Bağlama Duaları

Dil Bağlama Duası

Dil Bağlama Duası

Dil Bağlama Duası

Dil Bağlama Duası
Dil Bağlama Duası

Dil bağlama duası, isminden de anlaşıldığı gibi istemediğiniz, sevmediğiniz size zararı dokunduğunu düşündüğünüz kişinin dilini kapatmak için yapılan manevi uygulamalardandır.

Bazı kişiler zarar gördükleri kişilerin yada kayınvalidelerinin, görümcelerinin kendileri hakkında kötü konuşmalarını engellemek için bu tür ritüel uygulamalarına ihtiyaç duyarlar. Fakat her ritüel uygulamasında olduğu gibi dil bağlama duası adı altında yapılan işlemlerde de alanında deneyim sahibi bir hocadan destek almak yerinde olur.

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil bağlama duası adı altında yapılan birtakım dua ve ritüel çalışmalar çok eski çağlardan günümüze kadar gelen manevi uygulamalardandır. Geçmiş dönemlerde kayınvalide ve görümcelerinden zarar gören kişiler bu duaya başvurup olumlu netice aldıklarından geçmiş dönemlerden bugüne kadar gelen güçlü dualardan olarak biliniyor.

Dil bağlama ritüeli için alanında deneyim sahibi gerçek hocalardan destek almakta fayda vardır. Çünkü günümüzde dil, ağız bağlama duası adı altında farklı işlemlerle sahte hocalar tarafından büyü uygulamaları yapılıyor. Bundan dolayı ilim irfan sahibi gerçek hocalarla iletişim kurulmalıdır.

Bu dua temiz niyetle abdest alarak okunmalıdır. Sizin hakkınızdaki kötü düşüncelerini olumluya çevirmek ve size herhangi bir zarar gelmesini önlemek adına dua çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Dil Bağlama Duasının Etkisi Nasıl Olur?

Dil bağlama duası güçlü manevi dua çalışmasıdır. Fakat kişi zarar gördüğü kişiye karşı ağız ve dil bağlama dua uygulamasını yaptırmadan önce net karar vermelidir. Çünkü bu dua çalışması kısa zamanda güçlü etkiler yaratan bir uygulamadır. Bu dua işleminden sonra uyguladığınız kişi uzun zaman size karşı hiçbir şekilde kötü sözlerde bulunamaz ve her dediğinizi onaylar.

Bundan dolayı bu işlem öncesi doğru karar vermeli ve duanın etkisinin uzun ömürlü olacağı bilinmelidir. Dil bağlama dua çalışması sırasında duayı kimin adına yaptıracaksanız o kişini kişisel bilgilerini alanında deneyimli bir hocaya iletmeniz yeterli olur.

Okumalısın :  Bağlama Duası

Dil Bağlama Duası Kimlere Yapılıyor?

Dil bağlama duası geçmişten günümüze kadar gelmiş güçlü manevi uygulamalardan olmakla beraber aynı zamanda çok fazla talep görüyor. Genelde insanlar evlendikleri dönem karşı tarafın baskıları ya da birtakım kötü niyetli insanların iftirasına maruz kaldıklarında bu duaya başvurabiliyor. Sadece kayınvalidelere değil,

  • Görümce dilini bağlamada
  • Patronların ağzını dilini bağlamada
  • Kişinin aleyhine kötü söz söyleyenlerin dilini bağlamada
  • Sosyal ilişkilerde kişi kendi hakkında olumlu düşünülmesini sağlamak için

Bu gibi durunlar karşısında dil bağlama duasından faydalanılabiliyor. Bu dua doğru şekilde uygulandığında oldukça olumlu ve güçlü etkiler yarattığı için okunmadan önce net karar verilmelidir.

Dil Bağlama Duası Ne Zaman Yapılmalıdır?

Dil bağlama dua işlemi abdestli olarak gece yarısı veya seher vaktinde yapılmalıdır. Bilindiği üzere dua etmek bir nevi Allah’a isteklerini iletmek ve şükretmektir. Temiz niyetle sessiz bir ortamda dua edilmelidir.

Dil Bağlama Duası Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dil bağlama ya da bilinen diğer adıyla çene ve ağız kapatma duası yaparken ilk olarak bu duayı uygulayacağınız kişinin size bir zararının olup olmadığını iyi düşünmelisiniz. Art niyetle yapılan her dua belli bir zaman sonra eğer haksız yere yapılmışsa kişinin kendisine geri döner.

Dolayısıyla yapılacak duadan önce net karar verilmelidir. Dua uzun ömürlü etki gösterir ve yanlış uygulanması halinde kişiye ruhsal sıkıntı verebilir.

Dil Bağlama Duasına Neden Gereksinim Duyulur?

Dil bağlama duası en çok talep gören manevi uygulamalardan biridir.

Dil bağlama duasına genelde insanlar:

  • Haklarında olumsuz düşünceye sahip kişilerin fikirlerini olumluya çevirmek
  • Kötü iftira yapabilecek kişileri susturmak için

Böyle durumlarda bu duaya ihtiyaç duyuyorlar. Bu duayı uygulatmak için alanında profesyonel hocalardan destek alınması faydalı olur.

Okumalısın :  Erkeğe Yapılan Bağlama Duası

Dil Bağlama Duası Ne Kadar Zamanda Etki Ediyor?

Bu dua işlemi yapılmadan önce abdest alınmalı ve sessiz bir köşede okunmalıdır. Sabırla 40 gün boyunca okunacak olan dil bağlama duası etkisini kısa zamanda gösteriyor. Elbette etkinin olumlu ve kısa zamanda olmasında deneyimli gerçek hocaların katkısı büyüktür. Kişinin duayı kendi okuması etkinin vadesini uzatabiliyor.

Dil Bağlama Duası Bozulabilir Mi?

Dil bağlama duası alanında deneyimli gerçek hocalarla iletişime geçilerek bozulma işlemi yaptırılabilir. Bu duanın etkisi güçlü olduğundan bozulma işlemi zaman alabilir, sabırlı olunmalıdır.

Tuz Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karıma Bağlama Duası başlıklı makalemizde Karıma Bağlama Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu