Aşk Büyüleri

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm Büyüsü Nedir?

Eşi ya da sevgiliyi kendisine, o ilişkiye bağlayarak ayrılığı yok etmek için yapılan düğüm büyüsü ile zaman zaman da giden sevgiliyi geri döndürme çalışmaları da uygulanır. Bu işlem hakkında halkın iplik büyüsü, ip büyüsü ya da 41 düğüm büyüsü olarak da adlandırmalarının olduğunu bilmek gerekir. Dikkat gerektiren, uygulaması için gereken az işlemi var gibi gözükse de gerçekten konsantre isteyen bir büyüdür. Bu nedenle hiçbir medyum tarafından yalnız ve korunmasız bir şekilde evde yapılması önerilmez. Uygulayan kişi, olası bir hata yapacak olursa hem kendi başına hem de medyumun başına birçok uğraş doğuracaktır.

Düğüm Büyüsü
Düğüm Büyüsü

Anadolu’da yüzyıllardır bilinen ve uygulanan düğüm büyüsü, ak büyü uygulamaları sınıfına girer. Yapımında hiçbir pürüz yaşanmaz ve hatırı sayılır bir etki gücü vardır. Bu büyüyü yaptıran kişinin ömrü boyunca ilişkisinin ayrılık tehlikesi atlatmadığı ileri sürülür.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum tarafından belirtilen ve istenen tüm malzemeler kolay ve kullanılabilirdir. Asıl dikkat etmemiz gereken, düğüm büyüsü nasıl yapılır sorusunun temeli olan kullanılacak ipler konusudur. Bu iplerin renk ayrımları, işlemde niyete göre farklılık gösterir. Renkler ve büyüde ne türlü anlamlara geldiklerini inceleyelim:

  • Kırmızı iple düğüm büyüsü: İlişkide çift taraflı olacak şekilde tutkunun, şehvetin ve bağlılığın arttırılması içindir
  • Beyaz: Masumiyet, yalansız bir beraberlik ve temizlik adına yapılır.
  • * Siyah: Büyüye maruz kalan kişinin bir kara sevda hali yaşamasına katkı sağlar.
  • Mor: İlişkideki atraksiyon artışı adına, cinsel heyecanları geliştirmek adına uygulanır.
  • 7 renkli düğüm büyüsü: En güçlü geri döndürme ve bağlama büyüsüdür. Ritüel uzun ve karışık, ancak etki gücü ve süresi bakımından en çok tercih edilendir.

Renklerin bilinmesinin ardından, ilişki durumunuza göre medyumun önerdiği ip şeklini almalısınız. Medyum bu ipe belirli tılsımlı sözler ve dualar okuyarak 41 kez düğüm atar. Eski zamanlarda büyü tesirini arttırmak adına düğüm büyüsü yapılışı sırasında büyü yaptıran kişiden kendisi ve partnerinin resminin çizilmesi, kâğıdın uygun bir çözeltide eritilmesi ve düğümleri atılan ip büyüsü bu çözeltiyle sabaha kadar yıkanması gerekirmiş. Suyun içinde, çiftin resminin büyüye etki edeceği de ilim kitaplarında yerini alan bilgilerdendir. Ancak bunu bazı medyumlar, gerek duyduklarında uygularlar. Metafizik yetileri sebebiyle kişiye özel en etkili düğüm büyüsü hakkında en detaylı bilgileri onların bileceğini vurgulamak yerindedir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Genel hatlarıyla çift için olumlu şekilde kendini gösteren düğüm büyüsü belirtileri birey bazında bakılacak olursa biraz farklıdır. Bunlara biraz örnekler vermeye çalışalım:

  • Bağlama alanında yapılan bir düğüm büyüsünde, o kişi dışında herkes kişinin can düşmanıdır.
  • Yeme dengesizlikleri
  • Sevgiliden ya da eşten uzaklaşınca çaresiz hissetme hali
  • İlişkisi konusundaki sorumlulukları neredeyse hayatî bularak asla taviz vermemek.
  • Yabancılara ve aileye bir tık tahammülsüzlük

Maddeler halinde sunulan düğüm büyüsü etkileri kişilere ve ilişki sürecindeki atlattıklarına göre şiddetli olabilir, ancak genelde neredeyse fark edilmeyecek kadar azdır. Çünkü büyü güçlü, tesirli ve kendini fark ettirmeyen bir büyüdür.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir kişiye yapılan düğüm büyüsü, uygulaması bittiğinden 3 gün sonra işlemeye başlar. En net netice alma süreci olarak da 41 günü verebiliriz. Genel danışan yorumları, bir medyum desteğiyle yapılan düğüm büyüsü tutma süresi olarak ortalama 21 günlük bir süreden bahsederler.

Bu açıklamanın ardından gelelim düğüm büyüsü nasıl bozulur sorusuna: Güvenilir medyum hoca desteği ile düğüm büyüsü bozma işlemi sağlanabilir. Bu süreçte yapmanız gereken bazı sistematik uygulamalar ve planlı gidilmesi gereken bir süreç izlenir. Güvendiğiniz ve işlem başlatmaya karar verdiğiniz medyum hocanın düğüm büyüsü yapılışı dahil olmak üzere pek çok detayları bilmesi gerekir. Çünkü bir büyünün bozma işleminde atılan tüm adımlar, yapılışta uygulanan ritüelin bilinmesiyle sağlıklı sonuç alacaktır.

İnternette ortaya çıkan pek çok medyum vardır ve bir kişi hakkında detaylı yorumları incelemeden, güvenilirliğini doğrulamadan o kişi ile herhangi bir işlem konusunda çalışmamalısınız. Doğru bir medyum, durumunuza uygun olan çalışma eğer düğüm büyüsü ise bu işlemi tüm incelikleriyle danışanına aktarmak, aklındaki soru işaretlerini güvenle ortadan kaldırmak ve katkıda bulunması gereken bir süreç varsa danışanı doğru yönlendirmek zorundadır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir