Muhabbet Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü
Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü

Hayatlarında insanlar farklı zamanlarını farklı durumlarda yaşayabilmekteler Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü ve buna ilişkin birçok şeyi de tamamlamaya çalışmaktadırlar.

Çünkü insanlar hayatlarında olabildiğince önemli şeyleri uygulamayı ya da bu konularda eksikseler onları direkt olarak farklı yerlere taşımayı da isteyebilmektedirler.

Bu yüzden aslında büyülere ihtiyaç duyduklarını düşünen insanlar büyülerle alakalı bir şeyleri de araştırmayı ön görebilmektedirler. Bu yüzden erkek arkadaşıma muhabbet büyüsü tarzındaki düşüncelere kapılan insanlar muhabbet edemeyen ya da iletişimi zayıf olan sevdiği kişilere bu büyülerle etki etmek ve aralarındaki iletişimi güçlendirmek de isteyebilirler.

Sevdiğim Erkeğe Muhabbet Büyüsü

Hayatın daha farklı şeyleri getireceğini düşünen insanlar sevdiğim erkeğe muhabbet büyüsü gibi büyüleri kendilerince önemli görüp bu büyüler hakkında da olabildiğince farklı şeyleri elde edeceklerini düşünmektedirler.

Bu yüzden insanlar büyüleri olabildiğince işin içerisine katarak bu konular hakkında birtakım araştırmalar yapıp kendilerine iyi gelecek şeyleri de yine uygulamayı isteyebilmektedirler. Sizler de aslında bu tarz bir meraka ya da ilgiye sahipseniz direkt olarak aynı yolu izleyerek kendinizle alakalı işleri düzene sokmaya çalışabilirsiniz.

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir başka sorun da insanların bu büyüleri yapmak istemeleri fakat bunların nasıl yapılacağını bilememeleridir. Bu yüzden aslında erkek arkadaşıma muhabbet büyüsü nasıl yapılır tarzındaki soruları soran insanlar bu konularda kendilerince de bir şeyleri elde etmeye ya da farklı yerlerde farklı şeyleri düzenlemeyi isteyebilmektedirler.

Buna bağlı olarak muhabbet büyülerinden elde edilmesi gerekeni elde eden insanlar genel olarak iyi hissettiklerini de söylemektedirler.  

Sevdiğim Adama Muhabbet Büyüsü

Bir başka konuda da insanlar sevdiğim adama muhabbet büyüsü adı altında bazı büyüleri de yapmayı isteyebilmektedirler. Buna bağlı olarak da zaten insanlar sevdiklerine bu tür şeyleri yapmayı istedikleri zaman olabildiğince ayrıntıyı da araştırmak ve ona göre bir şeyleri elde etmeye çalışabilmektedirler.

Bundan dolayı da aslında büyülerle arası olan insanlar bu konularda kendilerini geliştirmek ya da en azından iyi bir şeyi elde etmeye çalışan insanlar birçok konuyu da araştırmayı isteyebilmektedirler.

Nişanlıma Muhabbet Büyüsü

Genel olarak sevgililere yapılması istenilen bu muhabbet büyüsü bazı kimselerde de nişanlıma muhabbet büyüsü olarak vuku bulabilmektedir. Çünkü insanlar farklı bilgileri yine bu gibi durumlarla elde etmeye ya da büyülerden elde ettikleri şeyi oldukça önemseyebilmektedirler.

Tüm bu gibi istekler insanlar açısından farklı şeyleri yine gün yüzüne çıkarabilmektedir. Sizler de aslında bu gibi şeyleri merak ediyorsanız direkt olarak iyi araştırmalar veya iyi analizler yapabilirsiniz.

Ayrıca Aşk-ı Muhabbet Vefkleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

6 Yorum

 1. Kusvet dedi ki:

  Celp mi yaptirmayaliyiz hocam yoksa dua olarak hangisi daha tesirli bunun yanında
  başkaları tarafindan begenilmek gibi durumlarla karsilasa bilimiyiz olursa ne yapmak gerek

 2. helin 63 dedi ki:

  hiç şüpe yok celp kesinlikleeeee…

 3. Ayişe dedi ki:

  Celpten şaşmayın hem şık bir kolye gibi takıyorsunuz hemde yasaklar yok birde dua okumuyorsunuz kolay yanii

 4. Gizli dedi ki:

  Kısmet celbi yaptırmayı düşünüyorum hafta sonu görüştüm yasin beyle. Sizce vefk mi celmi

 5. ali dedi ki:

  bu karantina dönemleri benim için çok kötü geçiyordu evimi geçindirmeye zarr zor yetişiyordum karımla aram açıldı bende şans ve para duası yaptırdım hocamız sağolsun ailemin eski düzeni geri geldi. Çok mutluyuz ?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir