Aşk DualarıAşk TılsımıSevgi Duaları

En Kuvetli Aşk Celbi Nedir

En Kuvetli Aşk Celbi Nedir

Sevgili okurlarımız En Kuvetli Aşk Celbi Nedir ve yapımı esnasında nelere dikkat edilmesi konusunda bilgiler vermek adına bu yazımızı sizler için paylaşıyoruz.  Öncelikle Aşk Celbi yapılışı konusunda yapı konusunda paylaşılan bilgilerin üzerinde durmak istiyoruz. Birçok site üzerinde aşk celbi ve yapımları konusunda farklı bilgilerin paylaşılması bu celbi yaptırmak isteyen kişilerin akıllarında soru işaretleri bıraktığını görmekteyiz.

En Kuvetli Aşk Celbi Nedir
En Kuvetli Aşk Celbi Nedir

Aşk Celbi farklı ilimler ile yapıldığı gibi kimi zaman ise ruhani varlıklardan yardım alarak yapılması etkisini çok daha yüksek bir seviyeye getirilmesini sağlayan medyum hocalar olduğunu bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Öncelikle sıra ile giderek aşk celbi nedir? Nasıl yapıldığı konusunda sorunların yanıtlarını net bir şekilde sizler için cevaplandıralım.

 

Medyum Hocalar Aşk Celbi Yapar mı?

 

Aşk celbi, herhangi bir yaş kısıtlaması olmasa da genelde buluğ çağını geçmiş olan aşkı ve sevginin ne olduğunu idrak eden kişilerin tercih ettiğini söylemek yanlış olmaz. Bunun dışında evli olan çiftler de Aşk celbinden faydalana bilmektedir.

Aşk celbi çiftlerin yaşamış oldukları birlikteliklerde başlayan ve sonlanmayan sorunların aralarındaki aşklarının zedelenmesini bitmesine neden olduğundan bu sorunları ortadan kaldırmak adına yapılan bir uygulamadır. Kimi zaman bu gibi durumların ayrılık noktasına geldiğini görenler medyum hocalardan destekler almaktadırlar. Medyum hoca tarafından gerçekleştirilecek olan aşk celbi sonlara gelmiş olan aşkların yeniden alevlenmesine ve evlilikleri sona gelen kişilerin evliliklerini kurtarmasına yardımcı olmaktadır.

Gelelim şimdi celp ne anlama gelir kelime anlamına baktığımızda davet anlamı gelir.  İşlem yapılırken işlem yapılan kişiye bir davettir aslında yapılan işlemler bu şekilde hızlı bir etkisi olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda gizli ilimler (havas ilimi) içerisinde olan bir uygulama olarak ta bilinir.

Aşk Celbi kimler için yapılmaz ve caiz değildir? Bu konu hakkında hemen sizlere kısa bir bilgi vermek istiyorum.  Yaşamış olduğu haneden 30 gün içinde cenaze olan kişiler ve doğuştan engelli olan kişiler için aşk celbini yapmak caiz değildir.

Tüm bunlarla birlikte bir kişinin büyüsüne maruz kalarak sizlere musallat olan varlıklardan kurtulmak adına da aşk celbi tercih edilebilir.

 

Aşk Celpleri Ne Zaman Etki Eder?

 

Aşk Celbi nasıl yapılır

Aşk Celbi nasıl yapılır konusunda soruların cevaplanması adına akıldaki soru işaretlerini ortadan kaldıralım aşk celbi yapılırken öncelikle niyettiniz beyan edilmesi gerekmektedir.  Niyetinizi beyan etmeden önce kesinlikle temiz olunmalı ve abdestli olunması gerekmektedir. Ve niyetinizi ederken kalabalık bir yerde iseniz içinizden yalnız başınıza iseniz yüksek ses ile beyan etmeniz gerektiği gibi yüzünüzün kıbleye dönük olması da gerekmektedir.

 

Aşk celbi için kâğıt üzerine yazılması gereken bir takım yazıların olduğu gibi bu yazıların mavi mürekkep ile yazılması gerektiği de unutulmaması gereklidir. Kâğıt üzerine yazılacak olan ilkyazılar mezcelin, bezcelin, tetlihin ve turanin yazılması gerekmektedir. Bu hazırlıklar sonrasında hazırlanmış olan celp uyduğunuz yatak altına koyulması 7 gün süresince bu celp üzerinde bululması gerekir. Birçok İslam âleminin yapmış oldukları açıklamalara bakıldığında hazırlamış olduğumuz bu celbin en etkili olduğu söylenmektedir. Bu işlem sadece bir kişiye özel olmasından dolayı başka kişiler üzerinde herhangi bir etkiye de, sahip değildir.

Bu işlemler bittikten sonra aşk celbinin tutması süresi genel olarak 14 gün veya 90 gün olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ise hazırlanan celbin 14 gün sürmesinden kaynaklıdır.

Aynı zamanda aşk celbi için örnek vermek gerekirse Behettiye duası ile hazırlandığı bilinir bunun için işlemin yapılacağı kişi hakkında bir takım net bilgilere ihtiyaç duyulur bu bilgiler kişinin net doğduğu zaman annesinin ismidir. Eğer net tarih kesin olarak bilinmiyorsa kişinin fotoğrafı ile işlem gerçekleştirilir.

İlgisi Biten Kocaya Yapılacak Aşk Celbi

 

İlişkilerde ilgisi biten kocaları için eşlerin tercih etmiş oldukları aşk celbi oldukça etkili olmasından dolayı tercih nedenleri arasındadır. Genel olarak rahmani olarak hazırlanmasından dolayı herhangi bir günahı bulunmamaktadır. Tabi bu işlem farklı bir ailenin eşini veya kocasını ondan ayırarak kendinize âşık etmediğiniz sürece. Birçok medyum hoca bu gibi konularda oldukça hassaslardır ve bu gibi işlemleri kesinlikle kabul etmemektedir. Birçok kişinin aklında olan diğer soru ise aşk celbi günah mıdır? Sorusudur Aşk celbi rahmani bir işlem olduğu için günah değildir. Bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek için bizim ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Harmura Celbi

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. saliha balca dedi ki:

    Ben yasin bey hocam ile kuzenim sayesinde tanıştım. Kendisiyle çalışıp 2 işleme yaptırmış olumlu sonuçlanınca da komşusu da çalışmış yasin bey hocamla onunda sonuç almasını bekledim ondan da olumlu haber geldi. Erkek arkadaşımla bayadır birlikteydik. İnternetten yeni biriyle tanıştığı için benden ayrıldı geri gelmesini istediğim için yasin bey hocam ile iletişime geçtim. emin olun bana da olumlu sonucu verdi. 6 gün geçti ben kapımda buldum bana geri gelmişti tekrar birlikte olalım seni çok özledim diyince bende bu anı bekliyorum yeniden başladık. Daha kuvvetli bağlarla yasin bey hocamı herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir