Aşk Büyüleri

En Kolay Yapılan Aşk Büyüsü

En Kolay Yapılan Aşk Büyüsü

En Kolay Yapılan Aşk Büyüsü; Aşk büyüleri çok eski tarihlerden beri var olan ve günümüzde de popülerliğini korumaya devam eden bir büyü çeşididir. Yapılan arkeolojik araştırmalar neticesinde elde edilen pek çok arkeolojik malzeme üzerinde aşk büyüsüne rastlanmıştır. Aşk büyüleri çoğunlukla papirüs kağıtlara not edilmiş vaziyettedir. Yazının yaygınlaşması ve özellikle de edebiyatın ilerlemesi ile birlikte aşk büyüleri karşımıza farklı formlarda çıkmaya devam etmiştir.

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Örneğin Homeros’un “İlyada” isimli eserinde Hera, Afrodit’ten aldığı sihirli bir kemeri kocası Zeus’u kendisine aşık etmek için kullanmıştır. Homeros dışında pek çok yazarın eserlerinde de aşk büyülerine rastlamak mümkündür. Günümüzde ise aşk büyülerini artık kitaplarda aramaya gerek yok çünkü internette aşk büyüleri bulmak ve uygulamak oldukça kolay. Evde en kolay yapılan aşk büyüsü ile herkes birer büyücü olabilir. Basitçe uygulanacak birkaç adım ile evde aşk büyüsü yapmak mümkündür. Ancak tek başına yapılacak büyüler zararlı olabileceğinden bir medyumdan yardım almak gerekir.

 

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, sevilen ve ilgi duyulan kişinin gönlünde yer edinebilmek ve o kişinin büyü yapan kişiye aşık olmasını sağlamak üzere geçmiş zamanlardan beri kullanılan bir yöntemdir. Aşk büyüleri çoğu zaman söz ile yapılır. İnsanların ağzından çıkan sözlerin hiçbirisinin kaybolmadığı ve uzayda biriktiği bilgisi de göz önünde bulundurulduğunda sözün gücünü hiç de küçümsememek gerektiği daha iyi anlaşılmış olur. Büyüler ve ritüeller çekim yasasına göre işler. Çekim yasasını aktif hale getirerek evrene istekleri iletebilmek adına bazı tılsımlı sözcüklerden yardım almak gerekir. Bu sözcükleri seçerken aşk büyüsünün tam olarak neden yapılacağına karar vermek gerekir.

Aşk büyüsü yaparken neye ihtiyaç duyulduğuna göre değişiklik gösteren pek çok aşk büyüsü vardır. Bir kişinin kendisine karşı hiçbir ilgili olmayan birini kendisine aşık etmek isterken kullanacağı büyü ile eski sevgilisinin yeniden kendisine aşık olmasını sağlamak için kullanacağı büyü farklılık gösterir. İşte bu sebeple aşk büyüsü yapmaya başlamadan önce doğru büyü çeşidini seçmek gerekir. Peki aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? Aşk büyüsü çeşitlerini şu şekilde listelemek mümkündür:

 • Su Büyüsü
 • Sarımsaklı Aşk Büyüsü
 • Eski Sevgiyi Döndürme Büyüsü
 • Güzellik Büyüsü
 • Evlilik Büyüsü
 • Sevdiğin Severek Geri Dönsün Büyüsü
 • Canbar Aşk Büyüsü
 • Mıknatıs Ritüeli
 • Tuz Yakma Büyüsü

 

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapmak için öncelikle neden ve kime aşk büyüsü yapılacağına karar vermek gerekmektedir. Daha sonra ise ne çeşit bir büyü yapılacağına karar verilmelidir. Aşk büyüsü yapmak için bu konuda uzman bir büyücüden destek almak tercih edilebileceği gibi basit aşk büyülerini evde yapmak da mümkündür. Büyüler aslında enerji sistemi ile çalışırlar. Her insanın bünyesinde barındırdığı pozitif ve negatif enerjisi vardır. Negatif olan enerji açığa çıktığında genellikle olumsuz şeyler yaşanır.

Bununla birlikte pozitif enerji açığa çıktığında iyi ve güzel şeyleri kendimize çekmeye başlarız. Bu sebeple yalnızca büyü ya da ritüeller esnasında değil hayatımızın her anında enerjimizi pozitif tutmakta fayda vardır. Büyü esnasında da gerçekten inanarak ve pozitif tüm enerjimizi bu konuya yönlendirerek söyleyeceğimiz bazı tılsımlı sözler ile aşk büyüsü yapmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey yapacağınız aşk büyüsünü seçerek o büyünün içerisinde yer alan sözcükleri gerçekten inanarak ve sevdiğiniz kişiyi düşleyerek söylemektir. Gerisini zaman halledecektir.

 

Aşk Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Aşk büyüsü profesyonel kişiler yapabileceği gibi basit aşk büyülerini isteyen herkes evinde oldukça kolay bir biçimde yapabilir. Aşık olmak hemen herkesin yaşadığı bir durumdur ve bazen aşkımıza karşılık alamayız bazen de karşılık aldığımız aşkı yaşarken her şey istediğimiz gibi olmaz ve sevdiğimiz kişiyi kaybederiz. Gerek yeni birisini kendimize aşık etmek istediğimiz zaman gerekse eski sevgilimizi ya da eşimizi yeniden kazanmak için aşk büyüsüne ihtiyaç duyabiliriz.

Bu durumda aşk büyüsünü ihtiyaç duyan herkesin yapabileceğini söyleyebiliriz. Aşk büyüsü profesyonel kişiler tarafından o kişilere ait özel yerlerde yapılabileceği gibi evlerde basit birkaç adımda da yapılabilmektedir. Evlerde yapılan basit aşk büyüleri genellikle sözlerle ve kalpten gelen inançla gerçekleştirilir. Yapılacak büyü çeşidine karar vererek eve aşk büyüsü yapmak dileyen herkesin yapabileceği son derece basit bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Okumalısınız: Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. asyanur dedi ki:

  markette çalışan çocuğa aşık olmuştum sürekli markete onu görmeye gidiyordum . beni tanıyordu artık onun için gittiğimide anlamaya başladı .onunlada konuşmaya çalışıyordum sürekli böyle hergün gidip gelmekten çokta sıkılmıştım araştırmalarım sonucu bu siteyi buldum hocaya hemen mesaj attım sevdiğim kişiye aşk büyüsü yaparmısınız . kabul edildi ne yapılması gerekiyorsa yapıldı ben ne kadar sıkılsamda git gellerden bana iş çıkışında kahve içelim mi diye teklif etti . çok mutlu oldum dualar tuttu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir