Geri Getirme Duaları

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski sevgiliyi geri getirme duası, insanların kendilerini terk etmiş olan eski sevgilileriyle tekrar bir araya gelebilmek için başvurdukları bir duadır. Aşk dünyası olabildiğince karışık bir yapıdadır. İnsanlar çok iyi anlaşmalarına rağmen ayrılabilirler.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Bunun yanında ilişkilerinde sorun yaşayan insanlar, ilişkilerine ayrılmadan uzun süre devam edebilirler. Böyle durumlara hazırlıksız yakalanan insanlarda, terk edildikleri zaman büyük bir boşluğa düşme durumu görülebilir. Bu sebeple terk edilen kişiler çoğunlukla çareyi dualarda ararlar. Aklı başında, inançlı olan her insan, bir Müslümanın yapması gerektiği gibi sıkıntılar yaşadığında ya da işin içinden çıkamadığı durumlarda Allah’a dua eder.

İnsanlar, sevgilileri tarafından terk edildikleri durumda onları geri getiremediklerinde her şeyin sahibi olan Allah’a ellerini açarak eski sevgiliyi geri getirme duası ederler. Son derece dikkat isteyen bir şekilde yapılması gereken bu dualarda Allah, kullarının isteklerini duyar ve kulları hakkında en hayırlısı neyse onlara verir.

Eski Sevgili Geri Döndürme Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Ayrılmış olan eski sevgililer kolaylıkla barışabilir. Eski sevgili geri döndürme duası ile birlikte kişi, tek başına dua ederek bu konuda etki yaratabilir. İnancı olan kişiler, tek başlarına dua ederek olabilecek en hayırlı şeyi Allah’tan dileyebilirler. Bazı durumlarda ise kişilerin inançları ve iç huzurları konusunda eksiklikler olabilir. Bu tarz durumlarda insanlar detaylı bir araştırma yaparak buldukları hoca ve manevi anlamda kuvvetli insanlardan yardım alarak bu duayı edebilirler.

Eski sevgiliyi geri getirme duası işlemleriyle birlikte insanlar oldukça başarılı sonuçlar elde edebilirler. Bu duanın edildiği sırada şu şekilde bazı şartlar olması gerekir:

 • Ortamda sessizlik olması gerekmektedir.
 • Dua eden kişilerin veya kişinin kendilerini duaya tam anlamıyla vermiş olması gerekir.
 • Duanın kalpten ve yürekten, isteyerek edilmesi gerekir.

Eğer bu şekilde olmazsa, duadaki ciddiyet bozulur ve duanın kabul olmasının ihtimali azalır. İnanarak edilen dualar sayesinde de kişiler sevdiklerine en yakın zamanda kavuşabilirler.

Erkeği Geri Döndürme Duası

Terk edilmiş olan kadınlar için bir çözüm yolu bulunmayınca erkeği geri döndürme duası etmektedir. Farklı nedenlerden dolayı sevgilisi veya eşinden ayrılmakta olan erkek sayısı günümüzde çok fazladır. Bu durumdan oldukça rahatsız olan kadınlar da çareyi, olması gerektiği gibi Allah’a dua etmek olarak görmüştür.

Erkeği geri döndürme duası edilirken, dini olarak tüm şartların yerine getirilmesi dışında, odağı kaybetmeden, inançlı bir şekilde dua edilmesi gerekir. Bu şekilde kişilerin duası kabul olur.

Eski Sevgiliyi Merak Ettirme Duası

Eski sevgiliyi merak ettirme duası, son derece kullanılmakta olan ve çok sık araştırılan bir duadır. Bu yöntem sayesinde insanlar, ayrılmış oldukları eski sevgililerinin kendilerini merak etmeleri için dua eder. Bu dua kabul olursa da ayrılmış olan sevgili merak etmeye başlar. Bu vasıtayla ayrılan kişilerin tekrar barışabildiği gözlemlenmiştir. Birini kendinize aşık etme için yapılan aşk duaları konusunda daha çok içeriğe erişmek isterseniz bizden ayrılmayın.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

 1. medine dedi ki:

  hocam yaptıgınız işlem tuttu eski sevgilim beni bugun tekrar aradı ben numarasını silmiştim umudum yoktu döneceginden .
  arkadaşım demşti hoca çok iyi iş çıkartıyor diye ben pek inanmamıştım . biraz aslında baya şok oldum odadan odaya koştum . anem kafayı yediğiğmi düşüyor hala etkisinden çıkamamdım . kendime geleyim konuşacak halde bile degilim sevinçten teşekkür ederim.

 2. emine alyanak dedi ki:

  bugün aradım çok beyfendi birisine benziyo ikna oldum açıkcası hemde büyü yapmıyor sağolsun sanırım yaptırcam bende geri getirme duvası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir