Aşk Duaları

En Keskin Aşk Duası

En Keskin Aşk Duası: karşı cinsin aşkını kazanmak için tercih edilen dualar arasındadır. Duanın yapılış amacı aşk acısı çeken kişinin aşkına kavuşarak; mutlu, mesut ve huzurlu bir hayat sürmektir. En keskin aşk duaları aşkına karşılık bulamayanlar tarafından tercih edilse de, aldatıldığı halde hayatındaki insanı her şeyden çok sevenler tarafından da uygulanır.

En keskin aşk duasını etkisini göstermeye başladıktan sonra dua edile kişini gözü sadece dua eden kişiyi görür. Kalbi de, zihni de, ruhu da sadece ama sadece aşk duasını onun için okuyan kişi atar. En keskin aşk duası sadece okunan kişi için değil, okuyan kişi de idealdir. Kendisini sevmemeye başlayan kişi duayı okumaya başladıktan sonra bile manevi anlamda bir rahatla hisseder. Bu durumun yaşanmasın da duanın gücü yüksektir.

Aşk acısı çeken kişilerin en çok tercih ettiği dualar arasında; en keskin aşk duası, çok etkili aşk duası, çok keskin aşk duası, hızlı olan aşk duası ve etki eden aşk duası vardır. Aşk duaları uygulamalarına, ihtiyaçlara ve aşık olan kişinin içerisinde bulunduğu duruma göre tercih edilse de tüm aşk dualarının amacı aynıdır. En Keskin Aşk Duası: Aşk duaları; aşk acısı çeken kişiyi acılarından arındırarak hayatın aşkı olduğunu düşündüğü kişiyle mutlu bir hayat sürmesini sağlar.

En Keskin Aşk Duası

Çok Etkili Aşk Duası, En Keskin Aşk Duası

Çok Etkili Aşk duasıyla, içerisinde bulunduğu aşk cenderesinden çıkmak isteyen kişiler, deneyimli bir medyuma başvurarak, sorununu çözmeye başlamak için adım atmalıdır. Duanın başarılı olmasında medyumun payı büyük olacağı için medyum seçimine de önem verilmelidir. Tercih edilen medyumun aşk duasında deneyimli olması şarttır.

Bir de her ne kadar medyum yönlendirici olsa da danışanın medyumla arasında pozitif bir etkileşim olması gerekir. Çünkü insanoğlu kendisini sıcak hissetmediği, iletişimini beğenmediği birisinin söylediklerini uygularken sıkıntı yaşar. Bu durum da en çok aşk acısı çeken kişiyi etkileyeceği için medyum seçimine dikkat edilmesi şarttır.

Çok etkili aşk duasında başarılı olmak isteyen kişiler medyumun söylediklerini yapmalı, okunması gereken duaları sırasıyla ve doğru sayıda okumalıdır. Aynı zamanda duayla birlikte uygulanması gereken bir detay varsa, o da medyumun söylediği şekilde yapılmalıdır.

Çok Keskin Aşk Duası

Çok keskin aşk duasında amaç aşık olunan kişiye ulaşmakla beraber, sevgisinin de yoğun bir şekilde hissedilmesidir. Çok keskin aşk duaları aşasıdaki nedenlerle tercih edilmektedir.

 • Karşılıksız aşk acısı çekenler sevdiğine kavuşmak ve mutlu bir hayat yaşamak için bu duayı tercih eder.
 • Bir ilişkisi olmasına rağmen karşı tarafa güvenmeyen ancak çok sevdiği için ayrılamayan kişiler tarafından uygulanır.
 • Evliliğinde sürekli tartışma ve şiddet uygulanan kişiler tarafından tüm olumsuzlukların son bularak, güzel bir evlilik yaşamak için okunan duadır.
 • Sevdiği adamı / kadını ne yaparsa yapsın memnun edemeyen, aldatmayı huy edinmiş kişiler tarafından uygulanır.
 • Aile büyükleri tarafından çocuklarına hayırlı bir kısmet çıkması için de okunan duadır.
 • Boşanma sürecinde olan çiftlerden birisi tarafından okunur. Amacıysa boşanma sürecinden vazgeçilerek, aşk dolu yeni günlere adım atılmak istenmesidir.

Hızlı Olan Aşk Duası, En Keskin Aşk Duası

Hızlı olan aşk duası, daha fazla beklemek istemeyen aşık insanlar tarafından tercih edilir. Bu duayla birlikte kişi sevdiğine hızlıca kavuşacak ve eski güzel günlerine geri dönecektir. Evliliği derin bir şekilde yıpranan kişi tarafından evliliğini kurtarmak için tercih edilir. En Keskin Aşk Duası: Bu duayı en çok tercih edenler arasında evlilik sürecinde zor süreçlerden geçen kişiler vardır.

Sevdikleri insanla mutlu bir yuva kurmak için çıkılan yolda, ailelerin karışmasıyla birlikte zor günler geçirilir. Öyle ki sevenlerin arası açılırken, bir taraf evliliği de sorgulamaya başlar. Böyle durumlar hayatının kadınını / erkeğini kaçırmak istemeyen kişiler hızlı olan aşk duasını tercih eder.

Etki Eden Aşk Duası

Aşk duaları, aşk acısı çeken kişiyi rahatlatsa da aşk acısı çeken kişiler sevdiklerine hemen kavuşmak ister. Bu nedenle de etki eden aşk duasından yararlanırlar. Etki Eden Aşk duasını uygulayan aşık kişiler, duayı okumadan önce abdest almalıdır. Dua öncesinde sadece niyetine odaklanan kişi, duasını okurken de aşkını kalbinden geçirerek niyetini yani isteğini söylemelidir.

Herhangi bir şüpheye kapılmadan, sevdiğiyle birlikte olacağından emin olan kişi, dualarını başarıyla tamamladıktan sonra isteğine kavuşur. Okunacak dualarla ilgili etki eden aşk duasını okumak isteyen kişi, bir medyumdan destek almalıdır. Daha fazla videolarıma erişmek isterseniz Medyum Yasin Hoca kanalımı takip ediniz.

Çok Etkili Aşk Duası, En Keskin Aşk Duası

Etkili bir aşk duası için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Rahat bir ortam yaratın. Sessiz, sakin bir yerde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam seçin. Dua etmek için sakin bir zihne ihtiyacınız olacak.

2. Meditasyon yapın. Nefesinizi düzenleyerek meditasyon yapın ve zihninizin sakinleşmesine yardımcı olun.

3. Dua etmek için odaklanın. Dua etmeden önce hedeflediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın ve onunla iletişim kurmaya niyet edin.

4. Dua edin. Aşağıdaki duayı İlahi güce yürekten niyet ederek okuyun:

“Sevgili İlahi, bana aşkı deneyimlemem için rehberlik et. Benim için en uygun olan kişiyle bir araya gelmemi yardım et. Özür dilerim ve şükrediyorum. Alçakgönüllülükle ve sevgiyle karşılaşacağımız zamanı sabırla beklemeyi seçiyorum. İlahi, lütfen dileğime kulak ver. Şimdiden teşekkür ederim. Sevginin bana doğru akmasına izin ver.”

5. Duanızı tekrarlayın. Duanızı kendi inancınıza ve niyetinize göre tekrarlayabilirsiniz. Her seferinde aynı niyet ve inançla okuduğunuzdan emin olun.

6. Şükredin. Duayı bitirdiğinizde İlahi güce teşekkür edin ve olumlu sonuçlarını beklemeye devam edin.

Bu dua, sizi aşk konusunda rehberlik etmesi ve size en uygun kişiyi getirmesi için ilahi güce niyetinizi açıkça ifade etmeniz amacıyla kullanılır. Ancak unutmayın ki dua, sadece dileklerin gerçekleşmesini sağlar ve sonuçlar zamana ve koşullara bağlı olarak değişebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

7 Yorum

 1. Saadetyasar dedi ki:

  Sevgili arkadslar bn lisedn beri asik oldgm cocugu gordm ona askm oyle depresti ki onubistiydm artk svglm olsn hersyi birlkte yapalm parcam olsn komsumz hocayi baskasina onerirkn kulak misafiri oldm bana onkadr ck yaedmci oldu ki inanmzsnz simdi beni is uerine gormeye geliyr surekli 🙂

 2. Yonca varli dedi ki:

  Komsu kizmz vardı çok bgniydm kndisini hep gelnim olsn istdim benm oglum buna ynasmadi çok ahlakli kibr bi kizdi oglmdan hoslandigini bliyrdum böyle bi fırsatı kcarmk istemdm hocamzla görstm munasptr dedi uyguladk arlari gzl setan kulgna kursn mssallh

 3. Münevver dedi ki:

  Selam hocam ben bu dua yi kaç gün kaç kez yapacağım ? Karşı tarafin her hangi bi eşyası bende olmalı mı? Uzaktan birine yapılsa tutma ihtimali varmı? Hayatında ki kişiyi cikartip benle olma durumu ne kadr ?

 4. meltem dedi ki:

  merhabalar.. Ben cansu.. cok güzel bir aşk yaşarken sevgilimin bi anda benden soğuduğunu uzaklaştığını farkettim.. insanın derdine en güzel çare dualarladadır bunu en güzel sekilde bi hocayla birlikte çözebilirim diye düşünerek yasin hoca ile görüştüm derdimi anlattım .. şimdilerde canım sevgilim yine eskiye dönmeye başladı o buzlar eridi giitti.. inanarak uygulandığın da gerçekten tesiri görüyosunuz arkadaşlar kalpten inanın dualara sığının tabiki doğru yol gösteren biriyle.. benim adresim bundan sonra yasin hoca

 5. Uğur dedi ki:

  Aşk duası yaptırmak isteyenlerin adresi mi desem:) ?

 6. Ela-sude dedi ki:

  Selamün aleyküm hayırlı günler bende bugün iletişime geçtim yasin beyle. Çok kibar efendi bir insan konuşmaları ve anlatış biçimi çok hoşuma gitti. İnşallah bende kısa zamanda çalışmak istiyorum. Tanımayan kardeşlerimiz için eğer sıkıntısı olanlar varsa. Arayın derim. Sevgilerle.

 7. serkan dedi ki:

  hayatımda gördüğüm en dürüst insan desem isabet olur harbi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir