Denizli

Denizli Bozkurt Medyum

Denizli Bozkurt Medyum

Denizli Bozkurt Medyum; İnsanlar yeni bir şey aldıklarında, yeni bir bebek doğduğunda, mutlu olduklarında gibi durumlarda nazar değdiğine inanırlar. Nazar, sadece bu durumlarda değil başka hallerde de ortaya çıkabilir. Kişiler başkalarının nazarından korunmak için nazar duası yaptırırlar.

 

Denizli Bozkurt Medyum
Denizli Bozkurt Medyum

Bir kimseye nazar değdiğinde, o kişi hem manevi hem de maddi olarak sıkıntılar yaşamaktadır. Nazar değen kişi çeşitli sağlık sorunları yaşayabileceği gibi, manevi olarak da bunalım yaşayabilir. Evine ya da başka bir eşyasına zarar gelebilir. Nazarın tam olarak neye etki edeceği tam olarak bilinemez. Ancak kişi de nazar olup olmadığı anlaşılabilir. Eğer bir kişi de nazar varsa ve bu nazarın etkisi yoğun ise, kişinin nazar duası yaptırması gerekir.

 

Denizli Bozkurt ilçesinde yaşayan kişiler, nazarla ilgili sorun yaşıyorlarsa, bu konuda deneyimli bir hocaya müracaat edebilirler. Yasin Hoca, kişide nazar olup olmadığını tespit edebildiği gibi, eğer nazar varsa etkili nazar duası yapımını da gerçekleştirir.

 

Çok Etkili Nazar Duası

 

Nazar, gün içerisinde sıkça duyduğumuz ve sıkça rastladığımız bir durumdur. Ancak kişiye değen nazarın etkisi çok fazla olabilir. Bu gibi durumlarda nazarın çıkması için etkili bir duaya ihtiyaç vardır. Eğer çok etkili nazarlar karşısında bir şey yapılmaz ise kişiler büyük zararlar görebilir. Denizli Bozkurt bölgesinde nazardan dolayı sıkıntı yaşayanlara, Yasin Hoca çok etkili nazar duası yapmaktadır. Bu duanın etkisi ile kişi nazarın olumsuz etkilerinden kurtulur ve normal yaşantısına döner.

 

Denizli Bozkurt Medyum Nazar Duası Yapımı

 

Nazar duası, iki türlü yapılmaktadır. Birinde kişi daha nazar değmeden kendisi için etkili bir nazardan korunma duası yaptırabilir. Diğer dua ise kişiye nazar değdikten sonra yapılır. Eğer nazarın teshiri çok yüksekse, yapılacak olan nazar duası da aynı ölçüde etkili olmalıdır. Denizli Bozkurt ilçesinde yaşayan ve nazarın etkisi altında kalanlar için Yasin Hoca, etkili nazar duası yapımı için hizmet vermektedir. Yine aynı hoca, nazardan korunmak isteyenler için de dua yapmaktadır. Bu duaların gücü ile kişi hem nazardan korunur hem de nazarın etkisini yok ederek düzelir.

Okumalısın: Bağlama Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir