Aşk Büyüleri

En Ağır Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü
En Ağır Aşk Büyüsü

Medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmalarının her birisinde kendilerine göre belli zorunluklar vardır. Mesela; En Ağır Aşk Büyüsü çalışması yapan hocalar kimi zamanlar insanların sahip olduğu kişisel enerji alanlarından kaynaklı olarak bazı zorluklar yaşayabilirler. Bunların dışında manevi dünyalar ile ilgili yapılan bütün çalışmaları zorlaştıran pek çok farklı konu vardır. Bugün bu konular manevi dünyanın gizemleri içinde olduğundan dolayı sınırlı idrak kapasiteniz ile anlaşılması mümkün bir durum değildir.

En Ağır Aşk Büyüsü her hocanın yapabileceği bir büyü değildir. Bu sebeple işinin ehli birisinden bu hizmet alınmalıdır.

En Etkili Aşk Büyüsü

Yapılan büyü çalışmaları arasında En Etkili Aşk Büyüsü gibi bazı büyüler diğer büyüklere göre daha fazla tercih ediliyor. Buna verilebilecek en güzel örneklerden birisi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü çalışması, kadim zamanlardan bugüne kadar büyü yapan hocalar tarafından yapılan ve etkileri kanıtlanmış olan bir büyü çalışmasıdır.  Büyü yapan hocalar gibi medyum hocalar günümüzde de aşk büyüsü yaparken hala aynı kadim yöntemleri kullanarak çalışma yaparlar. Kullanılan yöntemler yapılan çalışmaların etkilerini değiştirir.

Herkese özel olarak tasarlanan büyülerin kullanılması yapılan çalışmaların sonuç vermesi için en faydalı yöntemdir. En Etkili Aşk Büyüsü yapan hocalar dünyanın herhangi yerindeki çalışma yapan medyumlarda bunun farkındadır. Aşk büyüsü gibi bilinen büyüler bile medyum hocalar tarafından kullanılan dualar, büyünün yapılma yöntemi ve daha birçok konu insanlara göre değiştiriliyor. Söz konusu olan papaz büyü hem kötü amaçlı hem de iyi niyetli kullanılabiliyor. İşinin ehli olan bir medyumu aşk büyüsüyle insanları aşık edebileceği gibi bu büyü kara büyü amacıyla da kullanılıyor.

Büyü yapan hocalar arasında aşk büyüsü yapan insanlara rastlamak mümkün. Medyumlar yaptıkları büyü çalışmalarında en iyi sonucu almak için birçok farklı ilimden yardım alırlar. Ledün ve havas gibi ilimler yapılan çalışmalarda kullanılan yöntemlerin hesaplamalarında en önemli kaynaklardan biridir.

Aşk büyüsü yapan medyumlar bu çalışmaları evlilik, aşk gibi amaçlarla yapabildikleri gibi tam tersi amaçlar içinde yapılmaktadır. Yani ayırma büyüsü içinde aşk büyüsüne başvuru yaparlar. Medyumların kullandıkları yöntemler tamamen insanlar üzerinde bakım yapıldıktan sonra belirlenir. İşinin ehli olan medyumlar hiç kimseyi mağdur etmemek için yalnızca insanlar üzerinde etkili olacak büyüler yapmayı kabul ederler. Gerçek bir medyum bunun tam tersini asla yapmaz.

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü gibi yapılan çalışmalar hassas olduğu için her medyum tarafından yapılamazlar. Bu nedenden dolayı çalışacağınız büyü yapan hocalar ile alakalı ayrıntılı bir araştırma yapmanız çok önemlidir. Böyle bir araştırma yaparken diğer kişilerin yorumlarından faydalanabilirsiniz. İşinde başarılı olan medyumlar güzel yorum alırken dolandırıcı ya da tecrübesiz olanlar çok sık kötü yorumlar alırlar. Sizler de bu yorumları okuyarak işinin ehli olan medyum hocalara ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Sonsuz kudretlerle yaşamımıza müdahil edilen maneviyat alemi kimi zaman iyi kimi zaman da kötü  niyetlerle kullanılıyor. Kendilerini bu yolda adamış olan medyumlar, bu alemleri kötü niyetle kullanmaktan çekiniyor olsalar da En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü yapan medyum hocalar içinde de kötü olarak büyü yapan insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Medyum hocalar her konuda büyü çalışması yapabildikleri gibi kişilerin üzerinde olan kötü büyü enerjilerini de gidermek için büyü çalışmaları yapıyorlar. Yapılan bu işlem büyü bozma olarak biliniyor ve bu işlemin uygulanması için medyumların işinin ehli ve alanlarında uzman olmaları çok önemlidir. Büyü yapılırken kullanılan enerji ne kadar zorsa büyü bozma işlemi esnasında da o kadar karmaşık ve kontrolü zor işlemler yapılır.

En Çabuk Tutan Aşk Büyüsü, En Ağır Aşk Büyüsü

En Çabuk Tutan Aşk Büyüsü yapan hocalar içinde büyü bozma konusunda uzmanlaşmış isimler bulunmaktadır. İşinin ehli olan bütün medyumlar büyü bozma çalışmalarını kolay bir şekilde gerçekleştirirler. Doğru yöntemler kullanıldığında büyü bozma çalışması başarılı bir şekilde yapılır. Bozulmayacak hiçbir büyü yoktur. Medyumlar uzun seneler boyunca aldıkları eğitimler sayesinde büyü bozmayı bilirler ve herhangi bir sorun yaşamadan istenilen bütün büyüleri bozarlar. Çalışacağınız medyum hocalarının ilimlerinden emin olduğunuz sürece büyü konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

En Çabuk Tutan Aşk Büyüsü yapan medyum hocalar büyü bozma çalışması yaparken farklı yöntemlerin güçlerinden faydalanabilir. Bu yöntemleri genellikle medyum hocalar verilen eğitim sırasında öğrenirler. Her medyum hoca bu eğitimi almak zorundadır.

Medyumluk elverme yöntemi ile nesilden nesille aktarılan bu yöntemler halka açılmamaktadır. Hem uygulanan tekniklerin korunması amacıyla hem de bu bilgilerin kötü niyetli insanlar tarafından ele geçirilmemesi için medyum hocalar kullandıkları büyü bozma yöntemlerini yalnızca medyumlar bilebilir. Yapılan bu yöntemlerin sıradan insanlar tarafından bilinmesi ya da bir yerde paylaşılmasının mümkünü yoktur.

En Çok Etki Eden Aşk Büyüsü

Günümüzde gerçek medyumlara ulaşmak son dönemlerde epey zorlamıştır. Türk vatandaşlarımız gurbette ilim ve irfan sahibi olan En Çok Etki Eden Aşk Büyüsü yapmakta olan medyumlara ulaşırken ehlisünnete göre hakaret eden medyumlara rastlayabilirler. Zor durumda kalan insanlar ihtiyaçlarını gidermek için medyumlar iki ayrı gruba ayrılırlar. Büyü yapan gerçek medyum hocalar ve büyü bozan hocalar olmak üzere. En Çok Etki Eden Aşk Büyüsü son derece hassas bir büyüdür.

Dinimizce uygun kabul edilmeyen büyücü medyumlardan destek almak yerine ehlisünnet büyü yapmayan gerçek hocalardan destek alabilirsiniz.

En Çok Yapılan Aşk Büyüsü, En Ağır Aşk Büyüsü

İşinin ehli bir En Çok Yapılan Aşk Büyüsü yapan medyum sizlere garanti vererek büyü yapanlar olarak tanımlama yapılan iyi medyumlardır. Dünya çapında iyi bir medyum tanımı yaparsak, telepati gücü yüksek olan ve bilinmeyeni bilen olarak adlandırılır. En Çok Yapılan Aşk Büyüsü noktasında başarılı olan gerçek medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, sevgiliyi geri getirme ve muska görünümlü büyü çeşitlerinin çalışmalarını yaparken yanlış olduğunu ve garanti vereceğini Allah şirk koşulduğunu halkına ve Türk vatandaşlarımıza ifade edebilecek cesareti vardır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

6 Yorum

 1. Apo dedi ki:

  Gercekten var mı böyle bir şey

 2. Furkantkot dedi ki:

  Selamünaleyküm hocam , nasıl denir bilmiyorum hiç bilmedigim bi kız sürekli rüyamda sana büyü yaptırdım diyip duruyor vede ben bu kızı sürekli düşünüp acı çekiyorum. Ya onu bulucam yada büyü mu yapildi gercekten ben mi halisilosyan görüyorum bilmiyorum . Fakat aşk acı çektiğim gercegi kimse degisteremez . Neden bu sekil de oluyo bilmiyorum yakinlasmak istediğim bütün kadinlari kötü şekilde görüyorum . Büyü mü gercekten nasıl bu durumdan kurtulmam gerekiyor hiç bi fikrim yok . Asmayadan yazamıyorum . Buraya kadar gelme yada burda bi yeriniz var mı bilmek istiyorum..

 3. Cicek dedi ki:

  Etki eden sonuç veren buyulerden de büyü değil dua olunuyor ediliyo yada muska tarzi şeyler takiliyo hem koruma yapiyo hemde dilek gerçekleşiyor çünkü ben yaptırdım hoş sonuçlar elde edliyo tavsiye ediyorum

 4. Bora dedi ki:

  Eşimden ayrildm onu seviyorum da hala onun için yaptırmak istiyorum kara sevda buyumu olur detaylı görüş sağlamak istiyorum sizinle ne gibi sorunlar olur yada olmaz eşim ve cocuklarimi çok özlüyorum yaptigim şeylerin telafisi yok ama ben ailemi geri istediğim için sizinle görüşmek istiyorum

 5. Metin dedi ki:

  Sevdiğim kz nişnlanmk üzreydi napmm grkrigini bilemedm onu çok sevrken baskasyla olmasini dusunmiydum aklima aşk buysu geldi internet te ararken buldum hocayi aradim bana yol gester dedim sagolsun bana çok yrdmci oldu aşk kadinimla evliyiz bebek bekliyrz darısı isteyene

 6. Kübranaz dedi ki:

  Ben yasin hocaya cok asık olduğujm biri vardı ailem kabul etmiyo cok karşı cıkıyo diye baasvurdum napıp edip dillerini bağlamam ve onaylamalarını sağlamam lazımdı sonunda oldu nişan yaptık her sey yasin hoca vesilesi ile oldu işinde bir numara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir