Bağlama Büyüleri

En Çok Yapılan Bağlama Büyüsü Detayları

En Çok Yapılan Bağlama Büyüsü Detayları

En Çok Yapılan Bağlama Büyüsü Detayları; İnsanların birçok nedenden dolayı başvurduğu büyü, geçmişten bugüne kadar bazı kişilerin hayatında önemli bir role sahiptir. Geçmişten günümüze değin kendisini korumuş olan büyüler arasındaki bağlama büyüsü, her zaman yoğun ilgi görmüş olan bir büyüdür. Bu büyü etkisini en çok, çiftler arasındaki gönül bağının yeniden iyileştirilmesi, soğukluk ve uzaklıkların giderilmesi, etkileşimi ve heyecanı artırması, platonik aşıkların aşık oldukları kişileri kendilerine bağlaması gibi konularda göstermektedir.

İkili ilişkilerde gönül bağını güçlendirmeyi, muhabbeti ve cinsel isteği artırmayı amaçlayan bağlama büyüsü elbette, bunlar dışında giden sevgiliyi döndürme ve eşi eve bağlama gibi birçok farklı amaca da hizmet etmektedir.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Platonik aşıkların, nişanlıların, sevgililerin, evlilerin sıkça başvurduğu bu büyü, kendine has birtakım ritüellere sahiptir. Bağlama büyüsünün usulüne uygun bir biçimde yapılması için mutlaka ilim ve irfan sahibi, uzman bir hoca veya medyum hocadan destek alınması gerekmektedir. Her büyüde olduğu gibi evde tek başına yapılmaya çalışılan bağlama büyüsü de usulüne göre yapılmadığından kişinin başına sorunlar açabilmektedir.

Bağlama büyüsünün yanlış kişiler tarafından yapılmasının zararlara sebebiyet vereceği unutulmamalıdır. Her uzman medyum hocanın farklı bağlama büyüsü yöntemi bulunsa da, sonuç her zaman aynı olmaktadır. Bağlama büyüsü için çiftleri birbirlerine düğümleyen ve kenetleyen bir ak büyü, bir aşk büyüsü çeşididir denilebilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Çeşitleri Nelerdir?

Öncelikli olarak, bağlama büyüsü yaptıracak kişilerin verdikleri bu karardan emin olmaları gerekmektedir. Elbette bu büyü, temiz duygular içerse de, temiz ve iyi bir büyü olarak bilinse de ve iyi bir amaca hizmet ediyor olsa da büyü yapılan kişinin hayatında ve düzeninde büyük bir değişime neden olacağı unutulmamalıdır.  Bağlama büyüsü nasıl yapılır? sorusu büyü konusunda çok sık sorulan sorular arasındadır. Oldukça kapsamlı bir büyü olan bağlama büyüsünün çeşitliliği, farklı birkaç yöntem ile yapılabiliyor oluşundandır. Bağlama büyüsü çeşitleri arasında fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü en çok başvurulan bağlama büyüsü yöntemidir. Resimle bağlama büyüsünün fazlasıyla detay içeren ve çok etkili bir bağlama büyüsü yöntemi olduğu söylenebilir. Diğer kuvvetli bağlama büyüsü çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

  •  İple yapılan bağlama büyüsü
  • Nohut tanesi ile yapılan bağlama büyüsü 
  • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
  • Mumla yapılan bağlama büyüsü
  • Sabun ile yapılan bağlama büyüsü
  • Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü
  • Deve derisi ile yapılan bağlama büyüsü
  • Bir erkeğin eşinden veya sevdiği kadından başka kadınlara cinsel istek ve temasını engellemek için yapılan erkeklik bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Havas ilmi ile çok yakından alakadar olan uzman birinin yardımına başvurularak yapılması gereken bağlama büyüsü, uygulama yöntemine göre farklı etkiler ve sonuçlar gösterebilmektedir. Bağlama büyüsü yöntemlerinin hepsi, kendilerine özgü bir etki süresine sahiptir. Örneğin, adet kanı ile yapılan ağlama büyüsü yöntemi, en kuvvetli bağlama büyülerinden sayılmaktadır. Bu yöntemin, çok tesirli olduğu kabul edilmektedir. Bu manevi ritüel, 3 gün içinde etkisini göstermektedir.

Medyum hocanın yöntemine, bağlama büyüsünün ne amaçla yapıldığına ve büyünün yapıldığı kişinin büyüye karşı olan direncine göre diğer bağlama büyüsü yöntemlerinin etki etmesi, 7 gün ila 21 gün arasında değişmektedir. Bağlama büyüsünün etkisi altına giren kişi, kendisine büyü yaptıranı artık hayatının merkezine koyar ve sadece aşk olduğu o kişiyi düşünür. Bağlama büyüsü daha çok kadınlar tarafından yaptırılıyor olsa da, erkeklerin de yaptırdığına rastlamak mümkündür.

Büyünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü, yöntemlerine ve amaçlarına göre çeşitlilik gösterse de havas ve ledün ilmine göre yapılan herkes üzerinde aynı veya birbirine benzer belirtiler göstermektedir. Düşünce yapısı, yaşam tarzı, hareketleri, tavırları bilinen bir kişinin bağlama büyüsü etkisinde olup olmadığının anlaşılması güç değildir. Çünkü kişinin sayılan bu özelliklerinde ve karakterinde değişimler meydana gelir.

Yine de, kişinin büyünün etkisi altında olup olmadığına ilim ve irfan sahibi bir medyum hocanın karar vermesi uygundur. Bağlama büyüsü yapıldığına dair belirtiler, kadınlar ve erkekler üzerinde farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte belirtiler, büyüyü yapan hoca ile büyünün gücünden etkilenebilmektedir.

Büyü yapılan kişinin biraz daha korkulu hale gelmesi, en küçük bir sorun karşısında bile hemen kaygılanmaya başlaması, gizemli bir kişiye dönüşmesi belirtiler arasındadır. Kuşkuysa, bağlama büyüsünün en büyük etkileri arasındadır. Büyü yapılan kişinin bağlandığı kişi dışındakilere daima kuşkuyla yaklaşması, büyüden önce sevdiği bir şeyi sevmiyor hale gelmesi, kendisini yalnız hissetmesi ve yalnızlıktan korkması, uykusundan terleyerek uyanması büyünün belirtileri arasında yer alır. Büyüyü yaptıran kişi, eğer büyü yapılan kişinin eşi veya sevgilisi değilse ve büyüye maruz kalanın bir ilişkisi varsa ilişki yaşadığı kişiden nefret etme belirtileri gösterir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok tercih edilen bir büyü haline gelen bağlama büyüsü nasıl bozulur? sorusunun cevabı merak konusudur. Çünkü büyü yapılan pek çok kişi hayattan soğuyup intihar etme noktasına gelebilmektedir. Bu yüzden büyünün biran evvel bozulması gerekir. Bağlama büyüsü bozma ritüeli, dikkat isteyen ince ayrıntılı bir ritüeldir. Büyünün etkisi altında olduğunu düşünen, büyüyü kendi kendine bozmaya yeltenmemeli ve yeterli bilgi sahibi olmayanlara bozdurmaya çalışmamalıdır.

Büyü yaptırırken olduğu gibi büyü bozma uygulaması da kesinlikle uzman bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Deneyimli bir hoca tarafından yapılan bağlama büyüsü bozulma ritüelinin ardından kişi, hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

 

Okumalısın: Çok Tercih Edilen Bağlama Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir