Büyüler

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?; Popüler kültürde pek çok büyü yöntemini bilen ve bunları yapan, havas ilmine sahip medyum hocaların olduğu biliniyor. Özellikle yuva yıkmak için yapılan büyüler, pek çok kötü niyetli insanın uğraştığı uygulamalardandır. Ülkemizde çok fazla yapılan evliliği bozma büyüleri, eşlerin birbirlerinden soğumasına ve aralarının açılmasına yönelik yapılmaktadır. Kıskançlık, bu büyülerin yapılmasında oldukça etkili olmaktadır.

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim
Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim

Eşlerin birbirlerinden uzaklaşmasını amaçlayan büyülerin çeşitleri vardır. Eşiyle arasında herhangi bir sorun olmadığı halde boşanmaya kadar giden bu sürecin, insanların hayatını büyük oranda olumsuz etkilediği ve evliliklerini koruyamadığı görülmektedir. Genellikle mutlu evlilikleri olan insanlar, etrafta dikkat çekici olabilmekte iyi niyetli olmayan gözler insanların yuvasını bozup, onların mutsuzluğunu isteyerek hareket etmektedir. Bununla birlikte başkasının eşine göz koyan kişilerin de, bencilce bu büyülerden faydalanmaya çalışması söz konusu olmaktadır.

Eşlere büyü yapıldığını anlayabilmek için, özellikle bunun belirtileri hakkında fikir sahibi olabilmek için öncelikle yapılacakların başında, çevrenizde güvenebileceğiniz hocalarla irtibat kurmak gerekmektedir. Böyle bir durumdan şüphe duyuyorsanız, bu işin ilmi tarafına hakim hocaları bulmak gerekmektedir.

Eşe yapılan büyü, belirtileri kontrol ederek farkına varılabilecek çalışmalardandır. Eşinizin hal ve hareketlerini gözlemleyerek, eski davranışları ve yenilerini kıyaslayarak, bu konu da şüphe duymanız olasıdır. Eşinizi gözlemleyerek, eşinizin üzerinde büyü yapıldığını öğrenmek istiyorsanız, güvendiğiniz bir hocayla görüşüp, büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eşinizin üzerinde büyü olduğu belirlendiyse, büyü bozma işlemleri hızla başlatılabilir.

Eşlerin Üzerinde Büyü Olmasının Belirtileri

 

Evli çiftlerde eşlere büyü yapılması, aslında kendini belli eden, somut etkilerin görülebileceği bir durumdur. Evli karı kocaların aniden birbirlerini istemedikleri ve aralarında aniden soğumaların olduğu bir sürece tekabül etmektedir. Eşler birbirlerine aşık olarak, birbirilerini severek evlenmiş olsa da, bu durum giderek değişecektir. Bu durum eşlerin evlerini ayırmasına ve boşanmaya gideceği söylenebilir.

Eşlerin üzerinde büyü olması söz konusu olduğunda, eşlere musallat olan metafizik varlıkların eşleri ele geçirdiği belirtilmektedir. Ayrıma ve soğutma büyüleri, eşleri birbirinden ayırmak için yapılan, en bilinen tılsımlardır. Eşler üzerlerinde büyü olduğunu her ne kadar anlamasalar bile, eşler birbirlerini görmeye dahi tahammül edememektedirler. Bu tahammülsüzlüğün ve tiksintinin nedeni, eşler tarafından açıklanamaz.

Görünürde herhangi bir durum söz konusu olmasa bile, eşlerin artık birbirini sevmediğini söylediklerine tanık olmak, eşlerin üzerinde büyü olduğunda sıklıkla karşılaşılan durumlardandır. Eşler bir araya gelmek istemez ve birbirlerinden nefret etme boyutuna gelebilmektedirler.

Eşleri ayırma büyüsü, eşlerin birbirlerine istem dışı söylemlerinin olduğu ve bunları neden söylediklerini bilmedikleri dönemlere rastlanılmaktadır. Büyü yapılan eş bu söylediklerinin farkında değildir. Aslında bunları kendi iradesiyle söylemediğini de kişilerin ağzında duyabilirsiniz.

Sadece eşlerine karşı değil, üzerinde büyü olan kişilerin, çocuklarına karşı da ilgisiz ve sevgisi olduğunu gözlemleyebilirsiniz. En yakınları, bu kişilere düşmanmış gibi görünmektedir. Karı kocaların yan yana geldiğinde içlerinde bir sıkıntı oluşmakta ve uzaklaştıklarında bir rahatlama meydana gelmektedir.

Üzerinde büyü olan eşler, sakin bir yapıdayken, birden öfke nöbetlerine kapılabilmektedirler. Karakter değişikliği bu insanlarda belirleyici olabilmektedir. Eşlerine, çocuklarına karşı öfkelenmeleri, yeni bir huy değişikliği olabilmektedir. Sürekli evden uzakta olma isteği ve eve girmek istememe, üzerlerinde büyü olan eşlerde yeni ortaya çıkan farklılıklardandır.

Eşler arasındaki büyü belirtileri, cinsellik açısından görülebilen değişikliklerle şüphe uyandırabilmektedir. Cinsel isteksizlik veya aşırı cinsel istek, büyü yapılmış eşlerde görülebilmektedir. Aşırı istek, isteksizliğe göre daha az rastlanan bir durumdur. Genelde eşler aynı yatakta yatmak istemezler ve cinsellik bitebilmektedir. Eşler birbirilerinin yüzüne baktığında genelde şeytani bir görüntüyle karşılaştıklarını ve eşlerini görmenin ne kadar korkunç olduğunu ifade etmektedirler. Evin içinde şiddet hiç yokken; büyünün etkisiyle, fiziksel ya da psikolojik şiddete başvurma artık sıkça karşılaşılan bir yol olabilmektedir.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

 

Eşlere yapılan büyünün bozulması, evliliğin kısa sürede kurtulması adına oldukça önemlidir. Bunun için zaman kaybetmeden medyum hocaya gidilmelidir. Büyü giderek etkisini artırır ve bu nedenle daha kötü sonuçların olabileceği göz ardı edilmemelidir.

Eşlere Yapılan Büyünün Bozulma Aşamalarında Nasıl Bir Yol İzlenir?

 

Amaç ne olursa olsun, büyü bozulmadığı sürece ilişkilere büyük zarar verecektir. Bu konuda yetkin olmayan kişiler tarafından büyü bozulmaya çalışıldığında, büyük oranda hem zaman hem para kaybı yaşanacaktır. Genelde uzaktan büyü bozma pek sonuç vermemektedir. Bu nedenle eşinizi de hocaya getirmeye ikna ederek, uzun okumaların yapılmasıyla, evliliğiniz üzerindeki negatif enerjiyi dağıtabilirsiniz.

Okumalısın: Çok Güçlü Aşk Celbi

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir