Geri Getirme Büyüleri

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri; Aşk öyle özel bir duygudur ki bir kere yaşayan kaybetmemek için her türlü yolu dener. Hiçbirimiz sınırsız sevgiye sahipken bir anda onun elimizden kayıp gitmesini istemeyiz. Eğer gerçekten seviyorsak biten bir ilişkinin ardından çok fazla acı çekeriz. Geri dönmesi için pek çok yol denesek de genelde başarısız oluruz. Eski sevgilinizin pişman olmasını istiyor; bu noktada bir türlü başarılı olamıyor musunuz? Onun geri dönmesi için her türlü zorluğa hazır mısınız? O halde bu yazımız tam size göre. Yazıda mutlaka kendinize dair bir şey bulacaksınız.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri
Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri

Eski sevgilisinin geri dönmesini isteyen ancak büyü yaptırmaktan korkan pek çok insan en etkili eski sevgiliyi geri döndürme ritüelleri konusunda araştırma yapar. Ritüellerin bazılarında ruhani varlıklardan yardım alınması gerekse de pek çoğu büyü olmadığından evinizde dahi bunları rahatlıkla yapabilirsiniz. Günümüzde eski sevgiliyi geri döndürmek için pek çok ritüel mevcuttur. Bunun yanında uygulanacak ritüellerde gereken malzemeler hemen her evde olması gerektiği için bulma noktasında zorluk yaşanmaz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri Nasıl Yapılır?

Her eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli kullanılan malzemelerin, okunacak duaların aynı olmaması nedeniyle birbirinden farklıdır. Bu nedenle burada her ritüelin nasıl yapıldığını anlatmak sayfalar alabilir.

Eski sevgilinizi geri döndürmek için ilk yapmanız gereken frekans değişimidir. Size geri dönmesi noktasında kararlılık düzeyiniz ritüelin etkisini de tutma sürecini de olumlu yönde etkileyecektir. Bundan sonra karar vermeniz gereken şey ise hangi ritüeli uygulayacağınızdır. Eski sevgiliyi geri getirme ritüelleri arasında şunları görmek mümkündür:

 • Kağıt ritüeli.
 • İp ritüeli.
 • Dolunay ritüeli.
 • Sevdiğin severek geri dönsün ritüeli.
 • Karabiber ritüeli.
 • Mum ritüeli.
 • Fotoğrafla yapılan ritüeller.
 • Tuz ve şeker ritüelleri (ritüeli yapan kişinin eski sevgiliyle görüşebilmesi şarttır. Ritüelin yapılacağı yiyecek eski sevgiliye yedirilmelidir).
 • Ay hilal şeklindeyken yapılan ritüel.
 • Aşk ritüeli.
 • Makas ritüeli.
 • Canbar ritüeli.
 • Bağlanma mucizesi ritüeli.
 • Mıknatıs ritüeli
 • Kırmızı biber ritüeli.
 • Çevir gel ritüeli.
 • Sizi araması için gül ritüeli.
 • Baştan çıkarma iksiri.

Ritüeller İle Büyü Arasındaki Fark Nedir?

Ritüeller ile büyü arasındaki en temel fark pek çoğunda öteki alemden varlıklardan yardım alınmamasıdır. Üstelik ritüelleri yaparken büyüsel malzemeler kullanılmadığından günaha girme durumu da yaşanmaz. Bununla beraber medyum desteği almayacağınız için medyumla çalışma sürecinde harcanacak para da cebinize kalır. Bu noktada maddi sıkıntıdan da kurtulmuş olursunuz. Tüm bunlar göz önüne alındığında çok etkili eski sevgiliyi geri döndürme ritüelleri yapmak büyü yaptırmaktan çok daha iyi ve mantıklı bir yöntemdir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri Belirtileri.

Yukarıda da görüldüğü gibi pek çok geri döndürme ritüeli mevcuttur. Elbette ki her ritüelin belirtileri farklılık gösterecektir. ancak yine de çoğunda görülen belirtileri sizler için sıralayalım:

 • Ritüeli gerçekleştiren kişinin sıklıkla akla gelmesi.
 • Ritüel etkisindeki kişinin eski sevgiliyle konuşabilmek için bahaneler araması.
 • Sık sık eski sevgilinin rüyalarda görülmesi.
 • Eskiden yaşanan güzel anıların sıklıkla hatırlanması.
 • Onunla iletişim kuramadığında ciddi bir iç huzursuzluğun yaşanması.

Bu esnada ritüele maruz kalan kişinin hayatında birinin olması ritüeli etkilemez. Öyle ki kişi ritüel sonrası şuan hayatında olan kişiyi önemsememeye başlar. Tüm dünyası eski sevgilisi olur. Bu nedenle ritüele başlamadan istediğinizin gerçekten geri dönmesi mi yoksa intikam mı olduğundan emin olmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde anlık bir tatmin duygusu için ritüel uyguladığınız kişinin hayatını mahvedebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüelleri Nasıl Bozulur?

Burada bakılması gereken medyum gerektiren bir ritüel yaptırılıp yaptırılmadığıdır. Eğer seçiminizi ilim sahibi bir medyumla çalışmaktan yana yaptıysanız yapılışı gibi bozmak da onun yapabileceği bir iştir. Medyum bu ritüeli uygularken ruhani varlıklardan yardım alır. Dolayısıyla çok etkili eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü bozumu için de aynı şekilde öteki alemden varlıklardan yardım alması gerekir. Bu noktayı göz önüne almalı; asla kendi başınıza hareket etmemelisiniz. Aksi taktirde büyüyü bozamama, internetten aldığınız asılsız bilgiler sayesinde ruhani varlığı kızdırıp kendinize musallat etme gibi pek çok durumu yaşayabilirsiniz. Eğer ritüeli kendi başınıza yaptıysanız bu zaten büyü olmadığından yine kendiniz bozabilirsiniz. Yine bu konuda da hangi ritüeli yaptığınız önem taşır. Her ritüelin bozulması için kendine has yöntemler vardır. Bu yüzden makas ritüelini mum ritüeli bozuluşunu uygulayarak bozmaya çalışmak size sadece zaman kaybettirecektir.

Okumalısın: Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

 1. NAZİFF dedi ki:

  KIZ ARKADAŞIMDAN AYRILDIM 2 AY OLMUŞTU TEKRAR BİRLİKTE OLMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM . YANLIŞ BİR ANLAMA SOC-NUCU BENİ TERK ETTİ ASLA İNANDIRAMADIM BENDE BİRAZ ZAMAN VERİP DÜŞÜNSÜN KARAINI GÖZDEN GGEÇİRSİN DEDİM KENDİMCE Ş ARKADAŞLAR TOPLANINCA KARŞILAŞIYORUZ NASILSIN DİİYİP BIRAKIYORUM İKİMİZDE ÇOK SEVİYORUZ BİRBİRİMİZİ SENEYE EVLİLİK TARİHİ ALMAYI PLANLIYORDUK BÖYLE OLMASI İKİMİZİDE COK SARSTI HALA BENİM NAPTIĞIMI TAKİP ETTİRİYO NERDEYİM ARKADAŞLARIMA SORUYO . YASİN HOCAYA ULAŞTIM SEVGİLİMLE ORTADA OLMAYAN BİRŞEY İÇİN AYRILDK DEDİM GERİ GELMESİNİ İSTİYORUM GERİ DÖNDÜRME RİTÜELİ YAPTI ARKADAŞLARLA TEKRAR TPLANDIĞIMIZDA NASILSINDAN KONU DAHA İLERİYE DÖNDÜ HATA YAPTIĞINI DÜŞÜNMEDEN DAVARANDIĞINI AÇIKLADI TEKRARDAN BİRLİKTEYİZ TEŞŞEKÜRLER HOCA .

 2. gönül karataş dedi ki:

  evlenip ayrıldım eşimden daha sonra sevgilim oldu onunlada duygusal bağ kurdum ayrıldı benden onun gelmesi için her şeyi yapardım çok seviyorum onu hocamı internetten buldum çok araştırdım . eski sevgilim geri döndü bana. yapılan işlemler devam ederken yeniden başlamışız yeniden birbirimizi tanıyoruz o kadar oldu yeniden yenibaşta hocam sayesinde tekrar aşık oldum ..

 3. asi kız dedi ki:

  çevirgel ritüeli ile sevgilimi geri geldi benden uzaklaşıp başkasıyla beni kıskandırmk için birlikte oldu. sonra arkadaşıyla kendi çapında bana oyunlar oynadılar .bende bunları fark ettim yasin hocamı buldum cevirgel işlemi istedim. 2 hafta oldu aşkım ben seni çok özledim demeler başladı . hergün buluşalımlar neler neler hocanın iş yapısı çok güzel .

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir