Aşık Etme Büyüleri

En Kolay Aşk Büyüsü

En Kolay Aşk Büyüsü

En Kolay Aşk Büyüsü; İnsanlar birbirine aşık olduğu zaman bu normal bir olay olarak karşılanır. Ancak kimi durumda aşk tek taraflı olarak yaşanmaktadır. Aşık olan kişi karşıdaki kişiden aynı duyguları yaşamasını bekler. Bunun için bazı ritüeller gerçekleştirerek durumu istediği seviyeye getirebilir. En kolay aşk büyüsü ile karşıdaki kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tek bir ritüel değil pek çok ritüel bulunmaktadır.

En Kolay Aşk Büyüsü
En Kolay Aşk Büyüsü

En kolay aşk ritüelleri için gerekli olan malzemeler de evde bulunabilecek olan türdedir. Siz de en uygun olan hangisi ise onu tercih edebilir, kısa süre içerisinde mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Evinizdeki muhabbetin artmasını sağlayabilir, daha güzel günler yaşamak için fırsat yaratabilirsiniz.

 

En Kolay Aşk Büyüsü İçin Salatalık Ritüeli

Salatalık ile yapılan aşk ritüeli en kolay ritüellerden biridir. Bunun için sadece 1 adet salatalığa ihtiyaç vardır. Evde bulunan ya da satın alınan salatalık bu uygulama için yeterli olacaktır. Sonrasında salatalık ile beraber hafif loş bir odaya geçmek gerekir. Burası sessiz ve kimsenin olmadığı bir yer olmalıdır. Sonraki aşamada ise yönünüzü kıbleye dönmeniz gerekmektedir. Bu sırada da salatalık elinizde olmalıdır.

Yönünüz kıbleye dönükken salatalık üzerine tılsımlı sözcükler söylenmelidir. Aşk ritüeli duası da okunabilir. Sözcükleri doğru söylemeye ve eksiksiz tamamlamaya dikkat etmek gerekir. İşlem bittikten sonra salatalığı kimsenin görmediği bir yerde saklamanız gerekmektedir. Eğer böyle bir alan bulamadıysanız gömmeniz de yeterli olacaktır. Böylece aşk ritüelini tamamlamış olursunuz. Kısa süre içerisinde tamamlanan ritüel sonucunda sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Ritüel etkilerini yaklaşık bir hafta içerisinde gösterecektir.

 

En Kolay Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

En kolay aşk büyüsünün sonuçları aynı olmak ile beraber kişiden kişiye değişiklik de gösterebilir. Ritüellerin doğru sonuç vermesi için bilindiği üzere doğru bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Özellikle ritüel yaparken okunan dualar doğru bir şekilde okunmalı, zamanı ise doğru olmalıdır. Yani eğer ritüel cuma sabahı yapılması gerekiyorsa mutlaka cuma sabahı yapılmalıdır. Ayrıca ritüel için okunacak olan dualar da doğru sıra ile ve kelimeleri doğru telaffuz edilerek okunmalıdır

Ritüelin sonucunda karşıdaki kişinin de size aşık olması beklenir. Bütün işlemleri doğru bir şekilde tamamladıysanız karşıdaki kişinin sizinle aynı duyguları beslemesi gerekmektedir. Ancak işlemler sırasında hata yapıldıysa ya da zamanı yanlış olduysa ritüel ters tepebilir. Yani aşık olunması beklenen kişi sizden nefret de edebilir.

 

En Kolay Aşk Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Aşk büyüsü yaparken kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir. Örneğin taş büyüsünde kullanılan taşların dışarıda bulunan taşlardan olmadığı belirtilmektedir. Bunun için aşk taşı adı verilen taşlar kullanılır. Bu uygulamayı yaparken herhangi bir taş kullanılırsa sonuç istenilen gibi olmayacaktır.

Bunun dışında büyünün yapılacağı zaman da önemlidir. Kimi büyüler gece yapılırken kimisi sabah namazından sonra yapılmaktadır. Hatta bazısı için günler de önemlidir. Çoğu cuma sabahı sabah namazından sonra uygulanır.

Burada yapım sırasında dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise okunacak olan duaların ya da sihirli sözcüklerin doğru telaffuz edilmesidir. Özellikle dualar yarım bırakılmamalı, doğru bir şekilde okunmalıdır.

Dua okurken ya da ritüeli gerçekleştirirken hafif aydınlık olan bir ortam tercih edilmeli, odada başka hiç kimse bulunmamalıdır. Dua okurken sesi sadece kişi kendisi duymalıdır. Tüm bu hususlara dikkat ettikten sonra ritüelin gerçekleşmesi oldukça kolay olacaktır.

 

En Kolay Aşk Büyüsü Bozma

Kişi kendisine en kolay aşk büyüsü yapıldığını öğrenirse ya da hissederse bunu bozabilir. Peki en kolay aşk büyüsü bozma işlemleri nasıl gerçekleşmektedir? Bu işlemler için mutlaka bir hocadan yardım almak gerekir. Öncelikle hoca size bir büyü yapıldığını tasdik etmelidir. Sonrasında sizin için bir vefk hazırlar. Bu vefki nasıl kullanacağınızı da söyleyecektir. Bazı vefkler içilirken bazıları saklanır. Sonucu ise yaklaşık bir hafta içerisinde ortaya çıkar.

Size yapılan aşk büyüsünü bozarken bazı dualar da etmeniz gerekmektedir. Yine bu duaları size hocanız söyleyecektir. En çok okunan dualar ise Nas ve Felak sureleridir. Sureler belirli zamanlarda ve sayıda okunur. Okunurken doğru okumaya dikkat etmekte fayda vardır. Görüldüğü üzere size yapılan büyülerin bozulması da kolaydır.

Okumalısın: Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. Eren alkaç dedi ki:

    Hayallerimi Süsleyen Kadını YAsin hocam SAyesinde Nikahlı Karım Oldu sürekli birbirimizden kacıyorduk hislerimiz vardı herkes bu kadar seviyosunuz neden birlikte degilsiniz diyip duruyordu oda seviyo biliyorum okulda köşe kapmaca oynuyorduk kaçan kovalanır hesabı ikimizde kacıyorduk yanına gittigimde hiç konuşmaz sadece dinlerdi . bir iki derken artık dinlemiyorda kacarken çok tatlı bi gülümseme alıyor yüzünde saglıklı bir ilişkiye dönmesi adına yasin hocaya geldim işe yaramış ki oturup konuşa biliyoruz okulun kapına birlikte gitmeye karar verdik güzel bir netice ta anlamıya sevgiliyiz yasin hocamdan ALLAH RAZI OLSUN .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir