Büyüler

Dilek Büyüsü Nedir?

Dilek Büyüsü Nedir?

Gerçekleşmesi imkânsıza yakın dilek ve çaresiz yakarışların sonuç bulması adına yapılan dilek büyüsü uygulamaları hem verimli hem de kişiye net getiri sağlayan uygulamalardır. Pek çok dilek ve duamız sadece bize özel o düş dünyasında kurduklarımızdan ibarettir. Ancak metafizik alemde bu hayallerin gerçeğe dönüşmesi için de güçlü enerjisi olan bir ışık var.

Dilek Büyüsü Nedir
Dilek Büyüsü Nedir

Üstelik dilek büyüsü ritüeline konu olan dileğinizin ne olduğunun neredeyse hiç önemi yoktur. Dua, vefk, tılsım, büyü ya da benzeri pek çok şekilde dileği oldurma yolları vardır. Bu yollardan medyum niyet ve amellerinize göre size en iyi sonuç verecek olan yolu seçer ve uygular. Bunun için niyetinizde ve dileğinizin altında yatan sebeplerinizde medyum hocaya karşı net olmalısınız. Bu netlik gizli ilimler kitaplarından beklentinize uygun büyünün güvenli ve rahat bir şekilde seçilmesine zemin hazırlayacaktır.

Dilek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tam olarak yanıtı bilinmeyen bir soru olarak dilek büyüsü nasıl yapılır sorusunu konu alabiliriz. Biliyorsunuz ki insanoğlunun his ve beklentileri derya deniz gibi sınırsızdır. Her ruh hali ve duruma uygun dilek büyüsü çeşitleri ile medyumlar da bu ucu bucağı bitmez isteklere çare olmaya çalışırlar.

Bu bazen bir büyü ritüeli olurken bazı zamanlarda sadece bir dua ya da muska ile sağlanır. Genelde dilek büyüsü adı altında yapılan uygulamalarda eğer görünmeyen varlıklardan faydalanılacaksa bu varlıklar rahmanî olmalıdırlar. Allah’ın yolunda giden o varlıklar sayesinde kişilerin arzuları ve dileklerinin kısa zaman içinde olması sağlanır. Dilek büyüsü yapılışı için şunları dile getirebiliriz:

  • Büyüyü ya da ritüeli yapan kişi kimse abdestli ve namazlı olmalıdır.
  • İlim kitaplarında yazan zamanlardan sapılmadan işlemler yapılmalıdır.
  • Gereken malzemelerin hepsi medyum için, büyü yaptıran tarafından temin edilmelidir.
  • Büyü yaptırana medyumca, büyü konulu verilen tüm sorumluluklar yerine getirilmelidir.
  • Büyüsel nesnenin yaptıran kişi tarafından saklanması gerekiyorsa ıslanmamalı, kirlenmemeli, yere düşmemeli ve yaptıran kişi gusül almadan ona dokunmamalıdır.

Bütün bunlar, tüm dilek büyüsü şartları için aynıdır. Konunuzu kapsayan ince detayları ve tavsiyeleri danışıp işlem almaya karar verdiğiniz medyum size aktaracaktır.

Etkileri Ve Tutma süresi?

Medyumun sizin için seçtiği ritüele bağlı olarak dilek büyüsü etkileri farklılık gösterir. Ancak bu işlemleri genelde kişi kendi üzerine yaptırır. Olumsuz etki alınması yalnızca yetersiz bir medyum ile danışılırsa mümkün olacaktır. Genel olarak dilek büyüsü ev içi bereketi ve rızkı arttırır. Kişinin kısmeti sorunluysa onun düzen içinde ilerlemesini sağlar, aile içi denge ve huzurun sağlanmasına katkıda bulunur.

Bunun dışında kişinin sevdiğine kavuşması ya da çok sevdiği o arabayı satın alabilmesi gibi yalnızca an kurtaran sonuçları da vardır. Duruma uygun olarak hazırlanan bir dilek büyüsü tutma süresi hakkında da net bir süre vermek faydalı değildir. Bazı danışanlar süregelen bir etki isterlerken bazıları için anın toparlanması ve o şeyin olup bitmesi gerekir. Hayat boyunca sürmesi istenen dileklerin etki gösterme süreci 41 günü biraz aşabilirken, anlık sebeplerle dilek büyüsü tutma süresi soruluyorsa ortalama 21 gün diye bir rakam belirtmek mantıklı olacaktır.

Dilek Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dilek büyüsü, rahmanî bir işlemdir. Günah olmadığı ya da bir kimseyi kötü etkilemediği için bozulmasına gerek yoktur. Ancak iki kişiyi etkileyen dilek büyüleri için eğer durumdan bir diğer kişinin sevdikleri rahatsızsa, mecburen bozum çalışması gerçekleştirilebilir. Yapımda kullanılan işlemlerin yoğunluk ve karmaşık olma hallerine göre bozum sürecinde tercih edilen yol şekillenecektir. Bu nedenle bir medyuma danışıp dilek büyüsü nasıl bozulur sorusunu sorduğunuzda, medyum üzerinde büyü olan kişi için bir bakım düzenlemeden yanıt veremez.

 

Bir kişinin üzerinde dilek büyüsü olduğunu anlamak için ya dikkatli olmak ya da büyü yaptıranın kötü bir niyetle işlemi yaptırmış olması gerekir. Bu durumu fark edip etkiden kurtulmak isteyenler, garantili ve kaliteli bir medyum ile çalışarak etkileri yok edebilir. Normal zamanlarda bereketli ve şans getirici olarak bilinen dilek büyüsü bozma süreci, eğer tutulan dilek kötü ve yıkıcı etkiler barındırıyorsa medyum tarafından güvenle bozulacaktır. Bozma sürecinde gerek duyulması ve medyumun uygun bulması halinde mustarip olan kişi veya onun yakınları müdahaleye katkıda bulunabilirler.

Okumalısın: 3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir