Bağlama Vefkleri

En Etkili Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama Vefki Nedir? 

Bağlama vefki nedir? Konusu büyü ile ilgilenen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Vefk ile büyü bazı kimseler tarafından birbirine karıştırılmaktadır. Vefk ile büyü tamamen birbirinden farklı iki kavramdır. Vefk hakkında bilgi vermeden önce tanımını yapmakta fayda vardır. Vefkin  kelime anlamı uyum demektir. Vefk dörtgen bir şekil içine çeşitli harfler ve rakamlar yazılarak oluşturulur. Vefk  tılsımı matematik ilmine dayalı özel bir tılsımdır. Arapça her harfin karşılığında bir rakam getirilecek şekilde düzenlenmektedir. Eskiden beri vefkin yapıldığı insan üzerinde koruyucu bir etkisi olduğuna inanılır.

Bağlama Vefki
Bağlama Vefki

Bağlama vefki kimler için yapılır? Vefk yaptırmak isteyen insanlar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Her yapılan vefk kişiye özel ve çeşitli amaçlar gözetilerek farklı yapılmaktadır kişilerin ihtiyaçları ile orantılı olarak amaçları da değişmektedir. İnsanlar bazı durumlarda kimi zaman özel hayatlarında yaşadıkları olumsuzluklardan kimi zaman ise iş yerlerinde yaşadıkları olumsuzluklardan kaynaklı olarak depresyona girer.

Böyle durumlarda kendilerini korumaya almak için ve tılsımı yaptırmak isteyebilirler. Vefk tılsımı yapılırken konuya hakim bir hoca ile çalışmak çok önemlidir. Aşk bağlama vefki bir çok kadın ve erkek tarafından yaptırılmaktadır. Kendilerine ilgi göstermeyen sevdiklerini kendilerini bağlamak amacıyla yapılan çok özel bir etkisi büyük bir vefktir.

Bağlama Vefkini Kimlere Yapılabilir? 

Bağlama vefki kimlere yapılır? Konusunda birçok bilgiler vardır. Ortaya konulan bu bilgilerin hepsi de elbette ki doğru değildir. Bu kişiye özel bir uygulama olduğu için özellikle kişilerin durumunu göz önüne almak gerekir. Sözlü, nişanlı evli ya da sevgili olan kişiler birbirlerine sevgileri daha da artsın diye bu vefki yaptırabilirler. Bu uygulamayı yaptırmanın amacı iyi bir niyetli olduğu için etkisini gösterme süresi de oldukça kısa olacaktır. Bu söylenilenlerden çıkartılabilecek sonuç şu olmalıdır.

18Yaptırılacak olan vefkte ne amaçla yapıldığı ve niyet çok önemlidir. Birinin yuvasını yıkmak için yaptırılmak istenen bağlama vefki çok da kolay sonuç vermez. Konu ile ilgili diğer bir önemli konuda vefkin kim tarafından yapıldığı konusudur. Vekil uzman ve bilir bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir konuya hakim tecrübeli ve bilgili bir hoca veya medyum tarafından yapılmayan vefk aksi tesir gösterebilmektedir. Vefk yaparken yapılması gereken dua ve okumaları ezbere bilmek ve sıralarını karıştırmamak çok önemlidir.

Bağlama Vefki Yapımında  Gerekli Olan Bilgiler Nelerdir? 

Bahsettiğimiz gibi bağlama vefki kişiye özel olarak uygulanan bir uygulama türüdür. Bu nedenle kişinin özel bilgileri gerekmektedir. Gerekli bilgileri şöyle sıralayabiliriz;

 • İşlem yapılacak olan kişinin adı ve soyadı
 • Doğum yeri ve doğum tarihi
 • Doğru biliniyorsa doğum saati
 • Anne ve baba adı

Verilen özel bilgiler doğrultusunda tılsımlı bir muska hazırlanmalıdır. Kişiye özel vefklerin etkili olması için uyulması gereken birtakım kurallar vardır. Hazırlık yapılırken kullanılan yazılar el yazısı olmalıdır. Arap alfabesi kullanılarak yazılmalıdır. Bunun yanı sıra vefki hazırlayan hoca ile aynı odada bulunmak gerekmektedir. En sonunda duaların eklenmesi ile vefk tamamlanır. Bu tılsım hazırlanırken önemli ve dikkat edilmesi gereken bir nokta yapan kişinin ve yaptıran kişinin gerçekten her şeyin Allah’tan geldiğine inanması gerekmektedir.

Bağlama Vefki Yapımında Duanın Yeri ve Önemi Nedir?

Dua etmek aslında dinimizin özünü oluşturmaktadır. Dua ibadettir. Dualarla yer verilen bütün isteklerin reddedilmeyeceği söylenilmektedir. Bağlama vefki yapılırken dualara çok büyük yer verilmekte ve çeşitli dualar kullanılarak bu vefk tılsımı hazırlanmaktadır. Bağlama vefki kimin için yapılıyorsa o kişinin üzerinde taşınması sağlanmalıdır. Aksi takdirde hiçbir etkisi ve faydası olmayacaktır. Bağlama vefki yaptırma kararı alındıktan sonra sırada vefk yaptırılacak güvenilir bir hoca veya medyumun bulunmasına gelir. Tecrübeli ve bilgili bir hoca bulmak için derin bir araştırma yapmaya ihtiyaç vardır. Doğru ve dürüst bir medyum hoca bulmak biraz vakit alacaktır.

İş yapmaya karar verdiğiniz hoca veya medyumun daha önce birlikte çalıştığı danışanlarından fikir almak mantıklı bir araştırma olacaktır. Bu tür işleri yaptırabileceğiniz kişiler günümüzde medyumluk mesleğini tamamen yasal olarak yapmaktadır. Devlete vergilerini zamanında veren güvenilir ve dürüst insanlardır. Günümüzde medyumların verdikleri hizmetleri dair açıklamalar yaptıkları ve sürekli güncelledikleri internet siteleri mevcuttur. Konu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı danışmak üzere iletişim numaraları üzerinden ulaşabileceğiniz gibi internet sitelerini ziyaret ederek bilgi almanız da mümkün olacaktır.

Okumalısın: Kuvvetli Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

 1. nurten sütüpak dedi ki:

  evliyim eşimin başka kadınla ilişkisi var bunu aşikar yaşıyor 2 çocuğum var birinede hamileyim . üstelik hamile olduğum zaman adam eveden gitti o kadınla kalmaya başladı . çocuklar hergün babamız nerde diye ağlamaya başladı büyük tramva yasadım . bi şekilde atlattım doğum yaptıktan sonra kırkım cıkmadan cocugu aldım annesine bıraktım . bunu takip ettim kadını buldum bi güzel kavga ettik aradan biraz zaman geçti adam gene gitti kadına . sitelerde arama yaparken yasin hocayı buldum . baglama vefki yaptırdım şimdi evin kapısından çıkınca 5 dk bile geç kalmıyor evine çocuklarıyla ilgilenmeye başladı çok şükür herşey olması gerektiği gibi oldu . yasin hocam allah sizden razı olsun

 2. orhan kara dedi ki:

  selam hocam ben deerslerimde basarılı olmak istiyorum aklım duzgün bişey kalmıyor en kısa zamanda başarmam gerekecek büte kalmak istemiyorum yıllarım sadece okuyarak gecti benim için zaman kaybı günlük hayatımda da çok seyde başarılı degilim bunu kırmak istiyorum sizinle daha önce bir arkadşım yardım almış bende istiyorum şimdiden teşekkür ederim..

 3. yazar dedi ki:

  Nişanlıyım evlenmek istiyoruz. Fakat ailelerimiz arasında yaşanan ufak tefek tartışmalar bizim ilişkimizi etkiliyordu işin içinden çıkılamaz. Hale geldi nişanlımla birlikte bir Medyum araştırmamız gerektiğini düşündük . Bir kaç yerde araştırma yaptıktan sonra karşımıza Yasin hoca çıktı. Kendisiyle bu konu hakkında konuşma yaptık işleme başladığımız ilk günden itibaren işlemin gerektirdiği her şeyi yerine getirdim. bizimde dahil olmak üzere ailelerin arası düzeldi yasin hocam sayesinde çok teşekür ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir