduğu çoraba bakarak bazı tılsımlı sözcük ve zikirleri yineler.
  • Bekleme sürecinin sonunda yine büyüsel ritüellerle çorap, içindeki resim parçacıklarıyla yakılır. Çıkan kül ise akan bir suya dökülür.

Niyete, partnerlerin durumuna göre bu anlatılan büyü uygulamasında minik farklar gözleyebiliriz. Güvenilen bir medyuma tüm durumlar güzelce anlatılarak en uygun çorap büyüsü yapılışı işleminin uygulanmasını talep ediniz.

Etkileri, Tutma Süresi?

Güçlü, ömürlük ve iyi yönde tesir eden çorap büyüsü etkileri, durumdan duruma farklılıklar gösterir. Kötü niyetle yapılması halinde kişinin hayatını cehenneme çevirir ve kişiye kendiyle ilgili övünecek hiçbir nokta bırakmazken, iyi yönlü sürecinde çiftlerin eşi benzeri görülmemiş bir aşkla birbirlerine bağlanmalarına katkıda bulunur. Onları bu büyü etkisi altındayken ne aile ne de başka bir problem ayıramaz. Partnerlerin her ikisi de çorap büyüsü belirtileri varlığını sürdürürken olaylara pozitif ve çözüm odaklı yaklaşacaklar ve daha az tartışacaklardır. Üstelik pek çok büyüde olduğu gibi halüsinasyon benzeri etkiler görünmez. Bu uygulama, kişinin ruhsal sağlığına asla zarar vermez, çünkü cinler ya da ölü ruhlardan destek talep edilmez.

Gayet kısa bir süre olarak, büyü sona erdikten 7 gün sonra işlem etkilerini göstermeye başlar. Bu bağlamda çorap büyüsü tutma süresi olarak en az 7 gün diyebiliriz. Bazı bireysel farklılıklarda bu süre en fazla 21 gün sınırına dayanacaktır.

Çorap Büyüsü Nasıl Bozulur?

Medyumlar ve  bunlar gibi ilmi bütün kişiler dışında kimse, çorap büyüsü nasıl bozulur sorusuna kesin bir yanıt veremez. Bu büyü ritüeli hakkındaki tüm bilgiler gizli büyü kitaplarındadır. Büyü ne kadar uygun görmese de bu işlemle iradeye hükmetmeye çalışan insanların var olduğundan, uygulamanın tam adımları asla normal bireylere aktarılmaz. Herhangi bir sorun yaşama durumunda çorap büyüsü bozdurma işlemine gerek duyarsanız, yetkin bir medyum desteği alarak sürece yön verebilirsiniz. Unutmayın, her sorunun ve sonucun bir çözümü vardır.

Evde çorap büyüsü yapmak ya da bozmak, kişinin kendi başına kalkışacağı kadar hafif bir işlem değildir. Ritüelin eksik ya da yanlış uygulanması istenmeyen neticeler kazandırabilir. Bu nedenle lütfen dikkatli ve temkinli olunuz. Güvenilir, işi bilen bir hocadan yardım alarak süreci doğru yönlendiriniz. Pek çok medyum, çorap büyüsü bozumu hakkında deneyimlidir. Araştırmadan kimseye işlem yaptırmamalısınız.

 

Çorap Büyüsü Günah Mı?

iyi niyet ile yapılan büyülerin günah olmadıkları bilinmektedir. ama kötü niyet ile yapılacak olan büyüler ve kişilerin iradelerine hükmetmek amacı ile yapılan büyülerin günah oldukları bilinmektedir. Bu nedenle seçimleriniz önem teşkil etmektedir.

Okumalısın: Azem Büyüsü Nedir?

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir