Soğutma Duası

En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası
En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

İnsanlar sevdikleri insanla mutlu olup dolu dizgin bir aşk hayatı yaşamak isterler. Fakat işler her zaman bizim istediğimiz gibi şekillenmeyebilir. En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası: Sevdiğimiz insanla mutlu giden ilişkimiz olsa bile karşı taraftan soğuma durumumuz hep mevcuttur. Fakat bu soğuma bazen tek taraflı olmayabilir.

Ya da sevmediğimiz bizi bize aşık olmuş bizi rahatsız ediyor olabilir. Bu durumlardan tamamen bağımsız aile bağlarımızın bozulması içinde bize bu tarz dualar yapılabilir. Kendimizde duygusallık kurduğumuz insan dışında bir aile bireyimizi kendimizden soğutmak, veya bir arkadaşımızı kendimizden uzak tutmak içinde bu yönteme başvuru yapabiliriz.

Fakat en çok tercih edilen bizim duygusal birliktelik yaşadığımız veya bize platonik olan insanların olması durumundadır. Bu durumdan kurtulmak için yapacağımız bazı dualar sayesinde bu sıkıntılardan kurtulabiliriz.

En Etkili Soğutma Duası Nedir?, En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

Soğutma duası bir kişinin sevmediği veya kendisini sevmesini istemediği kişinin uzaklaşması için okunan bir duadır. En etkili soğutma kendimden soğutma duası ise kişinin durumunu paylaştığı bir uzman tarafından önerilen dua olacaktır. Çünkü bu soğuma sizin samimiyetinize bağlı olarak değişebilir. Bu süre 1 hafta olabileceği gibi 1 ayda olabilir. Bu sayede sizi karşılıksız seven insanın daha fazla acı çekmesini engellersiniz. Bunun dışında bazı karşılıksız aşklar size fiziksel olarak da zarar verebilir. Bu yöntem ile kendinizi de o kişiden koruyabilirsiniz.

Soğutma Duası Kimler İçin Yapılır?, En Etkili Soğutma Kendinden Soğutma Duası

En etkili kendinden soğutma duası size aşık olan bağlılık duyan birine yapılan duadır. Bu dua aile içine de yapılabilir. Kardeşleri birbirinden soğutmak, akrabaları kendinizden uzaklaştırmak, arkadaşların arasını açmak için ve daha bir sürü çeşidi mevcuttur. Bu sizin tercihinize bağlı olup yapılacak duayı uzmana sorup kendinize uygun bir dua bulmalısınız. Aynı duaları farklı amaçlar için okumak duanın tesirini değiştirebilir.

Soğutma Duasının Etkisi Ne Zaman Belli Olur?

En etkili kendinden soğutma duası​​nı bile okumuş olsanız duanın süresini bilmek mümkün değildir. Bazı dualar 1 günde bazıları 1 ayda etki edebilir. Sonuçta dualar size %100 garanti sağlamaz. Büyük olasılık ile ( bu oran genelde %80 üstünde) gerçekleşecek olsa da bu ihtimali yine de aklımızda bulundurmak gerekir.

Duanın etki edebilmesi hangi duayı nasıl okuduğunuz ile de alakalıdır. İnternete en etkili kendinden soğutma duası yazdığınız zaman çıkan ilk duayı okumak size kesin sonuç veremez. Etkili olması için bilindik işinde uzman çevresi tarafından önerilen bir medyum veya hocaya gitmek gerekmektedir.

Kendinden Soğutma Duası Ne Zaman Okunur?

Dua okumanın bir zamanı yoktur bilindiği üzere. Fakat insanların gece sessiz yerlerde odaklanmaları daha kolay olmaktadır. Gün içerisinde duaya odaklanmak zor olabilir. Gece veya gece yarısından sonra duayı okumak duanın tesirini arttıracaktır.

En Etkili Kendinden Soğutma Duası Örnekleri Nelerdir?

En etkili kendinden soğutma duası için duayı okumadan önce 4 kere Yasin duasını okumalı arkasından uzmanın size önerdiği duayı okuyabilirsiniz. Bu duaların arasında Tebbet duası da geçmektedir. Karabiber üzerine 7 defa Ayetel Kürsi okumak, 12 adet İhlas ve Tebbet süresini okumak soğutma duası olarak geçer. Bunun yanında bu karabiberin üstüne bazı duaları da okuyabilirsiniz ama bu duaları uzman tarafından öğrenmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca bu duaları okumadan önce bedenen kendinizi temizlemek ( abdest almak) ve ruhen kendinizi arındırmak ( meditasyon olabilir) dua için daha etkili olacaktır.

Size Soğutma Duası Okunduğunu Nasıl Anlarsınız?

Soğutma duasının size yapıldığını anlamak ilk başlarda zordur. Duanın ne zaman etki edeceğini bilemezsiniz. Bu dua sizin üzerinize 24 saat önce okunmuş olabileceği gibi aylar önce olunmaya başlanmış da olabilir.

 • Sevdiğiniz kişiye karşı aniden soğuma
 • Sevdiğiniz kişinin sesine ve görünüşüne tahammül edememek
 • Sevdiğiniz kişinin yanında huzursuzluk
 • Ortada hiçbir sebep yokken kavga
 • Veya aile içinde huzursuzluk, kardeşler arasında geçimsizlik

Bu durumlara maruz kaldığınız düşünüyorsanız bir uzman ile iletişime geçmek en mantıklı seçenek olacaktır. Size kimin bu duayı okuduğunu bilmeniz mümkün değil çünkü. Bu duayı sizi tanımayan biride okuyabilir, sizin ailenizin içinden biri de okuyabilir. Uzman kişiler seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de uzman kişinin sizi para tuzağına düşürmemesidir.

Dua ve büyüyü karıştırmamakta fayda var. Dua ve büyüyü ayıran en temel özellik kullanılan yöntemlerin farklı olması ve sonuç verme süresidir. Dualarda kesin bir sonuç olmasa bile çok yüksek ihtimaller vardır. Dua ederken samimiyet ve içtenlik önemlidir. Kendiniz bu duayı yapamayacağınızı düşünüyorsanız bir uzmandan sizin için yapmasını isteyebilirsiniz.

Aşkı Muhabbet Vefkleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

10 Yorum

 1. İsim yok dedi ki:

  Kocam beni aldatıyordu pislik yuvamızı bozan kadıno hocam ayırdı vefk yaptırdım dualı 14 günde sorunum çözüldü çok şükür

 2. esra kayanur dedi ki:

  merhaba ben 25 yasındayım babamın amcasının oğlu yada onun çocuğu bizde amca diyoruz yası hayli var bize gelmesinden rahatsız oluyorum , o nun gelecegini öğrendiğmde arkadışma kalmaya gidiyorum . o gecede onların evinde büyük bir sorun çıktı eve dönmek zorunda kaldım adam salonda yatıyordu sessizce odama gidiyodum arkadan bir el dokununca çığlık attım annem hemen geldi noldu diye adam tuvalete uyandım esra beni birden görünce korktu dedi . ben odama geçtım kapıyı kitledim anneme sabah anlattım durumu bu adamı burda istemiyorum diye babamlada konuştum üzerine birde bana kızdı o senin deden yaşında nasıl böyle şeyler düşünüyorsun diye . arkadışımla konuştum yasin hocayı tanıyormuş uzaklaştırma duası yapsın bir dha gelmez bak inan çok etkili dedi el mahkum kabul ettim 3 ay bizde kalacaktı yasin hocayla görüştükten sonra 1 ay olmadan gitti . hocaya o kadar çok teşekkür ettim ki beni kurtardı ya ALLAHIM ne kadar mutluyum arkadşımı dinlediğime hiç pişman olmadım

 3. ruveyda benli dedi ki:

  Fabrikada çalışan bir kadınım uzun yıllardır çalışıyorum başıma ilk defa böyle bir şey geliyor fabriknın başka ilden usta başı getirdiler adam kimseyle ilgilenmez işini yapılıacakları söyler takip eder kim nasıl işini yapıyor diye . bana karşı biraz fazla nazik olmaya başladı evli bende veliyim eşimi seviyorum çocuklarım ayrı bir dünya . arda beni yalnız görünce konuşmaya geliyor be bu durumdan rahatsız olduğumu belirttim . hiç oralı olmadı sürekli konuşm çabası insanlarda farkında olmaz dedim yanlış anlaşılmaya çok müsait hocaya mesaj attım soğutma duası yapıldı adam eski fabrikasına dönmek istediği belirtmiş 2 hafta içinde fabrikadan ayrıldı böyle bir durumla karşılaşacagımı hiç düşünmedim sorunsuz yasin hocam halletti .

 4. vildan dedi ki:

  Ben eşim ve ailesi tarafından yıllardır şiddet görüyorum. Yani nasıl söylenir bilmiyorum ama kayınımdan bile dayak yedim Her seferinde de eşim olacak pislik herife söyledim bişey olmaz dedi susturdu beni. O kadar zoruma gitti ki boşanmak istedim ona da yanaşmadılar çaresiz içindeyken Yasin hocanın sitesine denk geldim. soğutma büyüsü istedim gözümün önünce acı çeksinler istedim sonrada arkamı dönüp gitmek istedim. acı çekme konusunda yardımcı olamayacağını belirtti. Soğutma duasıyla devam ettik . boşanmak istiyorum dedim kabul ettiler. Allah biliyor ya yasin hocam olmasaydı ben çoktan daha beter bi hale gelmiştim Çok teşekkür ederim hocam..

 5. gökçe dedi ki:

  merhabalar . ben öğrenciyi okuyorum aileminle manisada yaşıyordum normalde okul içim istanbula geldım .
  evimize sürekli gelip giden babamın bir arkaşı vardı evlenıp ayrılmış ben bakışlarından çok rahatsız oluyordum o geldiğinde cıkmazdım odamdan babam onu çok severdi bizi onun çocukları gibi görüyordu.amcanız şöyle amcanız böyle diye bizimde sevmemizi isterdi neyse ben okula alışmaya çalışıyorum babamda gelip gidiyor . yanında arkadaşınıda getirmiş istanbulda işim var yeni iş yapıcam diye evin yerini okulumu hep öğrendi yanıma gelip sürekli birşeye ihtiyacın var mı ben burdayım yanındayım gibi seyler bu ziyaret hergün olmaya başladı gelmesini istemediğimi ailemin herşeyle ilgilendiğini anlattım ama olmadı bu sefer okulumada gelip gitmeye başladı arkadaslarıma aynı şekilde babama söylesem vurur onu . yakın arkadaşımla konurken soğutma duası yaptıralım dedi kabul ettim sonuçta dua kimseye bişey olsun istemiyorum. yasin hocayı bulduk birlikte olan biteni anlattık sogutma duasını okadar etkili oldu ki 2 gün geldi uzaktan baktı gitti memlekte dönmüş istanbulda yapamadım diye bende çok şükür rahat bi nefes aldım .. yasin hoca sayesinde oldum

 6. yunus emre dedi ki:

  ben 6 yıllık evli erkeğim eşime ihanet edecek hiç bir şey yapmadım bu zaman zarfında onu çok seviyorum . 2 tane evladımız var baş tacım benim . beni rahatsız eden bir konu oldu ilk zamanlarda anlamadım . çalıştığım yerde bir hanımefendi var benimle ilgilenmeye başladı hiç bir şekilde muhabbetimiz olmamasına rağmen . eşime ihaneti aklımın ucundan geçiremezdim . küçük çaplı bi araştırma sonucu yasin beyi buldum durumlardan bahsettim . hiç vakit kaybetmeden işe koyuldu beni kurtardı bu durumdan çok teşekkürler ..saygılar yasin bey.

  1. Duygu dedi ki:

   Eski esim benimle barismak istiyo yok dedigimde tehditler ediyo olumle korkutuyo ne yapacagimi bilmiyorum cocuklar icin yeniden diyo hic sewmiyorum ayni ewde yasamak bana eziyett nolur yardim edinn nasil sogutabilirim

 7. Semrakul dedi ki:

  Ben okulda taciz gormeye başladım sorun şu ki aynı binada oturuyorduk kimseye anlatamadim annem beni hangi kefeye koyardı bilmiyorum arkdsimla paylaştım hemen karakola gidelim dedi ben duyulmasını istemedim sonra hocaya götürdü beni dualarla baya bi etkisi olmustu sonra ailemize ikna edip ordan tasindik hocam allah razı olsun şuan evlenmek üzereyim korkum var ama yeneceğim sayenizde

 8. Melihadongel dedi ki:

  Mahalledeki çocuk beni zorluyor hocam sürekli karşıma cikiyo takip ediyo isyerime geliyo benle birlikte aynı dolmusa biniyo sonra eve kadar takip ediyo yanıma yaklaşıyor fakat hep benimle yasiyor nasıl rahatsız oluyorum anlatmam abimde pluyo yanımda gene uzaklasmiyo abim olunca geliyo onunla konuşuyorum abime anlatsam agzininu burnunu kırıp bırakır yardımcı olmanızı isticem

 9. Serkan altu dedi ki:

  Mrb nasıl baslasam bilmiyorum normalde inanmam böyle seylere is yerimde bi bayan arkdasim surekli beni rahatsız etmeye basladi hoş bi durum değil elbette ilkkez başıma geliyo kız takintili cikti evden kaçta ciktigimi sevgilimi ne zaman nerdeyim biliyo bilmesini geçtim birde karşımda surekli oturduğum semtte ev tutmasi evimin önüne kamera yerlestirmesi bariz bana takmış bi durumdaydi hocayi kız arkdasim onerdi dedim olmazda artık son care aradim yapilacak seyleri anlatti bana ilgiliydi bayağı kendisi çok memnun oldum en çok memnun oldugum konu is arkadisim bana norml arkadasi gibi davraniyor ne kadar mutluyum paylaşmak istedim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir